Filmi za razmišljanje + psihološki filmi + trilerji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 14. Jun. 2007 8:32

bad_girl napisal/-a:Jst sm glih učeri gledala Number 23 in je prov hud..te kr napsihira mal :) Morm pa rečt, da sm bla pozitivno presenečena nad Jimom Careyem v resni vlogi. Slika


uf, meni pa se zdi da je pokvaro celi film .. ni on za resne vloge za moje pojme.. :?
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 14. Jun. 2007 8:39

Luna C napisal/-a:
bad_girl napisal/-a:Jst sm glih učeri gledala Number 23 in je prov hud..te kr napsihira mal :) Morm pa rečt, da sm bla pozitivno presenečena nad Jimom Careyem v resni vlogi. Slika


uf, meni pa se zdi da je pokvaro celi film .. ni on za resne vloge za moje pojme.. :?


men je blo ful smešn, k sm kr mislla, da se zajebava zravn... :D
Always look on the bright side of life!
tjask
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 28. 4. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a tjask » 14. Jun. 2007 8:46

no, pol pa vse k obožujete take filme morte nujno pogledat še film memento... men je res hud film. aja, pa še en je ful hud hard candy. piporočam :wink:
Ferdox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 28. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferdox » 14. Jun. 2007 10:53

Ful zanimiv je tud film 11:14

Gre za zelo zapleten scenarij in fenomenalen način odvijanja zgodbe.

Gre se pa o tem, da se neka skupina ljudi, ki se med seboj ne poznajo, naključno znajdejo točno ob 11:14 na avtocesti, kjer so vsi deležni nesreče z avtom. Pravzaprav zbijejo neko žensko. Ko se to zgodi, se začne zgodba odvijat "v nazaj" oz. se celoten film odvija tako, da nam prikazuje kaj se je dogajalo preden so žensko zbili.

V glavnem zelo napet film, ker cel čas tuhtaš v čem bi lahko bila fora.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Jun. 2007 12:26

pi
the others
rekvijem za sanje
zaobljuba....

pa še kej se bom spomnila ker jih rada gledam:)
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 16. Jun. 2007 18:50

To je moja daleč najljubša zvrst. Čeprav redko kateri film spada v kategorijo psihološki triler, mi je všeč, če ima vsaj nekaj takih elementov, ki ti dajo razmišljat.
Moji naj:
- Šesti čut :hearts:
- Vas ob gozdu
- Nezlomljivi
- Žaga
- Vsiljivci
- Srhljive skrivalnice
- Krvava romanca
- Igra
- the Shining
- Številka 23
- Skrivnostno okno
- Luknja (na žalost bolj malo znan, ampak js bi ga res visoko ocenla, ker je presenetljiv)

Parfum je sicer eden izmed mojih najljubših filmov, ampak za moje pojme ne spada v to kategorijo. Rekviem za sanje in D. Darko sta mi bla manj všeč.
...
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 03. Jul. 2007 22:09

jst pa defenitivno priporočam saw (1, 2) k ta je pa res ful dobr psihološki film :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 20. Jul. 2007 0:34

Luna C napisal/-a:
bad_girl napisal/-a:Jst sm glih učeri gledala Number 23 in je prov hud..te kr napsihira mal :) Morm pa rečt, da sm bla pozitivno presenečena nad Jimom Careyem v resni vlogi. Slika


uf, meni pa se zdi da je pokvaro celi film .. ni on za resne vloge za moje pojme.. :?


a mi kdo lahko razloži nekaj: če je on to knjigo napisou, zakaj mu jo je žena dala za prebrat, če ni hotla da spet rata čudn.. sicer sm zaspana gledala, pa je verjetno v filmu razvidno, sam me zdej res zanima :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 20. Jul. 2007 0:54

*inch* napisal/-a:jst pa defenitivno priporočam saw (1, 2) k ta je pa res ful dobr psihološki film :)


Js sm gledla enko, pa me je kr minil. :D Drugač pa mam ful rada take psihološke filme, moj nasploh najljubši film je pa Šesti čut ki je res zakon in me zmeri srh spreleti ko se spomnim na njega, predvsem na konec.

densy, sam res, tega še sploh pomisnla nism ... Sam mislim da ni iz filma razvidno, no vsaj js se ne spomnem ...
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 20. Jul. 2007 1:01

heheh zih je to kej v zvezi s 23ko :D
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Jul. 2007 13:47

Pookie SAW 1, 2 in 3 si oglej (sicer ne spada glih med psihotrilerje), vendar eden izmed ta boljših movijev. Al pa Vsiljivce z Nicole Kidman, čeprav zdaj že spada med starejše.
Baje da so še odlični Hide and seek (De Niro), Dark watter z Jennifer Connelly in pa Boogeyman. Oglej si in komentiraj!


:freude: :freude:
Zadnjič spremenil M!NA, dne 20. Jul. 2007 13:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Jul. 2007 13:49

Hide&Seek je kul. Samo najbolj na koncu ko sploj ugotoviš v čem je finta. Čez film ne dogaja ravno ne vem kak.

Boogeyman je pa super. Jaz sem ga gledala sama (drugače NIKOLI ne gledam takih filmov sama) in me je kar precej strašilo :?
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Jul. 2007 13:56

Bulma napisal/-a:Hide&Seek je kul. Samo najbolj na koncu ko sploj ugotoviš v čem je finta. Čez film ne dogaja ravno ne vem kak.

Boogeyman je pa super. Jaz sem ga gledala sama (drugače NIKOLI ne gledam takih filmov sama) in me je kar precej strašilo :?



Jaz isto ponavadi negledam takih filmčkov ki napsihirajo, je pa občasno, fajn pogledat kaki napeti psihotriler vendar samo, podnevi in seveda ob prijetni družbi.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Jul. 2007 17:55

Take filme+grozljivke gledama full raje v družbi :) Sama sem gledala samo Blairwitch project, pa Boogeymana. S tem da sem prvi film gledala podnevi :) Zdaj pa raje počakam, pa ga pogledama s kon lepo v temi itd :D
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Jul. 2007 18:03

Blarwitch jaz nisem gledala, saj naj bi bil scary, pol pa s5 nebi mogla Slika

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov