American Horror Story

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 24. Nov. 2012 21:51

Itak da gledamo :) Meni je opet spektakularno, sploh prejšnji teden ko se odkrije kdo je morilec :eek: Js nisn pričakovala, priznam. Me pa ful zanima kaj zdaj dogaja z onimi alieni pa kaj so ona bitja od dr. Ardena. Sicer sem na začetku mislla, da bo malo preveč natrpano vse skupi (stvori, alieni, serijski morilec) ampak paše vse skup do zadnje pikice.

Jessica Lange si je pa pošteno zaslužla Emmyja, ženska je svetovna.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 25. Nov. 2012 6:35

^Se gledala zadnjo epizodo? V njej se pojasni, kaj oz. zakaj dr. Arden z njimi pocne.

Meni je tudi ta sezona malo boljsa od prve. Zacela se je bolj tako-tako, zdaj mi je pa vsaka epizoda bolj zanimiva. Je pa res bolj fucked up od prve ja, tako da meni je zaradi tega bolj vsec. :) Ker res sokira, kar je tudi njen namen.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 25. Nov. 2012 11:52

Meni je tudi ta serija nora. Že prva sezona mi je bila ok, čeprav sem bila na začetku malo razočarana, ker ni bila tako grozljiva, pa celotna sezona je bila bolj "tipična". Tale druga je pa top shit :) Že od prve epizode ful zanimivo in šokantno. Upam samo, da bodo sezono končali tako kot treba.

Meni je drugače ful všeč, da je vsaka sezona zgodba zase. Je pa že potrjena 3. sezona + Lange! :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Nov. 2012 13:49

Jaz sem bla včeraj ko sem začela gledat drugo sezono mal zmedena, ker nisem vedela da imajo ti igralci ki so bili že v prvi sezoni nove karatkterje. Sem pač mislila, da bo kao nadaljevanje prve sezone tak da mi ni blo baš vse jasno še posebej ko so začeli z alieni itd. :D Ampak na koncu mi je pa zdaj tud boljša od prve sezone! Peti in šesti del sta mi najboljša, posledično serija še bolj zaniimiva... komaj čakam naslednji del me prav zanima kak se bo odvijalo naprej. :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Nov. 2012 20:00

CaliLove* napisal/-a:^Se gledala zadnjo epizodo? V njej se pojasni, kaj oz. zakaj dr. Arden z njimi pocne.



Dans sn jo šele pogledala, tak da eto, zdej je jasno. Moram pr priznat da sn en čink razočarana nad razlogom, sem mislila da bo kaj bolj deviantnega in perverznega. Mi je zdej ratalo dost bolj interesantno dogajanje v sedanjosti, ki ga kaže res sicer zelo malo na začetku, ampak mam filing da bo tu tud en preobrat, ki ga niti najmanj ne znam napovedat.

Zachary Quinto je dbest!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Avg. 2013 13:31

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BlSnhM-tIqA[/youtube]

Jessica, Angela Basset in Kathy Bates! Juhuuu!
:flamingdev:

Ful pogrešam to serijo in komi čakam na 3. sezono.

Važn da sta ostala Jessica in [url=http://images6.fanpop.com/image/photos/32700000/Evan-Peters-for-Flaunt-Magazine-evan-peters-32753545-2850-1856.jpg:3cnrypku]Evan Peters[/url:3cnrypku] (I wub him :hearts:)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Avg. 2013 14:17

Spet bosta ona dva ostala!? :D The best. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Avg. 2013 15:02

Jup. Ostajata tud Sarah Paulsen (sam men je ona mal dosadna, je ne bi pogrešala) in Lily Rabe, iz prve sezone pa se ''vračata'' Taissa Farmiga (Violet) in Denis O'Hare (Larry Harvey).

Pogrešala bom pa Quinta, that's for sure. Ampak itak, če bo sezona uspešna in bo še 4ta, se še zna vse preobrnat.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 17. Avg. 2013 10:49

joj, komaj čakam! glede na to, da mi je bila 2. sezona veliko boljša kot 1., pričakujem da me bo zdej 3. še velik bol presentla. upam da ne razočarajo :D
in ja, Evan Peters :hearts: :D
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Avg. 2013 19:24

Soon, soon :D

In the meanwhile, let's rest our eyes on Evan :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 29. Avg. 2013 19:29

^^Že? yay! :D

EDIT: Ehh, ups.. sem se zmešala. Sem misla, da smo že septembra. :oops:
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 03. Sep. 2013 23:21

Whoa, kter poster!
Slika
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Sep. 2013 10:09

Jp! Kinda creeped me out. :D Ubistvu je bila prva asociacija tist skrajno bebast film, The human centipede, ampak je to res boljše. :D

Jz sm šele pred kakim tednom zaključila z drugo sezono, tok neverjetno mi je bla všeč, aaa! Že prva sezona mi je bila z vsakim delom bolj, druga pa sploh. Ne vem kako bo tretja lahko to presegla. Me pa prav zanima kako točno se bo kej dost razlikovala od druge sezone, glede na to, da gre zopet za eno ustanovo, samo da gre pač za neke vrste dom za ženske al nekaj..

Druga sezona me je pa s koncom prov osrečla, sm mislila, da bo ful bolj negativno. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 04. Sep. 2013 14:55

Jaz sem ob koncu Asyluma najbolj zapopadla tale odgovor Ryana Murphyja, ki je nekako lepo zaobjel idejo prihajajoče sezone:

[quote:1nq46jsa]You said that next year will be lighter. Is that still the case?

I mean, I don’t think anything could ever be as dark as the mental health care system in our country. I sorta feel like for the third version I want to do something that’s a little bit more “evil glamour.” Just something that’s a little bit more…one of the things that I missed this season was I really loved having that Romeo & Juliet youth story with Violet and Tate. I want something like that again and we’re doing something like that in the third season. And we’re contemplating shooting the show in a different place. We’re contemplating shooting it in a place in the country where true horror has been. We’ve got lots of delicious plans.[/quote:1nq46jsa]

[url=http://www.vulture.com/2013/08/ryan-murphy-on-american-horror-story-coven.html:1nq46jsa]Ryan Murphy on American Horror Story - Coven[/url:1nq46jsa]

Ooooo kak komi čakam :D

Še drugi promo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vTmhHmjeeo8[/youtube]
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 04. Sep. 2013 15:02

^^na fb-ju so tud naložili 4 teaser-je (vključno s tem zgoraj). Osm so! Komaj čakam. Druga sezona mi je bla full boljša od prve tak da upam, da se bo sam stopnjevalo in bo tretja še boljša!
Yada, yada, yada...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

cron