90210

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Sep. 2010 7:37

Men je pa tale novi dečko, Oscar al kaj je jaaaaaaaauu :hearts: :scherzkeks: 90210 ima itak kronično pomanjkanje dobrih tipov, Dixon pa Teddy sta sploh ak, Liam je priložnostno ok, kadar nima svojih ekstra bednih for, Oscar je pa.... paša za moje oči :D

Silver mi ma ful beden outfit zadnje čase, ful pogrešam njen stajl kot je bil v 1. sezoni, navdušenje nad grozljivkami in pank-rockom (you can see now why I liked her), Naomi mi ni bla nikoli všeč, se mi pa zdej prav smili.... Se kr neki dogaja, ni pa neki ful ekstra zanimivo zdej IMHO. Edino s temle school rapist, upam da ga Silver razkrinka in pretepe :D
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 29. Sep. 2010 13:22

^^ Oo ja Oscar. :D :ja:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Okt. 2010 18:38

En spoiler o bodočem paru, ki se bo začel plesti v 8. delu (z belo seveda :D): Navid & Silver :eek: :eek:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 31. Okt. 2010 22:41

^^^Kjut! :hearts: Sej se nuca mal popestritve, men mal dolgočasno postaja.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 01. Nov. 2010 16:47

A to resno? Pa daj, zakaj njo vedno spetljajo z nekom, ki ji sploh ne paše. Sploh pa v teh nadaljevankah ne maram tega, da mora bit vsak z vsakim :roll: Sploh ni niti enega para, ki bi bil skupaj že od začetka in bi naj veljal za "meant to be".
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 02. Nov. 2010 20:51

Še predn sm to sploh prebrala, se mi je zdelo, da bo neki ratalo s tega. Prej nism niti posumla, sam ko sm vidla zadnji del pa k je rekla da je dober človek in ga tko pogledla in seveda dejstvo, da še nista bla skupi (se stirnjam s tem da je neumno da morejo vsih sparčkat).. Mi je blo vse jasno. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Nov. 2010 21:00

Obeta se en ONS (z belo): v 9. delu: Ryan & Debbie :eek: :eek:

Še promo:

Joe Jonas :lol:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Nov. 2010 21:34

*mala* napisal/-a:Obeta se en ONS (z belo): v 9. delu: Ryan & Debbie :eek: :eek:


Še bolj bedno :lol:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Feb. 2011 17:37

Men se je začel smotan Teddy celo mal smilit no. Luškan dork je tako zakajliro Naomi, da to res ni. I LOL'd :D Adrianna je res sitna ko drek, že od začetka sezone se obnaša tak, da bi jo kuj okol kepe. Annie je še vedno dosadna, ampak kak jo pa tta Emily buzerira je pa mal too much (a pa se sam men zdi da je ta Emily v fris ful pdobona Jennie Garth?!). Za Silver in Navida se ne morn odločit al mi pašeta skupi al ne. Ivy pa je največja carka :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Feb. 2011 17:42

Men se je začela pa Annie smilt. Wow, kakšna bitch je ta Emily :eek:
Drgač je pa kar kul ta sezona (je v top 3 gledanih na torek :D).

Teddy naj bo pa nazaj z unim (pozabla ime, Ian? ). pa Navid in Silver sta mi kar kul skup, zdej bo zabavno ko Adrianna zvedla :D Ivy itak že od nekdaj kul, še Naomi mi ne gre več na živce.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Feb. 2011 13:09

meni gre pa Amily zelo na živce, Naomi pa mi postaja vedno bolj všeč

Tole mi zmaga:
Max: I'm sorry Naomi. I'm flattered. You're just not my type.
Naomi: I'm everyone's type.

Sem prav vedela kaj bo rekla :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Izgubljen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 31. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Izgubljen » 23. Feb. 2011 15:36

*mala* napisal/-a:Men se je začela pa Annie smilt. Wow, kakšna bitch je ta Emily :eek:
Drgač je pa kar kul ta sezona (je v top 3 gledanih na torek :D).

Teddy naj bo pa nazaj z unim (pozabla ime, Ian? ). pa Navid in Silver sta mi kar kul skup, zdej bo zabavno ko Adrianna zvedla :D Ivy itak že od nekdaj kul, še Naomi mi ne gre več na živce.


super, da se ji zvišuje gledanost.

Potem bo 4. sezona?
Live your life
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2011 15:45

Mislna sem pri meni je v top 3 (jah, torek je poln) :P Gledanost je precej slaba- 1.5 miljona . Usoda je uradno še neznana, ampak naj bi se obdržala.

En spoiler (z belo):
Question: OK, I’ll bite: Who’s tying the knot on 90210 later this season? —Jeremy
Ausiello: The bride is Ivy and the groom is… a spoiler.

:eek: :eek:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Mar. 2011 22:26

Js sem vedno znova presenečena nad tem, kako je 90210 postal dober :D Zadnji deli (oz. kar cela sezona) so mi bli vsi ful fajni. Annie se je tudi meni že kar smilila pa Emily je fajn mal popestrila stvari, samo kako so jo pa v tem zadnjem delu fajn za***ali, ful mi je blo všeč :D Pa tud men Annie in Naomi ne greta več tako na živce (še vedno mi pa tud nista nekaj ful všeč), isto Teddy. Njemu kar paše ta gej vloga :D Silver in Navid sploh nista tko napačna skup, čeprav je blo res ful grdo od nje zaradi Adrianne. Adrianna mi je šla pa že grozno na živce, zarad tega je tud njena lepota v mojih očeh kar nekam izginila. Ivy mi je zakon, že od začetka. Pa všeč mi je zdej ta zgodba z njo in Rayem, čeprav je žalostna :(

Tud naslednji del zgleda da bo fajn:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 03. Mar. 2011 8:25

Adrianno bi jaz kar okol kepe, ker je res ratala tak razvajen otročaj, da to res ni. Že ko sta bla z Navidom skup zadnje par delov se je do njega grozno obnašala, to kar je pa zdej Silver nardila je pa prav za kozmo forum tema (rada bi se maščevala, pa ne vem kako, jok jok). Naomi je men nehala it na živce že zlo kmal, nek v 2. sezoni. Tam mi je bla bedna, ko je bla nek otrok matere narave, mi je bolj všeč kot razvajenka, ker v bistvu ni slaba oseba. Pa zdaj ko sta s tem dorkom skupi in se je namaskirala tak za Avatar gledat mi je bla cela aaaaaawwwww :D Ivy je največja faca, sam tale tipček, ko ga je zdej ujagala je res krneki.... Men bi una ful pasala skup z Liamom, ne pa z Dixonom pa un z Annie. Emily so res lepo izigral, sam ne vem, a je sam men una zgledala ful 11 stara? Nekot mi ni pasala not, sn vesela da so jo skenslal. Pa Dixon, ki je sicer all that black res izpade neumno, ker ma preveč kvadratno glavo za reperja, ko hoče bit cel yo 'sup bro. Ne gre, un ma tak pridkan polizan videz. Sitn je no :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov