Uporabne android aplikacije

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Maj. 2012 20:39

^^no, važno da je zdej. :wtg:
Ti sam raziskuj in klikaj, boš že sproti vse se še naučila; dokler ne klikneš kej ala "zbriši vse" oz. "tovarniške nastavitve"/factory reset, ne more bit nč narobe :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Maj. 2012 17:45

mars napisal/-a:... če dnevno hodite na kosilo, pa imate težavo kam in kaj jesti je tu spletna stran z ažurnimi meniji malic in kosil.. www.gostilne.si..

tu je tudi mobilna aplikacija za android mobilne telefone...

https://play.google.com/store/apps/deta ... GlsbmUiXQ..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Avg. 2012 11:52

lafeminist napisal/-a:Živjo!

Smo trije fantje (programerji), ki smo naredili fashion app za dekleta. :D Ime appa je Lafemme, gre se pa zato da si preko Lafemme dekleta lahko izmenjujejo modne inspiracije, ki jih najdejo na netu, ter druga drugi pomagajo ugotoviti kje bi se dalo kaj takega kupiti in za kakšno ceno.

Zanima pa nas kako se vam zdi ta ideja, kaj bi morali spremeniti, dodati ipd. :)

Website si lahko pogledate na tem linku: http://getlafem.me. Imamo tudi Android mobilno aplikacijo, dela pa se še za iPhone.

Feedback bi bil res dobrodošel, ker kot fantje mogoče gledamo na nekatere stvari drugače (napačno?) kot ve :)

Hvala!
andr0id
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a andr0id » 26. Avg. 2013 12:31

*Gaja* napisal/-a:Mi pa še ni ratalo naložiti oz. prenesti kakšen komad za zvonjenje iz rač. na telefon in sliko iz telefona na računalnik, pa sem pravilno vstavila usb kabl, a se mi ni nobena opcija odprla, samo za varno


Se zavedam, da si v tem času verjetno že rešila težavo s prenosom slik ampak drugače je tu alternativa. Mogoče pa pride prav nekomu drugemu. Obstaja program fylet za android telefon in PC z windowsi. Fylet instaliraš na telefon in na pc in ko sta oba prižgana se slike samodejno prenesejo. Poguglaj za fylet...instalacija je tudi preprosta.
andr0id
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a andr0id » 26. Avg. 2013 12:31

*Gaja* napisal/-a:Mi pa še ni ratalo naložiti oz. prenesti kakšen komad za zvonjenje iz rač. na telefon in sliko iz telefona na računalnik, pa sem pravilno vstavila usb kabl, a se mi ni nobena opcija odprla, samo za varno


Se zavedam, da si v tem času verjetno že rešila težavo s prenosom slik ampak drugače je tu alternativa. Mogoče pa pride prav nekomu drugemu. Obstaja program fylet za android telefon in PC z windowsi. Fylet instaliraš na telefon in na pc in ko sta oba prižgana se slike samodejno prenesejo. Poguglaj za fylet...instalacija je tudi preprosta.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 26. Avg. 2013 19:30

Ali pa lepo uporabis Dropbox.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 26. Jan. 2014 16:07

Zelo prav, vsaj meni, pridejo tud aplikacije od trgovin, ker dobiš precej ugodnosti in akcij in pregled nad stanjem kartice-pred kratkim sem si potegnila dol app od tuša. Med bolj uporabnimi aplikacijami mi je vsekakor tud viber, ki je za chatanje super.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 26. Jan. 2014 16:14

Piše, da z Viberja lahko pošiljaš brezplačne smsje? Je to res
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 11. Feb. 2014 15:03

Tale aplikacija se mi zdi zlo uporabna, My scans aplikacija, ki so jo najprej razvili samo za iOS, sedaj pa je tudi za android telefone:

https://play.google.com/store/apps/deta ... yscansfree
chebelica24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 20. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a chebelica24 » 12. Apr. 2014 21:22

Zdravo!

Midva pa sva naredila zabavno android aplikacijo Magična Krogla, ki odgovarja na vaša vprašanja :) Zanimive in smešne odgovore pa lahko potem delite na Facebooku.
https://play.google.com/store/apps/deta ... edezevanje

Upam, da vam bo všeč :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Apr. 2014 21:28

Tinder.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
improve<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a improve<3 » 09. Jan. 2018 13:43

Živjo,

jaz vsakodnenvno uporabljam vrsto aplikacij :)
Igric pa zelo malo.
Za šport imam:
- Tabata in to kar dve različni - super za 45 minutno vadbo kar doma

Menstrualni koledarček vodim kar na telefonu:
- P.D. ali period diary

Če želim kaj na hitro prodati:
- Bolha
- LetGo

Tale mi je pa najljubša: Find My Bill
https://play.google.com/store/apps/deta ... findmybill
Shranjuješ račune, slikaš izdelke, nastaviš garancijo, opomni te pred iztekom garancije kadarkoli si nastaviš. NORO, nikoli več ne rabim shranjevat računa, ampak moram biti samo malo pridna in vstavim v app, ko pridem iz shoppinga :D

Igrice:
- Besedovnjak te zasvoji :)

Evernote, Logo Quiz, Elevation...
Imaš tudi ti probleme z izgubo računov in ne veš kaj kam paše?
Pomagaj si z aplikacijo Find My Bill. Klikni sem https://goo.gl/1KEWQ2 [color=#4040FF]
Je zastonj! [/color]
Uporabniški avatar
kakadu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu » 24. Jan. 2018 12:14

Meni je daleč najbolj uporabna aplikacija na androidu twilight, ki ti spremeni moder spekter svetlobe, ki zmanjšuje proizvodnjo spalnega hormona - pred spanjem velikorat berem kakšne članke ali visim na internetu in sem ugotovila, da mi to moti spanec.

Druge aplikacije, ki jih redno uporabljam so še stopwatch timer, ter yoga plus.
bpolonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 3. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a bpolonca » 02. Mar. 2021 13:24

FunRun pa šah
BasejJack
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 6. 10. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a BasejJack » 17. Dec. 2021 13:10

Tryanna napisal/-a:Nikjer nisem zasledila teme o aplikacijah za androide. Predvidevam, da nisem del manjšine, ker imam android mobitel. Rada bi nabrala malo idej glede uporabnih aplikacij (poleg angry birds), ker se mi zdi to glavna prednost teh telefonov.

Jaz recimo najpogosteje uporabljam Kindle, Sistemska integracija RunKeeper, Facebook, Odpiralne Čase in občasno odigram kakšno partijo https://manituherbs.com/sl/trgovina/cbd-kapljice-konopljino-olje/
Jeznih ptičev :D

Dajmo nabrat čimveč idej na kupu.


Je inteligentni intranet, ki spodbuja učinkovito in nemoteno sodelovanje z varnim dostopom, dajanjem datotek v skupno rabo z osebami v organizaciji in izven nje ter shranjevanjem datotek, ne glede na to kje ste – v službi, doma ali na poti.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov