Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 29. Sep. 2011 16:03

RABIM NEKOGA, ki ima prost aneks pri svojem operaterju. Ni važno, keri operater, ker imajo željen telefon na voljo pri vseh ponudnikih. Ostali dogovori preko ZS. Hvala
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 29. Sep. 2011 22:16

Rollin #3 napisal/-a:jap. sam jaz bi imela 4/4 in ne 3/4. gilh ta četrtinica je tisto kar loči meni kul avto od navaden avto. pa tudi zato pravim bi naslednjega imela cliota, ki je bolj dosegljiv ali fiesta.

lizing al kredit pa ne hvala. :D sem raje brez avta kot da plačujem bankam za malico.

ok pa tempomat. :D to da slišijo sopotniki me ne moti toliko, itak sem bolj asocialec in še nimam nekih hudih debat prek mobitela. so bolj v stilu. kje si? kdaj prideš? aha. čav.

heh, če bi mi kdo dal jaguarja v dar bi mu pač odtrgala tisto štrlečo zadevo dol. :D meni so všeč kompaktni avtomobili, npr tudi ta ogledalca postrani so mi neverjetno grda, ker vn štrlijo, sam kaj čem to je nujno zlo. najraje bi predlagala tem ljudem ki jih dizajnirajo naj dajo namesto ogledalc dve kamere potem pa znotraj še dva ekrančka. tko bi bilo treba tudi manj glavo vrtet in oči in več bi se vidlo. tudi antena na vrhu avta mi je smešna, ampak to na srečo ni nujno. pa mogoče me čisto malček moti tista luknja za tankat benzin.

kul da imaš športnega, ampak vedno me je zanimalo pa nisem šla pogledat... kaj lahko okrog znakca npr zavežeš vrvico ali je celi znak lit skupaj?


kakšna antena??? razen tistih izrastkov na bmw-jih serije 5 ima 3/4 avtomobilov od 15.000€ naprej antene vgrajene v šipe... :D :D :D

kar se pa ogledal in kamer tiče...mislim, da bi bilo še več nesreč z žensko udeležbo, če bi bile kamere namesto ogledal...

ti o avtih glih nimaš 5 čistih, kajne??? :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 01. Okt. 2011 11:12

ja sem opazla napredek pri teh antenah, samo eni jih še vedno posedujejo. :D mogoče se bodo kmalu rešli tudi teh ogledalc. mja, res nimam nekaj dosti cistih o avtih, ker oni so pac umazana zadeva. bi rekla da sem znam kot normalen uporabnik windowse. no mogoče malo več, ker smo imeli nek dolgooocasn predmet kjer smo neke zadeve o motorjih racunali, sam dolgcas. me dosti bolj zanima če lahko zavežeš vrvico okrog mercedesovega pribitega znaka.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Okt. 2011 11:16

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 01. Okt. 2011 11:34

ne tale. tisti, ki ne štrli gor me zanima. pa ne vem kateri moj stavek te je privedel do tega upajočega trenutka. verjetno tisti z žerjavom. no njega nimam v lasti, tako da ne skrbi.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Okt. 2011 11:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 02. Okt. 2011 9:21

Meni je pa včeraj "crknila" sim kartica. Zanima ma koliko prb. stane nova? Na internetu sem zasledila, da okoli 10€, a jaz imam v glavi, da so veliko dražje. Ali lahko obdržim isto številko z novo sim kartico?
Kako je potem s paketom Đabest? Moram še kaj urejat, glede na to da imam novo sim?
Hvala za odgovore :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 03. Okt. 2011 16:21

^^cenik Mobitel nova SIM 9,81€
nč komplicirat, sej ti jo dajo novo s tvojo že obstoječo številko (in paketom)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Okt. 2011 20:31

evo, danes sem kupil C2-00.

sicer bo v škatli še kakšnih 14-30 dni, ker se mi ga ne da usposobit... :D :D :D
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 09. Okt. 2011 14:58

Kakšna so pa kaj vaša mnenja glede novega iPhona 4S? Prebrala sem, da naj bi bil še ta mesec na voljo v Sloveniji.

Se sploh še splača kupovat iPhone, ko pa so Androidi tako dobri?
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 09. Okt. 2011 21:28

Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 10. Okt. 2011 21:40

Torej imam eno vprašanje, baterija mi je šla v maloro, pa me zanima usaj približno koliko bi stala nova oz. pač da mi popravijo, da bo mobi spet delal?
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 11. Okt. 2011 8:02

poglej na bolhi, tm mas morje enih stacunc k prodajajo opremo za mobitele. ce ne pa na pooblascen servis, sam tm je zihr drazje.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 11. Okt. 2011 8:34

Tryanna napisal/-a:Se sploh še splača kupovat iPhone, ko pa so Androidi tako dobri?


meni se zdi to totalno NEprimerljivo...
sam ga nimam ker se mi zdi (zaenkrat) predrag... sem ga pa ze uporabljal+mam doma itouch in moja ma ipad2...

dejstvo je da ima milijardogaziljon stvari gor, ki jih vec kot 50% folka ne zna uporabljat oz nima za kaj uporabljat... ampak tako je z vsemi telefoni...

moj mnenje... KO kupujes telefon (in ce nimas neomejenega proracuna), daj na stran zeljo po being cool (ne pravim da bi ga zato mela ampak velik je takih) in se vprasaj - kaj potrebujem/uporabljam... eni fotkic, eni mp3je, eni samo smsajo, eni samo klicejo... iphone ima VSE pa se zakon je glede softwarea ipd...
razni samsung nadomestki so vsi po vrsti sranje (takoj ko mal nafilas x od tistih y GB spomina zacne stekat, ekran zgublja obcutljivost...), htcji so zame se najboljsi "priblizek" iphoneu... ostalega pa se nisem testiral nic...

najboljsi androidar se lahko kosa z iphoneom... ampak tist je pa cena ze skor tm tm oz je enaka iphoneu - in takrat sem ZA iphone ;)
tist srednji razred pa kar se mene tice - rajsi gulim fon za 10krat manj kesa na tipke ala E5, E71 ipd.., ki mi ne bo zrl zivcev zaradi pocasnosti ipd...

aja - pa se to... preden kupis karkoli... mal stestirej touch screen - ce ti pase sploh... mam ene 2 frenda, k sta prodala fone na touch ker jima NE ustrezajo... (smsanje je dost umor ce ni perfecto ekran)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 14. Okt. 2011 10:33

kako izgleda, ko začnejo prodajati nov iPhone 4S:
Slika

Pomoje pri nas ne bo nič drugače z vrstami in gužvo...tako da lahko vsi tisti, ki ga želite, eno noč prej postavite tabor pred trgovino :D
(čeprav....cena je taka, da glava zaboli....mogoče pa pri nas le ne bo takšnega navala?)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov