Friends

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 06. Mar. 2009 20:24

Ok jst nevem al sm slepa, sam jst res še ne vidm te teme, kar mi je čudn. Če je mi pa zaklente to prosm.

Uglavnem kako vam (je) bla kej všeč? Pri men je to edina nanizanka s katero sem (bila) dobesedno zasvojena. :D Vsakič, ko nehajo vrtet ponovitve mi je hudo, rabm kakšn tedn da se spet k seb spravm. :P Kokr droga, sej pravm hehe. Pa vsakič ob zadnjem delu skor jokam k se tko žalostno konča, ok sej se veselo ampak je usen žalostn. :) pa ful bi blo fajn, če bi recimo takrat nardil vsaj še 11. sezono, da bi mal življenje na novo prikazal, sam tko da bi vidl kako...uglavnem, upam da bo res film kdaj, kr so neki govoril o tem, btw kdo kej ve, če bo res?
Uporabniški avatar
***PANDA***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PANDA*** » 10. Avg. 2009 22:51

Hmm že kar stara tema, ampak je nanizanka preprosto tako fajna, da moram pustiti en komentar.

bubabiba, očitno sem jaz še ena taka, ki je totalno zasvojena z Friendsi, mislim da sem vsak del vsake sezone gledala minimalno 4x, nekatere pa tudi večkrat pa še vedno bi lahko vse sezone šla na novo gledati ker se lahko še vseeno vsem foram režiš!

Kje si pa slišala, da so bile govorice, da bodo posneli še 11. sezono? Meni se to ne zdi dobra ideja, saj se mi je zdel super konec, pa da so zaključli še preden jim je začelo zmanjkovati idej. Je pa ponavadi tudi tako, da če se kdaj odločijo kakšno uspešnico nadaljevati čez nekaj let ni več to to.

Mi je pa vseeno čudno, da ni nobenega drugega fena na tem forumu :roll:
Uporabniški avatar
Tamceek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 13. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamceek » 11. Avg. 2009 20:54

Jaz preprosto obožujem to nanizanko :hearts: Vedno znova me nasmejijo :gut:
..just wanna dance, wanna go insane...
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 12. Avg. 2009 17:00

ja, zdaj jih na HRT2 vrtijo ob dopoldnevih. kar 2 dela naenkrat, mljask! :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 15. Avg. 2009 19:54

midva sva najvecja fan-a pomojem...vse sezone po vrsti sva ze ene 3x gledala, zdej kar mal nakljucno zbirava, dobesedno ze znava kasne dvogovore.. :oops: :D

preprosto so najboljsi!!! ubistvu so to kar naj bi humoristicna nanizanka bila! js samo upam da nastane tudi film (vsaj tko sm prebrala ze kar nekej casa nazaj v enem tabloidu :wink: )

drugac sm pa zdej odkrila tole (in mi je fenomenalno, se bols kt nanizanka): http://www.youtube.com/watch?v=8Cs9-e2hd0w
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Tamceek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 13. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamceek » 16. Avg. 2009 15:19

inaa napisal/-a:drugac sm pa zdej odkrila tole (in mi je fenomenalno, se bols kt nanizanka): http://www.youtube.com/watch?v=8Cs9-e2hd0w


Svetovno :D nasmejala sem se do solz :rofl: :lach:
..just wanna dance, wanna go insane...
hannika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hannika » 18. Avg. 2009 18:11

inaa napisal/-a:midva sva najvecja fan-a pomojem...vse sezone po vrsti sva ze ene 3x gledala, zdej kar mal nakljucno zbirava, dobesedno ze znava kasne dvogovore.. :oops: :D

preprosto so najboljsi!!! ubistvu so to kar naj bi humoristicna nanizanka bila! js samo upam da nastane tudi film (vsaj tko sm prebrala ze kar nekej casa nazaj v enem tabloidu :wink: )

drugac sm pa zdej odkrila tole (in mi je fenomenalno, se bols kt nanizanka): http://www.youtube.com/watch?v=8Cs9-e2hd0w


ja, jaz sem ista! Na pamet znam use fore in tudi večino dbogovorov! prijatelji so res zakon, čeprav mislim da film ne bi biu tako dober
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 23. Avg. 2009 10:48

kaj pa ves...mogoce bi biu pa kul k je bil tak bl skrivnosten konec 10 sezone :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 25. Avg. 2009 15:00

Js sem tud absolutna oboževalka :D Lani sem si downloadala vseh 10 sezon in jih po mojem v rekordnem času pogledala :) pa tud vse blooperse na youtube sem že pogledala.. Bi blo fajn če bi še kakšno nadaljevanje naredili..
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Sep. 2009 23:10

Prijatelji so,najboljša serija vseh časov.Ves čas jih ponavljajo,pa ves čas jih lahko gledaš. :)
Tok so bili luštni,škoda,ker jih je konc. :(
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 12. Sep. 2009 8:38

Že ene 4x sva pogledala vse sezone od začetka do konca in se jih nisva naveličala. Jz gledam zdej še na HRT2 in se smejim kot da jih prvič gledam a že vem na pamet kaj bojo rekli :D
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Sep. 2009 10:12

PeggySue* napisal/-a:Prijatelji so,najboljša serija vseh časov.Ves čas jih ponavljajo,pa ves čas jih lahko gledaš. :)
Tok so bili luštni,škoda,ker jih je konc. :(

Jap. To je edina serija, ki sem jo lahko gledala ne vem kolikokrat, pa se je nisem naveličala kot druge. :wink:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 08. Avg. 2013 20:28

25-fascinating-facts-you-might-not-know-about-friends :D

Originally the show was going to focus on just four characters: Monica, Ross, Rachel, and Joey. Phoebe and Chandler were going to be supporting characters. <-- to bi blo GROZNO :D in to:

Monica and Joey were originally intended to be the main couple on the show.
bi bilo awesome :)

Kakorkoli, Friends bom vedno lahko gledala :D
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov