Tušmobil

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tanja_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 8. 3. 2006
Kraj: Kranja

Neprebrana objavaNapisal/-a tanja_ » 07. Jun. 2008 18:57

Zdravo, ker je na trgu že toliko ponudnikov mobilne telefonije, sem se odločila da se malo pozanimam, ter mogoče tudi zamenjam... trenutno sem pri debitelu in račun za tel. je kar veliko (pod 60e nikakor ne gre).
Je tu katera, ki je šla na tušmobil...

Prednosti, slabosti,itd

hvala
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 07. Jun. 2008 19:23

Jaz sicer nism na tušmobilu, sam sm slišala, da se kr splača.. Kupiš mobitel za 1€ (al kok že pride), plačuješ 2 leti naročnino (po 20€), ampak dobiš 100min pogovora zastonj, 200 SMSov in 20 MMSov.. Tko da se pomojem kr splača, še posebi, če porabiš 20€+ pri npr. mobitelu..
Pol so pa itak še drugi paketi in lahko dobiš npr. 200min zravn, pri nekaterih 300 itd.
Jaz čakam, da se mi mobitel še mal uniči, pol bom šla pa verjetn kr h tušmobilu.. Sm slišala kr dost pohval..
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 07. Jun. 2008 19:24

debitel je itak najslabša možna opcija izmed vsemi ostalimi ponudniki mobilnih operaterjev.
Zaenkrat prednjačita simobil in tušmobil...odvisno od tega koliko kličeš.
Mobitel se pa po mojih podatkih sodeč muči ohranjati uporabnike in jim omogoča ugodnosti in znižuje račune, da jih obdržijo, ko pridejo do njih.

Naj ti povem da se v Sloveniji aktivno dela na tem, da bodo uporabniki lahko preko enega sistema videli in dobili najbolj ugodno ponudbo za vsakega posameznika. Zaenkrat se gradi bolj na pravnih osebah, ki so pač večji uporabniki storitev.

Poglej na simobilov cenik pa na tušmobil cenik...pa pač oceni kaj je zate ugodneje.
To itak ti najbolje veš in če te zanima dejstva in ne mnenja pač preračunaj kam najbolj kličeš koliko kličeš, kdo tebe kliče, itd.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 07. Jun. 2008 19:42

ah...dajte no...ni vsak paket dober pri tušmobilu...meni osebno je najbolj ugoden paket 50...z paketom 20 bi bil pa na slabšem kakor pri simobilu...tako da ni zdaj neka lahka zadeva izbrati si ponudnika. Razen če ti prevaga mobitel, ker je kao ugoden in poceni...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 07. Jun. 2008 19:54

Ja ona je rekla da pod 60€ ne pride pri debitelu...pod to smatram da verjetno več kliče kakor 200minut na mesec :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 07. Jun. 2008 20:17

buubbika napisal/-a:Ja, vem kaj je ona napisala, sploh pa si sam dal primer za paket od 20€. Js pravim zase, da je men čis dovolj.


Saj nimam nič proti tebi...ampak to je tako kot da bi meni nekdo ki ima 200€ računa in me vprašal za nasvet...pa bi mu svetoval...ej model vzemi mobi paket ali pa izi paket(to sem podal primer jaz imam naročniški paket)...na vsake toliko nafilaš za 5€ pa boš imel za tri mesece dovolj...meni se splača...vedno sem dosegljiv, pa še ni mi treba naročnine plačevati.
Se ti zdi to primeren nasvet zanj? :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 07. Jun. 2008 20:36

Moj fant ima tušmobil in sploh ni zadovoljen. Vzel je paket 25€ in itak - vsak mesec mu preseže. Zato je hotu it na tuš30, ampak mu ne dovolijo, ker je kao še študent in mu noben ne jamči, da bo plačeval? :roll:

Glede omrežja je tudi razočaran. Tušmobil v dosti prostorih ne lovi lih najbolje. Tudi z dosti državami nima sklenjene pogodbe (doro...vsaj pred 2 mesci ni imel, ko sva se na vse pretege trudila klicat v Črno Goro) in zato tja sploh ne moreš klicat niti pišsat sporočil.

Je pa res, da je dosti bolj poceni in da lahko doosti prihraniš.
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 07. Jun. 2008 20:46

jez nimam tušmobila..sm pa pr simobili na ortosmart pa mi je ful dobr

prvih 6 mescov nism imela naročnine (drugače znaša 4,18)
sms-s po 2 centa
zastonj pogovori med vikende v simobilovo omrežje, med tednom v domače omrežje 2centa/min
edina v druga omrežja pa ni tako poceni..lahko vzameš opcijo mobilni in imaš s tem cenejše pogovore v druga omrežja, ampak imaš zato večjo naročnino
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 07. Jun. 2008 21:26

simobil uber alles :) ampak T2 je pa resna konkurenca...vsem :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 08. Jun. 2008 6:54

sAdie napisal/-a: ampak T2 je pa resna konkurenca...vsem :D

:gut: se strinjam ja...
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 08. Jun. 2008 13:02

odkdaj pa ima T2 mobilno telefonijo čez?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 10. Jun. 2008 11:22

js sm na Mobitelu pa mi je čist ok, sploh zarad izbire telefonov. zdej so lih enga roza, enga belga pa enga vijoličnega ven dali. aaaaaaa ful pretty :)

kaj pa je t2?
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Jun. 2008 11:33

T2 je TV, telefon in internet, in zdej naj bi kao nrdili (če niso že?) mobilno telefonijo...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 11:48

lakeesha napisal/-a:
sAdie napisal/-a: ampak T2 je pa resna konkurenca...vsem :D

:gut: se strinjam ja...


no ja, odvisno glede česa :)

drugače me pa zanima če bo T-2 pri svoji mobilni telefoniji uporabljal omrežje od kakšnega drugega, ali bo ustvaril popolnoma svoje?
Sicer pa dandanes simobilu in mobitelu že težko kdo konkurira.Smo vidl Vego, kako je po hitrm postopku pobrala šila in kopita.In najbolj smešno rpi vegi je blo to, da ko smo mi mel že UMTS telefone in z nevemktero opremo so oni promoviral svoje crap telefone na tak način, da majo celo fotoaparat :lol :tiste reklame nom nkol pozabla :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Jun. 2008 12:27

*purple* napisal/-a:
lakeesha napisal/-a:
sAdie napisal/-a: ampak T2 je pa resna konkurenca...vsem :D

:gut: se strinjam ja...


no ja, odvisno glede česa :)

drugače me pa zanima če bo T-2 pri svoji mobilni telefoniji uporabljal omrežje od kakšnega drugega, ali bo ustvaril popolnoma svoje?


Uporabljal bo svoje najnovejse UMTS omrezje, kjer pa trenutno se ni pokrito, pa se preklopi na Mobitel :D Pomembno je, da je za uporabnika cena storitev enaka, ne glede na to, na katerem omrezju je.
:wink:
I love SISLEY& RW

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov