Twitter

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 29. Avg. 2009 23:07

mal OFF TOPIC
zato kar ste mal bl zgori napisale pa jst nism na facebooku ker so eni s tem dobesedno obsedeni, pa loh še jst ratam. dobesedno cev cajt gor visijo pa skor umrejo če ne grejo vsj enkt na uro pogledat na facebook da so poj potešeni ka vidjo tis fakin'sporočiu ka so ga dobil :roll: še za netlog mi je žou da sm se sploh kdj gor dala. pa tok neki usi pravjo da je facebook zakon. ja pa jade isto komercjalno sranje !
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Avg. 2009 11:48

^^Jah eni so res obsedeni. Jaz sem bila nekaj časa na myspace gor in mi je ratalo kr neki, itak bi mogla skoz pol samo gor viset pa nekaterim odpisovat... in sem se pol kr izpisala in se tud nimam namena na kako tako stran še prijavit :)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 30. Avg. 2009 19:29

Jst sm se prijavila zarad Adama (ja vem, preveč o njemu že pišem:)) pa sm dodala še par njegovih fenov in oni mene, pa si pišemo novice, nove slikce, videe...

uglavnm, moj je: http://www.twitter.com/GlambertFromEU
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Sep. 2009 7:38

Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Sep. 2009 21:23

Tammy_De napisal/-a:Jst sm se prijavila zarad Adama (ja vem, preveč o njemu že pišem:)) pa sm dodala še par njegovih fenov in oni mene, pa si pišemo novice, nove slikce, videe...

uglavnm, moj je: http://www.twitter.com/GlambertFromEU

Jaz do pred parimi minutami sploh nisem vedela kdo je ta tipson. :oops: No, pol sem vprašala gugla in sem še vedno isto zmedena kot prej. :D
Kar se tiče tvitija... nisem gor. No, bila sem, ker so me kolegi virtualno vabili naj se jim pridružim gor, pa sem se za probo registrirala in mi sploh, sploh nič ni bilo jasno. :? Nepregledno, prepolno vsega, skratka užas. Saj nekaterim je mogoče zanimivo, ampak meni fb zaenkrat povsem zadostuje. Ne morem biti prisotna, vsaj kompletno ne, na x različnih straneh ala fb, ker bi mi potem šlo pol dneva samo za čekiranje novic, odpisovanje na sporočila ipd. :D Sicer mam account še vedno tudi na majspejsu, ker se mi ni tako kot večini čisto nič zameril, le da ne sprejmem (več) vsakogar med svoje prijatelje. And that`s it.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Sep. 2009 21:29

Tamala_mrha napisal/-a:
Tammy_De napisal/-a:Jst sm se prijavila zarad Adama (ja vem, preveč o njemu že pišem:)) pa sm dodala še par njegovih fenov in oni mene, pa si pišemo novice, nove slikce, videe...

uglavnm, moj je: http://www.twitter.com/GlambertFromEU

Jaz do pred parimi minutami sploh nisem vedela kdo je ta tipson. :oops: No, pol sem vprašala gugla in sem še vedno isto zmedena kot prej. :D


Njegova tema: Adam Lambert :D

Se pa strinjam z mnenjem zgoraj. Js se isto nič ne znajdem. Se moram enkrat mal poglobit :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Sep. 2009 21:35

^^ Edino kar lahko povem o njem je, da mi je antipatičen. :D Drugega pa ne morem komentirati, ker ga še nisem slišala peti, niti videla v mjuziklu.
Drugače se pa opravičujem za OT. :oops:
I had to.
B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 19. Okt. 2009 21:35

Men je pa Twitter kulski. Dost zanimivih stvari lahko zveš, če followaš kake znane osebnosti.

Všeč mi je, da tvitajo tut liki iz The Office :zustimm:
When Life Gives You Questions, Google has Answers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Jan. 2013 1:28

Predvidevam, da več forumašic veselo tvita. V končni fazi že vsak politik tvita, zakaj ne bi še me...

Zakaj uporabljate tviter? Druženje in tvotanje med prijatelji ali premljate aktualne dogodke/ ljudi?

Sama tvier uporabljam zgolj in samo za spremljanje aktualne politične situacije in tvite levih in desnih strani in njihove grand nebuloze.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 31. Jan. 2013 20:32

Jaz ga imam kot orodnje za novice. Sledim celi trumi glasbenikov, glasbenih založbam, webzinom, igralcem, politikom.... Skratka twitter mi je všeč ker grem gor in imam na kupu novičke take in ovake, da ne rabim hodit za vsako stvar ki me zanima posebej na njihove strani hodit.
Uporabniški avatar
TajaTanita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 4. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a TajaTanita » 06. Feb. 2013 20:26

Na prejšnji strani je ena napisala, da gre za stran na isto foro kot facebook, a deluje samo na principu sporočanja svetu kje ste in kaj počnete. Zdaj pa me zanima, zakaj imajo potem ljudje tudi slike gor? Potem gre praktično za isto zadevo kot facebook? Ko sem namreč pred časom brskala za enim zvezdnikom, sem zašla na Twitter stran in sem tam čekirala njegove slike.

Pa še to me zanima. Ali twitter deluje na podoben način kot facebook, ko lahko nastaviš koga boš sprejel med prijatelje - na twitterju je to najbrž komu boš dovolil, da ti sledi? Ali je vse javno?
Majci_Pol
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 25. 1. 2013
Kraj: Slovenska Bistrica

Neprebrana objavaNapisal/-a Majci_Pol » 11. Feb. 2013 17:08

Zaenkrat sem še samo na FB, sicer imam twitter profil, samo ga ne uporabljam. Morda ga bom s časom začela, za zdaj mi je že fb preveč, gor sem samo zato, da ostanem v stiku z frendi.
igre in pa moji najljubši verzi
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 17. Apr. 2013 20:51

Jaz bi pa rabila malo "kmečke" razlage kako ta twitter deluje. :oops: Sem že registrirana leta, danes sem pa šla osvežit profil. Zaenkrat mam samo profilno slikco, sledim trem osebam, od tega ena celebrity. Zdaj me pa zanima kako preverim kakšne imam nastavitve glede zasebnosti? Pa kako vidijo profil tisti, katerim sledim? Ko klikneš follow neki osebi, pomeni, da ona avtomatsko vidi moj profil in moje posodobitve (statusi in nove slike npr.)?

Pa še to. Zakaj mi na prvi strani kaže nek javen zid - objave ljudi ki jih ne poznam in jim ne sledim? Primerjam s FB, ne vem če se temu tukaj pravi zid :D a ne najdem ustreznejše besede.
Aja, pa tisti, ki sledijo meni (nekih 10 oseb, ki jih sploh ne poznam) vidijo moje objave in slike oz. ali jih moram kje "sprejeti" da to vidijo ali kako to funkcionira??
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 17. Apr. 2013 22:00

Ni cisto tako kot FB. Tale stran imo bolje razlozi delovanje.

http://www.momthisishowtwitterworks.com/

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]