Dsds

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Feb. 2010 23:16

Kaj bi mi vedla mogoče katera povedat kdaj je ponovitev, če je sploh? Ker jaz sem čist pozabla gledat včeraj... :? Hvala... :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 15. Feb. 2010 8:18

na rtlnow.de si lahko pogledaš celi show. :wink:
http://rtl-now.rtl.de/dsds.php
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 15. Feb. 2010 12:54

Super! Hvala... ;D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Feb. 2010 0:36

The blonde's gone!! :P

Tale 'epizoda' je bla že piko bolša kokr prejšnja.. Kr polno fajnih nastopov je blo, Menowin in Merzhad (al kej je že uni) itak - kot vedno super, me je presenetu tudi Checker kr sem ga lah celo gledala do konca (;p), u Manuela sm pa tak že mal zatreskana :D Edina ki me je ful razočarala je unale namazana.. ka je že.. Kim? No ja, nvem, dosadan komad si je zbrala, imo.

Pa mal mi je škoda kr je itak že zdej usem jasno da bo Menowin zmagu :? Sej tip zna, ma useno.. pol rata šou nezanimiv :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 25. Feb. 2010 20:02

Nad Checkerom sem tud jaz bla presenečena. :)
Pet sicer nea zna glih, ne, samo damn, z njegovimi 16. leti je pa entertejner in pol, ne. Sem se mu pa klanjala, ko je kr Schreyla hoto domov poslal. LOL :D

BTW, se že ve kaj pojejo v soboto?
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Feb. 2010 1:09

Evo, tle si lah pogledaš, jst se bom pustila presenetit :D

Edino nad Manuelom sem razočarana, ker nadvse SOVRAŽIM Wind of change :? nevem zakaj. Edine ki jih mogoče še manj prenašam so Final Countdown in Angel od Kelly Familly :runningdog:

Čist tko, če koga zanima, mi je blo dougcajt pa sem nardila en mali Manuel fejsbuk fenpejđ, mam že 30 članov :P

Go Manu! :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 27. Feb. 2010 8:23

Hahah neee, mali bo pel Looking for Freedom? TO MOREM VIDET!! :rofl:
Samo kaj, ko pa to ne gre rečt za vse ostale pesmi... Noben drugi song mi ne diši, še najmajn pa We are the World in to samo zaradi tega, ker dobim ob novi verziji (za Haiti) izpuščaje, taki crap so iz nje naredli ven, bedaki eni. :P

Moja napoved, kdo danes leti ven:
Ines
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Mar. 2010 16:51

Neeeee Manuel :( Pa tak simpatiko je biu.. eh. Helmut se mi je prov zameru, sicer ni on kriv da je pršu naprej ampak.. si ne zasluži.

Pa vse pohvale Merzhadu in Menowinu, večina nastopov mata ful dobrih :)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 21. Mar. 2010 17:22

Meni ga je tudi žal, ampak tako bi slej kot prej šel ven, če ne včeraj, pa naslednji teden zagotovo. Hellmut gre po mojem nasl. teden ven. Drugače pa je meni Kim še vedno najboljša, ni ne vem kako velika pevka, je pa simpatična in posebna. In edina punca. Checker je tako ali tako faca. Menowin in Mehrzad pa vsako pesem odpojeta super in sta mi tako že dolgočasna. Mehrzad je angleško pesem super odpel, Menowin mi je pa zdajle bil res dolgočasen. Kakšna je tematika za nasl. teden, ve kdo?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 21. Mar. 2010 19:47

Meni je tud Manuela žal. Simpatični poba je, z mega glasom, samo kaj ko mi je pri njegovem nastopu vedno nekaj falilo. Razen "Bilder von dir" je bil wow. Sploh začetek. Samo kljub temu bi Helmuta domov poslala, ne njega.

Zdaj sta mi pa še ostala samo Kim in Checker, too bad. Še ena sezona, ki bo imela zmagovalca (Menowin? Mehrzad?) za katerega mi bo kompletno vseeno.

Sem se pa klanjala Nini, ki je prvič pokazala (in verjetno tudi zadnič), da ni vedno neki pricofuk, ki se strinja z vsem, kaj Dieter in ovi drugi rečeta. Ker ko sta ta dva začela kak dobro je Menowin zapel "Über sieben Brücken musst du gehen," sem si mislila samo: "Haaa?" :stupid:
Ko je tip s toto okroglo glavo stopo na oder v wanna-be-gangster-rapper outfitu in začel z ekstremno visoko štimo šlagera pet, sem mislila, da nisem v pravem filmu. Naj ma ded glas taki ko angelčki (hehe), samo antipatični mi je tak hudo fejst, da bi najrajši v televizijo skočla.

EDIT
Helmut Orosz (30) ist ab sofort vom Gesangswettbewerb „Deutschland sucht den Superstar“ ausgeschlossen. Grund dafür ist sein Drogenkonsum während der laufenden Staffel, der jetzt bekannt und von Helmut bestätigte wurde.

^^Hahah ne me jeb--. :rofl:
Ni čudno, da je mel probleme s tekstom. Keri fail.
Edino kaj zna na tej novici bit dobrega je to, da bo prišo mogoče zdaj Manu back.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Mar. 2010 11:42

Uf jaz sem pa nehala gledat. Lani mi je bla totalna katastrofa kar se kandidatov tiče, letos pa tud. Sem precej razočarana, noben me ni prepričal, se mi zdi da vsi bolj al manj fušajo, ma nevem no, žalostno... :roll:
Manuel je šo ven? Ma škoda, simpatičen poba. Helmut mi pa itak gre grozno na živce, sploh se čudim da je tak dolgo not ostal.
Upam, da bo drugo leto boljše (tako sem lani za letos upala). :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 22. Mar. 2010 13:17

Mislim, da bo Manuel nazaj, ampak kaj mu to pomaga, če bo čez en teden spet ven letel. :?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 22. Mar. 2010 14:35

Pride Manu back, ja. Je že uradno.
Upam, da se mu bo tud splačalo in bo prišo dalje.

Drugače pa je tema naslednega mottoshowa Ballermann vs. Balladen.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Mar. 2010 17:04

Wiwiwiwii Manu je šel spet naprej :D VEM, žau mi je za Thomasa ker mi je biu ful smešen (čeprov no ja... z usemi temi 'checker' obeski je že mal najedau..), ampak ja.. mi je kr ušeč tako :)

A je še kdo opazu kako čudno vzdušje je blo včeri med kandidati? Se mi zdi da se je Menowin z vsemi skregau.. Mnjah, škoda da je tolk u oblakih zadnje cajte, ker na začetku mi sploh ni zgledau napačen dečko (kljub vsem štorjam o njemu..) :? upam da pravočasno pride nazaj k tlom..
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 28. Mar. 2010 17:46

Jap, upam da tale Menowin ne bo zmagal. Se ima zdaj za težkega frajerja, da kar takole reče, da se ima za najboljšega med vsemi kandidati. Pa ta njegov piskajoč glas je tudi že mimo, včeraj mi sploh ni nič dobro odpel. Pa njegov ples... :eek: dvakrat skoči, pa že komaj diha. Nak, zameril se mi je do konca. Včeraj ga niti eden ni prišel objet, ko je končal z nastopom, torej se ve kakšno je njegovo obnašanje v vili, mislim, da ima ljubosumje kandidatov tukaj malo ali pa nič veze.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov