As ti tud not padu!?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Dec. 2009 22:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Dec. 2009 23:28

Ta del mi sploh ni bil všeč, sem upala da si ga bosta zares privoščila.
Sploh pa ves ta wnb slavni folk...kr nekaj :roll: Res upam, da se bosta vrnila na svoja stara pota.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
_malena_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 17. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a _malena_ » 14. Dec. 2009 10:07

Ravno to je bilo bistvo oddaje, da Murko ni spregovoril več kot tri besede... Ker če bi se onadva norca delala z njega in mu pustila da govori, bi to bilo čist po Murkotovih merilih, ker je itak en atention whore... Zdaj pa so bili vsi drugi tam, o vseh drugih so debatirali, njemu pa sta namenila 5 besed. Ignor je bil za njega najhujši. Dobro sta ga :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 14. Dec. 2009 12:17

PeggySue* napisal/-a:Sem malo več pričakovala od današnje oddaje.Murko praktično skorajda ni govoril,oziroma zelo malo.Sem mislila,da si ga bosta voditelja bolj privoščila,ampak najbrž sta si ga toliko,kolikor sta smela. :D
Murko se mi je zdel pa nekako nervozen.

sej ravno v tem je bila fora, ane. :roll: murko je bil pa nervozen ker je bila to oddaja o vsem, samo o damjanu murkotu ne in s tem sta si ga privoščila na najboljši možen način.
men je bla ideja dobra, ampak je blo na koncu že ful dolgočasno.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 14. Dec. 2009 15:51

PeggySue* napisal/-a:Sem malo več pričakovala od današnje oddaje.Murko praktično skorajda ni govoril,oziroma zelo malo.Sem mislila,da si ga bosta voditelja bolj privoščila,ampak najbrž sta si ga toliko,kolikor sta smela. :D
Murko se mi je zdel pa nekako nervozen.


Hudo je, če včerajšnje oddaje nisi razumela ja.

Včerajšnja oddaja je bila totalna zmaga, samo kaj, ko veliko ljudi ne razume v čem je bila poanta vsega.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 14. Dec. 2009 16:50

/\/\4t3j napisal/-a:
PeggySue* napisal/-a:Sem malo več pričakovala od današnje oddaje.Murko praktično skorajda ni govoril,oziroma zelo malo.Sem mislila,da si ga bosta voditelja bolj privoščila,ampak najbrž sta si ga toliko,kolikor sta smela. :D
Murko se mi je zdel pa nekako nervozen.


Hudo je, če včerajšnje oddaje nisi razumela ja.

Včerajšnja oddaja je bila totalna zmaga, samo kaj, ko veliko ljudi ne razume v čem je bila poanta vsega.



Če je hudo tebi,potem sem precej na boljšem,kot ti. :)
Sicer pa koncepta oddaje ne poznam,ker je ne gledam.Še včeraj sem bolj poslušala,ob računalniku,kot pa gledala.
Valeria
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 3. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Valeria » 15. Dec. 2009 14:20

Meni je Zrnec car.

Danica. :D
Yuri Garač :D :D
Slavoj Žužek :D :D :D

Mater se narežim zraven.
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 15. Dec. 2009 15:40

Brala sem nekje, mislim, da v Novi, da so z Murkotam ful časa sestavlal pogodbo oz. je on napisal pogoje, pod katerimi se on pojavi v njuni oddaji. In med temi pogoji je tudi bilo, da ne smeta imeti Slovenskega kotička, da on ne bo nastopal v skečih oz. bo v samo enemu, pa še tam bo samo padel, da ne smeta gostiti poleg njega "zvezd" ki so bolj slavne od murkota, da ga ne smeta podjebavati ipd... Tako da mislim, da sta našla eno dobro luknjo med temi pogoji, pa pripelajala zvezde, ki niso tako slavne, ampak v končni fazi Murkota skozi celo oddajo skoraj ignorirala in je bila oddaja o vseh drugih samo o Murkotu bol malo. Dobro sta se znašla :) .
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Dec. 2009 23:48

Se strinjam. Pa naj ga še tako imajo vsi za neumnega, ampak vsak ve za njegov obstoj, še tako bedast članek na 24ur.com prebere ogromno ljudi, vsak komentira, kak bebec je. Govori se precej o njemu. In verjetno je bila tudi gledanost te oddaje precej visoka
On se je pač sprijaznil, da nekega blaznega talenta nima, ampak da lahko pa vseeno rata slaven/prepoznaven.

Moram rečt, da se dobro znajde. Even bad publicity is good publicity (al kak se že reče :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Dec. 2009 23:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 17. Dec. 2009 18:04

Hehe Danica pa njene ljudske modrosti:)))
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 17. Dec. 2009 22:30

*mala* napisal/-a:Se strinjam. Pa naj ga še tako imajo vsi za neumnega, ampak vsak ve za njegov obstoj, še tako bedast članek na 24ur.com prebere ogromno ljudi, vsak komentira, kak bebec je. Govori se precej o njemu. In verjetno je bila tudi gledanost te oddaje precej visoka
On se je pač sprijaznil, da nekega blaznega talenta nima, ampak da lahko pa vseeno rata slaven/prepoznaven.

Moram rečt, da se dobro znajde. Even bad publicity is good publicity (al kak se že reče :D)

se strinjam na splošno glede murkota, ampak v tej oddaji sta mu res naredila sramoto. tud onadva vesta, da je murko zadovoljen z vsakršno publiciteto, zato mu je v oddaji sploh nista dala. murkotu se je vidl da mu ne paše v katero smer teče oddaja, ampak je "profesionalno" oddajo presedel na kavču, medtem ko sta se onadva ukvarjala z drugimi "zvezdami". sta vseeno lado&jurij precej pametnejša od njega in mu nista naredila nobene usluge s tem ko sta ga povabla.

sta mi bla pa Danica in Garač fuuuul dobra, Zrnec ju zadane u nulo :D
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 21. Dec. 2009 16:55

koncept oddaje je biu ful dober...slavne zvezde na 1001 način...in vse sta si zlo lepo prvoščla :D
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov