Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Sep. 2011 18:15

Jochie, tole zna pomagat.
(X1-ki baterija dlje drži, dokaj pomemben faktor)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Sep. 2011 18:46

Rollin #3 napisal/-a:kaj nisi ti reku da imaš nek hud avto?


kakor za koga. in kaj ima to zveze s telefoni?

bil sem danes v bigbangu, svetovalka je rekla, da je v katalogu pri x1-01 napaka in da nima fotoaparata niti dual sim, fotoaparata res nima, iz te primerjave pa opažam, da ima dual sim, kar mi je najpomembnejše...pa slušalke tudi...

unega telefona pa nimajo na zalogi, ampak bom jutri šel in še enkrat preveril, če ima tale x1-01 dual sim. če ima, ga vzamem... :)

ali pa bom na tistega počakal... :lol: pojma nimam.... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 23. Sep. 2011 16:03

kakor za koga. in kaj ima to zveze s telefoni?


dosti :D

drugače pa jst bi X1-01.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 25. Sep. 2011 21:22

definitivno X1, če že res ni druge izbire
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 26. Sep. 2011 18:47

mene pa zanima, če bi mi kdo znal povedat kaj bi lahk blo z mojim telefonom...mam nokijo c5-00 in mi od včeraj ne pokaže več da dobim sms, niti ne zazvoni za sms, ampak če pa pogledam v imenik in sporočila, mam zraven mape prejeto zvezdico (kar pomeni da mam sms).....telefon sem že ugasnala in prižgala nazaj, pa mi še kr ne kaže ko dobim sms....a bi mogoče vedo kdo, kaj še narest? :/
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Sep. 2011 19:20

^^nimam tega telefona, sam gugl pravi tole: zbriši/premakni sporočila s SIM kartice na telefon/spominsko.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Sep. 2011 19:31

Tryanna napisal/-a:definitivno X1, če že res ni druge izbire


zakaj? :)
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 26. Sep. 2011 20:56

purple_rain napisal/-a:^^nimam tega telefona, sam gugl pravi tole: zbriši/premakni sporočila s SIM kartice na telefon/spominsko.


bom poskusla pa da vidim...ker niti mi ne pokaže pisemčka v desnem kotu, niti mi ne utripa....tk da bom vidla zdej....

EDIT: še kr nič ne pomaga :/
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 27. Sep. 2011 22:26

Jochie napisal/-a:
Tryanna napisal/-a:definitivno X1, če že res ni druge izbire


zakaj? :)


X1 je novejši, ima boljšo baterijo in je bolj preprost. C2 ima sicer kamero, vendar je ta tako slaba, da je boljše če je sploh ni in tako prihraniš nekaj gramov pri teži mobitela.

Pa še lepši mi je X1 :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Sep. 2011 23:27

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 28. Sep. 2011 10:57

ja se strinjam da se mobi izbira glede na to kaj ga rabiš. jaz sem se na to obregnila ker je rekel, da ga rabi za prostoročno telefoniranje v avtu + s slušalkami. pa nekje tukaj sem brala, da je govoril on ali nekdo da ima hud avto. dobri avti imajo to zadevo zelo lepo rešeno že ko ga kupiš. nevem, mogoče pa imam samo jaz visok level hudega avta... ker meni najcenejša verzija avta z znamko ali starejši avto z znammko ni hud. (ok starejši mi je če je oldtimer sam tak kul mora bit)

sicer pa ti kmeti s 400€ telefoni in traktorji imajo dražje vozilo od dosti ljudi.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Sep. 2011 11:28

takole nekako zgleda volan moje žverce:

http://www.abload.de/img/187ug.jpg

kot lahko vidiš, sta desno 2 gumba za sprejem in prekinitev klica. torej instalacija je možna, ampak je nimam in je ne bom imel. pač imam telefon na slušalke, tako sem se navadil, tako je dovolj za moje potrebe in to je to.

in da slišim, kakšen je tvoj level hudega avtomobila... :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 28. Sep. 2011 13:27

hehe, :) , ok, meni je npr ful všeč bmw serije 1 s tremi vrati, pol bi pa imela tista širša in lepša platišca in kovinsko barvo, ter ne prevec zatemnjena okna niti ne premalo, znotraj pa gps navigacijo vgrajeno potem to da si mobi in notranji računalnik povežeš, nujno (!) avtomatki menjalnik in autopilota (uno ko si naštimaš hitrost pa avto vozi sam), luči bi imela te halogene in inteligenten sound sistem, pol da sam kliče pomoč če se zabiješ in te locira, pa tistega ki ne kuri preveč in da je dizl in ima dokaj moči, da potegne če je treba, pa to pametno klimo, da uravnava zdrsevanje, da ima tisto če guma poči da lahko še vedno vozi, da ima največ kar lahko teh napiljivih vreč, in da ima tiste senzorje in da kaže na računalniku in piska koliko si oddaljen npr ko parkiraš.
glede motorja mi je pa važno da če je treba potegne toliko da te mal zabije na sedeže, ker zna pridet prav v kakih bolj kriznih primerih.

sem bolj sucker za notranjo opremo :D drugače pa enkrat sem gledala pa tak avto, kot je meni všeč pride nad 60k, tko da ga lahko bolj kot ne samo sanjam še nekaj časa. :D pa tudi ubistvu ga ne rabim trenutno, samo všeč mi je, in ta ki ga imam zdaj avto me tudi pripelje od A do B in ko ta crkne bi pa vrjetno mela unega novega cliota, športnega, z vso opremo ali pa ford fiesto, ker je tko lepe barve.

mercedesi mi pa nekako niso všeč, uni znakec mi ni kul, pa to da gor štrli mi je mal smešno in vsakič ko vidim ta štrleč znakec me prime da bi cel avto obesla na žerjau na ta znakec in gledala ali bo zdržal to težo ali ne, ki izgleda kot neka šibka točka avta in še ni aeoridamično. sej ok vem da so tudi taki ki imajo notri vgrajeno sam nevem neki me odbija od njih.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Sep. 2011 19:01

uh, je loh na lizing ali kredit ali mora biti na keš? :D :D :D

3/4 tega, kar si ti napisala, ima 90% avtomobilov vrednosti 15.000€ :lol:

tisti avtopilot se imenuje tempomat, vgrajen telefon v avtu pa pomeni, da ko sprejmeš klic, se radio ugasne in slišiš sogovornika preko zvočnikov, kar pomeni, da ga slišijo vsi sopotniki.

glede zvezde na benzu, ki štrli, jaz imam športnega, tako da je nimam... :D

mimogrede, kaj bi pa z jaguarji naredila? :eek: njim pa namreč jaguar štrli...pa maybachom? :D :D :D
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 29. Sep. 2011 12:46

jap. sam jaz bi imela 4/4 in ne 3/4. gilh ta četrtinica je tisto kar loči meni kul avto od navaden avto. pa tudi zato pravim bi naslednjega imela cliota, ki je bolj dosegljiv ali fiesta.

lizing al kredit pa ne hvala. :D sem raje brez avta kot da plačujem bankam za malico.

ok pa tempomat. :D to da slišijo sopotniki me ne moti toliko, itak sem bolj asocialec in še nimam nekih hudih debat prek mobitela. so bolj v stilu. kje si? kdaj prideš? aha. čav.

heh, če bi mi kdo dal jaguarja v dar bi mu pač odtrgala tisto štrlečo zadevo dol. :D meni so všeč kompaktni avtomobili, npr tudi ta ogledalca postrani so mi neverjetno grda, ker vn štrlijo, sam kaj čem to je nujno zlo. najraje bi predlagala tem ljudem ki jih dizajnirajo naj dajo namesto ogledalc dve kamere potem pa znotraj še dva ekrančka. tko bi bilo treba tudi manj glavo vrtet in oči in več bi se vidlo. tudi antena na vrhu avta mi je smešna, ampak to na srečo ni nujno. pa mogoče me čisto malček moti tista luknja za tankat benzin.

kul da imaš športnega, ampak vedno me je zanimalo pa nisem šla pogledat... kaj lahko okrog znakca npr zavežeš vrvico ali je celi znak lit skupaj?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov