America's next top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 19. Okt. 2011 13:06

*mala* napisal/-a:Bom z belo:
Namesto, da bi poslali obe bottom two domov, so obdržali obe :evil:


Se strinjam, jaz bi domov poslala še Bianko in Dominique poleg teh dveh.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Okt. 2011 14:07

Men je blo pa v duhu Michaela Jacksona tole fajn.. :) čeprov nbene od teh dveh ne maram.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Okt. 2011 11:15

Ma dej, kera butasta, butasta sezona. Ven pošiljajo dobre, trapaste pa ostajajo :evil: :evil:
Se sploh ne čudim, da zmagovalke ne uspevajo, k pa tak trapasto izbirajo!!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 27. Okt. 2011 11:19

A mi lahko kera pove, kje najdete celo sezono skup, po možnosti s podnapisi? Trenutno ne gledam nič od serij in tega, pa bi blo fajn met dol ta šov, ker sem ga ravno pred tednom ujela na TV 3 (stara sezona), a je po TV ravno takrat kaj zanimivega, ko mam jaz druge stvari za delat. :evil:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Okt. 2011 11:25

Podnapisov v slovenščini žal ne boš dobila. Torrente imaš na vseh klasičnih torrent straneh (eztv, isohunt, piratebay). Bi moralo bit pa tudi na youtube-u.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 27. Okt. 2011 13:52

*mala* napisal/-a:Ma dej, kera butasta, butasta sezona. Ven pošiljajo dobre, trapaste pa ostajajo :evil: :evil:
Se sploh ne čudim, da zmagovalke ne uspevajo, k pa tak trapasto izbirajo!!


Se strinjam. Si vidla top 4 ta teden???? :mad:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 27. Okt. 2011 15:40

am... od kdaj se bradavičk ne cenzurira v dnevnem programu? pa skoz tele "gatke" se tud vse vidi :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 27. Okt. 2011 17:23

Škoda mi je Kayle, ampak se strinjam z žirijo, da v tej sezoni ni bla pol tak dobra in izstopajoča kot prvič, škoda, res tud tak ko sem jo poslušala pa to, ko da je zgubila svojo energijo.... Drugač mi je bla vedno med najbljubšimi. Bianca si je kriva pa sama, ker se tak obnaša. Bi prej poslala ven Shannon ker je dosadna in neizrazita, čeprav je pa ena redkih, ki mi je lepa v fris. Allison mi ga je pa zmagala, ker prvo kot prvo ime parfuma je top, kot drugo si pa na sliki ful ni bla podobna, ampak je vseen zažigala.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Okt. 2011 17:27

Res ne vidim, kaj vidijo v Lisi, Dominique, Angelea, itd... Prej bi obdržala Bree in Camille, ter danes izpadlo. Danes izpadla, kljub temu, da mogoče ni tak dobra kot v njeni sezoni, ampak še vedno konkretno nabije večino tekmovalk.

Allison & Laura za final 2.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Nov. 2011 23:41

Ta prave so se znebili ta teden.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Nov. 2011 23:43

Ja, res je. prava je šla. Čeprov so vsaj še ene 3 za odhod.

Js pa preprosto ne štekam fore, da jih vedno pošiljajo na neke nove lokacije, ki so vedno manj povezane z modo...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 17. Nov. 2011 15:41

Obe ''bottom two'' sta mi bile za odstrel, ampak bi se jaz vseeno raje prej znebila Angelee kot Dominique. Potem pa še Lise, ker mi je tak noro antipatična s tistim svojim frisom. Od tistih dve, ki pa ostaneta, mi je pa skoraj vseeno katera zmaga, ker sta mi obe ful všeč in po slikah in po izgledu in po obnašanju. :)
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 17. Nov. 2011 22:19

Aaaaaa, zakaj niso Angelie poslali domov? Sploh, ne vem, kaj še dela tam ... Pa Lisa tudi ... :roll:
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 08. Dec. 2011 22:10

je katera ze pogledala finale?

z belo: lisi sicer privoscim zmago, ker je res all-star, zna vse, sem pa navijala za allison v finalu. mi je blo pa ful cudno zarad diskvalifikacije angelea, ceprav zdaj berem, da je baje neki spoilala na fb in je zato letela vn. skoda. sicer sem pa zadovoljna s sezono pa final runway mi je biu tud usec :)
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 08. Dec. 2011 23:23

Meni se je serija skozi sezone zelo zamerila, zato dlje od nizkih modelov nisem šla. Naj naštejem največje felerje (po mojem mnenju), tudi iz drugih držav, ne samo Amerike:
- Nicole (5 sezona)
- Jaslene (8)
- McKey (11).. WTF???
- Nicole (13).. a se kera spomni, kak je ta hodla, ljubi jezus!
- Gemma (Australij) - razvajenka mala
- Alice (australia) - rahitična, s podočnjaki, prizadeta, zadrogiranka..

Ostale pa so ble kr kul, ampak kot sem rekla, nisem na tekočem, sem gledala več al majn samo tiste, ki so bli po TV pri nas. Edino Kanada me ni razočarala.

Pa ne me zdaj met za kritično, pač ta dekleta so mi MIMOOOOO. Vsak ima svoj okus!
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov