Dr.House

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 26. Jul. 2011 18:42

kaj ti je pa foreman naredu? :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Sep. 2011 21:37

Hehe, nisem vedel da je preair 1. dela že zunaj (že pogledal :P )
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Sep. 2011 8:15

Jaz sem ga tudi, pa mi je malo žal, ker sn s tem kršila svoje osnovno pravilo da House MD se pa gleda samo top kvaliteta. Ah well, firbec pač. Mi je bil pa tale del nad vsemi 7. sezone pa še po dolgem času je spet lupus omenu kot diferencialko :D Lupus boy :lol:

shinee napisal/-a:kaj ti je pa foreman naredu? :D


Tole sn pa čist spregledala.... Foreman mi ni nič naredu, v tem je problem! :D Tako je brezoseben, da je nadležen, oziroma meni je on v tem timu ful odveč. Vsak ma neko svojo noto, ki ga definira, Foreman je pa pač kr tam in se dela da je glas morale, čeprav ni, je cel tak nek podripan in pojokcan, navaden povzpetnež, ki ne ve niti kam se želi povzpet. Js sn klasični Team House 4evah :P :D
Uporabniški avatar
Neminem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Neminem » 15. Okt. 2011 15:25

Foreman,ni glih povzpetnež, saj nima nekega višjega cilja(vsaj zgleda ne), kot da je v teamu in ima vlogo "čiste teorije znanja in nekaj morale". Ve, da je House glavni in mu te vloge niti noče prevzet.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Okt. 2011 17:08

O rly? Zakaj je pa potem z veseljem prevzel mesto dekana in je sedaj on šef Housu? Če ne bi bil povzpetnež, bi reku fu*k this sh.it pa se uču od Housa kako biti 1A diagnostik in ne bi sedel na prestolčku.
Uporabniški avatar
Neminem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Neminem » 15. Okt. 2011 17:26

če pride priložnost pred njega jo sprejme, drgač pa ni tko da bi se silu in iskal poti kako napredovat po hiearrhiji navzgor.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Okt. 2011 18:33

Amapak če ne bi bil povzpetnež in bi bil bodisi svetovljan v smislu ''rešimo življenja'' ali ''pomagajmo ljudem'' ali pa a la House varijanta ''rešimo super duper medicinsko uganko'' bi lepo rekel ne hvala, mi ni do napredovanja. Njemu se je skoz poznalo da nekam sili, že ted ko je prišu nazaj pa je bil House brez licence je lih sluačajno Forman postal vodja ekipe in zdaj je lih slučajno Forman dekan. Čeprav če že kdo, si to mesto zasluži Wilson. Ki pa ni povzpetnež.
Uporabniški avatar
Neminem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Neminem » 15. Okt. 2011 19:04

sem v 7.sezoni nekje pri 13.epizodi, zato še nisem pri tem kako je prišel do mesta dekana-ne mi povedat! :D
amm, osveži mi spomin prosim, če našteješ dogodke kjer se je Foreman gnal naprej...da ga nu prosila Cuddy al kdo drug naj naredi to in to...res nimam nič v spominu :eek:
je pa dostkrat nastopu v vlogi svetovljana v smislu "rešimo življenje, fair play,..."
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Okt. 2011 10:55

Jaz pravim da je Forman povzpetnež, ti mi pa rečeš naj ti osvežim spomin, ker se ne spomniš kdaj se je on obnašal grebatorsko. Si ti ziher da ločiš da dva termina, ker to ni isto veš? Povzpetnež je nekdo ki hoče na višje mesto in ja za mene je Forman lih to. En primer sem že napisala (ko House zgubi licenco). Drugič ko ma preizkusno na Huntingtona - pa mu House reče, da mu ne da dovoljenja, pa ga Forman ne upošteva. Zakaj? Ja ker bo pa neki več, če bo mel še Huntington trial ane. Pa zaj*eba.

NE BRAT NAPREJ ČE NOČEŠ SPOILERJEV ampak ja v 8. sezoni je Forman edini od ekipe ki ostane in ne moreš da verjameš, je dekan in šef bolnice ki Housu postavlja pogoje v smilsu ''rešim te iz zapora, pod pogojem da delaš za mene''. Kar je njemu itak v zadovoljstvo, sam da ga ma pod sabo. Jaz ne gledam samo na dejanja, ampak tud mimiko in ton govorjenja. Zato jaz predidevam da je bila vloga Formana celo pisana na tak način in da jo Omar Epps igra tak da sam kapo dol.

Lahka mi kontriraš kolikor hočeš, ampak zame je Formanj najmanj dohterski. Sej ne da je to slabo (v RL), js ful cenim ambiciozne ljudi, ampak v nanizanki mi je pa pri Formanu to en velik minus, lih zarad tega kar sem rekla, ker Housova ekipa zgubi nekaj s tem. In ne morem se strinjat s tem da je on svetovljan, z visoko moralo, že če pogledaš iz Mercyja ga odpustijo ker prekrši pravila medicinske etike in s tem reši pacienta (in v tem dejanju se ful približa Housu, česar sice noče), enako je potem pri Huntignton trialu pa ko krije Chasea, ko ubije onega diktatroja. Kakorkoli obrneš, z vidika medicinskega kodeksa to ni ne etično ne ''fair play'', ker s takimi dejanji ogroža svojo kariero, svojo licenco, svoje nadrejene in bolnišnico v kateri dela (kar se pa osebne moralne instance tiče pa tu ni debate ali je ali ni, ker ni objektivnih standardov ali so v takih primerih določena dejanja oprvičena z namenom v višje dobro ali ne, ker tu se začnejo potem tret mnenja). Al pa ko Cameronki (ki dejansko je tista ki igra na ''rešimo življenja na pošten način'') ukrade njen članek, ga prekopira in se podpiše pod njega. To ni tvoj t.i. ''fair play'' in spet kaže na to, da Formean hoče biti neki več (ker hoče svoje ime na članku, za katerega ve da je ful dober).
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 16. Okt. 2011 20:22

shinee napisal/-a:Bomo videli, kaj bo zdaj. Molim, da bo dekan Foreman, to zna bit zanimivo. :D

Objavljeno: 25 Jul 25, 2011 21:14


Pomojem grem lahko kar scenarije pisat... :D
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 20:25

a vi dojemate da oni odigrajo tako kot je napisan scenarij?
un crnc ni dejansk foreman... ampak je en drug fante.. pac igralc...
fak bolnikov :roll:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Okt. 2011 21:00

@shinee: Probi, znaš uspet, če pa ne, lahka pa še zmeri rataš vedeževalka :D

Drugač pa ja, doh, itak da štekamo da je to igrano. Eni pač ne gledamo tako enoplastno nanizank da bi nas zanimalo samo dogajanje, ampak se poglobimo v like, dogajanje, ozadje, razvoj. In meni to, da mi gre en lik na živce predstavlja samo plus, ker pomeni da igralec opravlja svojo vlogo. Odličen primer je npr. Jack Gleeson, v katerega mimoidoči mečejo stvari, ker sovražijo njegov lik. Neprijetno in debilno kolikor to absolutno je, to dejansko pomeni, da tipo obvlada.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 21:10

Vse razumem...
ampak ste se skor steple glede tega zakaj tip hoce prevzet njegovo funkcijo :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Okt. 2011 21:13

Ni res, slabo interpretiraš ton govora/pisanja (ampak na forumu je to razumljivo, posebej tem) ;)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Maj. 2012 9:20

RIP House MD. Moja naj nadaljevanka.... ever. So pa lepo končali :)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov