Višje cene pri Đabestu

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 15. Jul. 2010 16:27

RoNcoLiNo, imaš ti tudi Džabest? Omenjaš it na "navadno naročnino". Mene mal zanima, kakšne opcije si gledala, če si, ker me zanima, kaj iskat, potem ko mi Džabest poteče zaradi EMŠO-ja.
Uporabniški avatar
RoNcoLiNo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 30. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a RoNcoLiNo » 18. Jul. 2010 19:33

Pasiflora,ja imam đabest. Jaz sem razmišljala o večernih in vikend pogovrih ali pa kar karticah. Ker itak bi me povsod preveč stali sms-i :(. Tako da bom najverjetneje ostala pri Đabestu in gladko pogolnitila tiste 4€ mesečno :(
Trmasti vztrajajo. Še bolj trmasti zmagujemo...
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 26. Jul. 2010 12:12

Ma ja, za 1000 SMS res ni slabo. Jaz sem gledala Osnovni povezani, pa jih ima 100, ampak pol pa nula minut v druga omrežja.

A mogoče kdo ve, če se da svojo številko, takrat ko ti poteče pogodba, prenesti na koga drugega (zato da imaš lahko naprej enak paket, samo na drugo ime)?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 26. Jul. 2010 14:53

Ja, to se da, sm jst hotla pr Simobilu tako narest, ker ne morem več imet Orto v nulo, pa je bla sestra pripravljena, da sklene na svoje ime ta paket zame. Sm na Simobilu direkt povedala, za kaj gre in so mi rekli, da v tem primeru naredimo prenos lastništva številke z mene na sestro. Pol bi ona kao imela tisto cifro, k jo mam zdej jest, v bistvu pa jst koristila ta paket. :)
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Jul. 2010 15:22

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 07. Sep. 2010 9:06

Horus napisal/-a:#1 nisem pravnik, se mi pa zdi, da če eksplicitno omenijo itak đabest, to velja LE za itak đabest - naj kaka pravnica potrdi ali ovrže, prosim.

#2 cenovna diferenciacija - pač spustijo cene klicev v druga omrežja. To ne preprečuje "zastonj minut" xD

#3 kje je fora, da tušmobil sam sebi v skledo pljuva? Če jih mobitel skensla s svojga omrežja, bodo oni imeli veliko več težav kot mobitel, ki je tudi pred tušmobilom normalno funkcjoniral

#4 če je to vse jasno meni kot laiku, kaj šele vse morajo videti pri tem mobitelovi mastno plačani odvetniki? xD

Ne bo dolgo trajalo to ne xD,

v pričakovanju paketa đabest v2.0 xD


:top:
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 27. Okt. 2010 18:57

Nikjer ne najdem podatka, koliko znašajo pogodbene kazni (pogodbe ne najdem, sem jo nekam založil :/ ). Rad bi prekinil naročniško razmerje, vendar imam do konca dvoletne vezave še deset mesecev. Ob sklenitvi naročniškega razmerja sem kupil tudi telefon. Če kdo ve kaj o tem, bom hvaležen za informacije. :)

Sem pa prejšnji mesec plačal dodatnih 30€ za prenos podatkov, ker sem mislil, da je omejitev 100MB šele od septembra naprej. :machkaputt: Katastrofa, kako omejeni smo sedaj s tem.
vrtavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtavka » 31. Okt. 2010 22:10

Mr. Nobody napisal/-a:Nikjer ne najdem podatka, koliko znašajo pogodbene kazni (pogodbe ne najdem, sem jo nekam založil :/ ). Rad bi prekinil naročniško razmerje, vendar imam do konca dvoletne vezave še deset mesecev. Ob sklenitvi naročniškega razmerja sem kupil tudi telefon. Če kdo ve kaj o tem, bom hvaležen za informacije. :)

Sem pa prejšnji mesec plačal dodatnih 30€ za prenos podatkov, ker sem mislil, da je omejitev 100MB šele od septembra naprej. :machkaputt: Katastrofa, kako omejeni smo sedaj s tem.



Js sm predčasno prekinila (okej, 1 mesec x) ) Plačaš pa se mi zdi da 7€ za vsak mesec, ki ga imaš do konca -plačaš samo aneks. Tako so meni rekli, pokliči na informacije, da bo zazihr. Sm zdej srečno na simobilu s 300MB na mesec. :D
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 13. Feb. 2011 19:36

Libido. napisal/-a:kaj pa vi delate folk, da tolko porabite? :D
jst sm nonstop na internetu, večkrat se mi zgodi da ga pustim vklopljenega in zaspim, tako da je ubistvu na netu celo noč .. pa nisem nikoli prišla čez 100MB :D


doooh, če maš prikljopljenega se podatki ne prenašajo (ker pač ne klikaš) - bajti se pa itak nabirajo sam če se podatki prenašajo. :)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov