Desperate housewives (Razočarane gospodinje)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

lammy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 30. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lammy » 02. Okt. 2007 8:35

Lihkar pogledala 1.del:)Kok sm srečna za Susan :D Je blo pa spet napeto,tako da komaj čakam 2.del!
Uporabniški avatar
son_čnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 5. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a son_čnica » 02. Okt. 2007 11:06

jz sem dans zutri pred službo gledala 10 min. ostalo, ko pridem domov... cant't wait...
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 02. Okt. 2007 15:43

bejbika napisal/-a:mislm o čem se vi tukaj pogovarjate!?
o loudanju ali o gospodinjah?
če se pogovarjate o loudanju, se preselite v računalništvo in se bo tema zaklenila, glede na to, da je to že tretja tema o Gospodinjah :!:
če se boste pa pogovarjale o 4. sezoni Gospodinj, bo pa tema ostala ... sedaj se pa same odločite

Relax, jaz sem samo delila svoje navdušenje in nestrpnost. Lahko mirno izbrišeš moje poste, če je tak problem. Saj gre meni brezvezno postanje tut na živce, ampak meni se je zdelo v kontekstu, glede na to, da je pač začetek sezone, ki ga čakamo že mesece. Tale tema je pa že tretja po vrsti z razlogom, ker pač nočemo, da bi punce, ki gledajo šele 3. sezono na Pop Tv prehitro izvedele stvari, ki se zgodijo kasneje in stvari postavijo na glavo.

No, sem pogledala 1. del takoj ko sem prišla domov ... Sem bla kar presenečena, ja, hehehe. Gaby & Carlos itak zmagata, Susan & Mike enako, Lynette se mi pa ful smili. Novi sosedje so pa tut sumljivi, hmmm. A se že kaj ve, kaj vse skrivajo??? :twisted:

Obetaven začetek in upam, da bo ta sezona še boljša od tretje. :D Najbolši moment je bil pa tisti z vilico na pikniku. :lol: Al pa Gaby: "Best wishes!" :D
now I have you sleeping next to me ... and this is home
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 02. Okt. 2007 18:09

Ufff, napeto :D - spet skrivnosti.

Sploh novi sosedje... Najprej sem mislila, da je tista hčerka... Dylan... izgubila spomin, ampak stoprocentno se ena druga zanjo izdaja, a?
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 02. Okt. 2007 18:12

men je pa prov žal za Carlosa, k ga ta Edie tko nateguje. pa prov nadležna mi je zadnje cajte, se mi zdi da je tko nategnjena (očitno posledice kakšnih posegov :D ) in tko čudn govori že od srede tretje sezone naprej...
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 03. Okt. 2007 14:26

Hej

Še ena big fanica razočaranih gospodinj tuki. Jst si bom pa zdle ogledala 1 del 4 sezone in komi čakam :D .

Pa pridm pol kej komentirat :razz:
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 03. Okt. 2007 15:28

evo sem že pogledala in sem ful zadovoljna.
tut 4 sezona je zakon-ful zanimiva, pretresljiva in napeta. najbolj sta mi pa všeč susan pa mike. te ta novi so pa tut kr neki, bo še fejst zanimivo.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 04. Okt. 2007 0:17

Jaz pa mislim, da ta hči od novih sosedov ni prava hči, ampak se je s pravo verjetno nekaj tragičnega zgodilo... Tako kot je rekla Julie :it's not the same person!

Pa ful si želim, da Gaby in Carlos prideta skupaj.. morta no :D Susan pa kr noseča, zdaj še samo manjka, da je z Ianom :eek:
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 04. Okt. 2007 9:51

Velouria napisal/-a:Al pa Gaby: "Best wishes!" :D


Ja no :rofl: kok sem se smejala. Čist hude so spet imel :gut:

Suzan - jeiiii kok sta bla oba vesela, ful jima privoščim.
Bree - magic fork :rofl: pa dej kake imajo. Ful se mi zdi bedno ker jim to skriva, ona res ne more dojet da ne more bit popolna.
Lynette - se bo zmazala, zdej vsaj vejo zakaj se gre.
Gaby - kokr sm jst brala - pišem naprej z belo: bo njen predragi možek umrl, če ne že v naslednjem delu in bo ona postala županja. Sicer sta mi pa s Carlosom ful luštna skupi ampak če bi bla pa spet prav ornk skup bi se pa spet sam kregala. Onadva sta pač tko večna na nek način.
Eddie - vsi smo vedl da je ona ena kača, sam da je pa tko zaigrala samomor si pa nisem mislila. Zgleda bo še kar naprej ovijala Carlosa okol prsta kar mi sploh ni všeč. Na koncu prejšnje sezone se mi je kr mal zasmilila, zdej mi je pa spet ena navadna žlehtnoba.

Nova družina - najbrž bomo kar nekaj delov čakal, da se razkirje njihova skrivnost. Predvidevam, da je una hčerka pač čist en xy otrok, po možnosti ugrabljen ali kaj takega, ker se nič ne spomni. Una mat je ena zloba pomojem, smo vidl kako je Bree zabila. A oni so to v hiši od unih Applewhite družine?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 04. Okt. 2007 9:59

NO ja, jst sm najprej pomisnla, da je to "hčerka" od nove familije dvojčica od tiste, ki nej bi bla od Julie najbolša prjatlca,sam se mi zdi mal nemogoče. Se pustim presenetit :)
Drugač pa ja, od Edie se lh marskej prčakuje, sam tega pa ne bi mogla. Ampak ok, ona je pač ona.
Res sm vesela, ker jih bom spet lh gledala nooo :jump:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 04. Okt. 2007 10:09

Vsebina 2. dela 4. sezone:

Smiles of a Summer Night

Lynette kicks Tom out of her chemotherapy sessions, Susan is mistaken for a stripper and Bree attempts to steal a prize winning recipe.
Uporabniški avatar
mimi.k
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 13. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mimi.k » 04. Okt. 2007 13:24

http://www.index.hr/xmag/clanak/video-k ... 60493.aspx

zaradi stavka, ki ga je izrekla susan - da vid, ce niso diplome tista ginekologa s kaksnih filipinov - nastal mednarodni incident :?
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 04. Okt. 2007 13:34

O madona :? Sicer ni kriva ona ampak scenaristi. Sicer se je men to zdel smešno, čeprav je ubistvu žaljivo.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 04. Okt. 2007 13:48

*SweetGirl* napisal/-a:Susan pa kr noseča, zdaj še samo manjka, da je z Ianom :eek:

Tole sem jst taprvo pomislala. Mi je prveč čudn, da bi ji šlo vse supr. Nek se more tut pri njej zapletit.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 04. Okt. 2007 13:51

Ah zapletov je lahko še miljon drugih. Sej a ni tko da onadva že kar lep čas nista skup z Ianom... Lahko bi potem 1. splavla, 2. rodila prizadetega otroka, 3. rodila na smrt bolanega otroka, 4. lahko bi ji kdo otroka ugrabil itd. Sej vem sami grdi scenariji samo to ni edini zaplet ;)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov