Tušmobil

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Petta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 3. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Petta » 03. Nov. 2010 12:33

Obujam staro temo... no zanima me, če se je stanje s Tušmobilom kej popravilo ali ne? Še vedno nagaja omrežje?
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 29. Nov. 2012 9:27

Stanje se je zelo spremenilo. Omrežje na Tušmobilu deluje super in v zadnjem obdobju imata več težav na tem področju Simobil in Mobitel. V letošnjem letu ne pomnim, da bi imeli kdaj kakšne težave ali pa da ne bi bila dosegljiva. Veliko se gibljem okoli in nisem nikoli imela težav. Tudi preklopi iz tušmobilovega na mobitelovo omrežje so redki, 3G signal imam skozi poln, tudi prenos podatkov po moji oceni poteka hitreje kot na Simobilu recimo. Če bo šlo tako naprej, bo kar super!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 29. Nov. 2012 9:55

odvisno kje. moja mati živi v bolj zakotnem kraju in ji še vedno neprestano na mobitel preklaplja. res pa, da so te preklope zdej očitno izpilili in je vsaj dosegljiva, kar prej nikoli ni bla.
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 29. Nov. 2012 21:08

jaaa, ma super dela, men povsod lovi. Zaenkrat nimam nobenih pripomb nad tušmobilom. Najbolj glavno pa je da te ne boli glava ko dobiš domov račun :D
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 09. Dec. 2012 19:36

Ko smo ravno pri tušmobilu - ker dost visim na FB sem tud na tekočem s tušmobilovimi novostmi. Če katero zanima - trenutno majo ene praznične pakete, ki se mi zdijo zlo dobri, super telefončiče majo zraven + enim paketom so dodali dodatne opcije. Tako da prilimam link, če bo katera želela počekirat, mogoče pa kateri še prav pride to vedet:)

http://www.tusmobil.si/paket-dragoceni.html
http://www.tusmobil.si/paketi/free2go.html
http://www.mingl.si/praznicna-ponudba
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 18. Feb. 2013 20:16

StankoP napisal/-a:Tuš Mobil me je okradel!!

Hej forumaši, rad bi vas opozoril na stvar ki se mi je zgodila.

Nasedel sem reklamam in letakom Tuš Mobila ki jih je zdaj vsepolno. Ker imamo pri hiši bolj malo denarja moramo paziti na vsak cent in mi je ta akcija Free2 Go Tuš Mobil bila zanimiva ker je samo 5 evro centov na minuto. Rabim pa telefon samo zato da se javim da sem prišel delat ali pa kaj nujnega za trgovino itd.

Zdaj pa sem ugotovil pa sem večkrat preveril, da, mi pobere dol enkrat več! 10 euro centov v minuti ker obraččunajo prvo minuto najprej štartnino pol pa še pogovor. V reklamah pa so rekli drugače tudi kolegica ko dela na blagajni v Tuš trgovini mi je rekla da so jim povedli da je to najcenejše. Ampak ko ni!!

To noben ni povedal da je štartnina ker če jaz imam pogovor samo "zdravo pa adijo" je to manj kot minuta pa mi kasirajo kot za dve minute. TO pa ni fer pa mislim da gre za nategovanje kupcev kar se mi zdi nefer in kaznivo.

Ker sej ni čundo da gre vse u krasne ker vsi goljufajo uboge delavce ko so jim že vse vzeli!! Sram jih je lahko da kradejo tako vsem na očeh! Sem šel vprašat na Tuš pa so rekli da je vsaka minuta 5 euro centov samo štart se plača. To je pa goljufija ker u reklamah nič ne govorijo o štartu ki ga UKRADEJO!!

Pol je ena minuta 10 euro centov dve minute pa 15 eeuro centov, pol je ena minuta v tem primeru 7,5 euro centov. Lažejo da so najcenejši in ljudje nasedajo, ker tega ne vejo!

Bodite previdni da se vam nebo kaj takega zgodilo!!

lp, Stanko
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 18. Feb. 2013 20:23

Glede na napisano si za tole kriv kar sam, ker ne bereš navodil oz. si nisi prebral pogodbe in je totalno nemoralno da sedaj težiš da te je Tušmobil okradel ker te ni, si se kar sam. Zakaj?

Imaš 5 centov/min decemberska akcijo, pri kateri celo vse lepo piše in to niti ne z drobnim tiskom, tako da to lahko prebere vsak:

"Decembrska akcija omogoča tudi vklop Vroče Kul tarife, kjer je cena minute pogovora spuščena na 0,05 EUR, doda pa se strošek vzpostavitve klica, ki znaša 0,05 EUR."

Iz prebranega lahko vsak ki ima 2mm možganov ugotovi, da si kriv ti in ne Tušmobil, saj vse lepo piše na letaku. Pa več sreče prihodnjič :)
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 19. Feb. 2013 8:37

Kar ti povedo prodajalci na šalterju je eno, kar piše v pogodbi je pa drugo. Ni variante da ti bo prodajalec citiral celotno pogodbo. Po drugi strani pa zaupat nekomu čist tretjemu, je pa spet eno zmagovalna. Jaz pravim da si si za nastalo situacijo kriv kar sam in je tvoje blatenje Tušmobila kar neutemeljeno, ker če nisi prebral pogodbe se tukaj več nimamo kaj pogovariati. To je osnova da prebereš pravila in se z njimi strinjaš. In če se, potem je stvar zaključena.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 30. Jun. 2013 20:08

Punce, ve katera mogoče če se da tale d*nar od tuša tud za tušmobil porabit, za plačilo računov? Tenks!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Jul. 2013 12:46

ker so me pri simobilu s prvim julijem pošteno zajebali in odstranli možnost nakupov telefona za 1 euro, sem se odločo da bom šel k tušmobilu, da si bom lahko nov telefon kupo.

zanima me če kdo ve kak je zdaj z mojo naročnino na simobilu. lahko tud odplačam kot bi lahko odplačal pri sklenitvi nove naročnine pa zaključim razmerje z njimi al morem obvezno "oddelat" vse mesece do naslednjega leta brez možnosti odplačila telefona, če hočem končat naročnino?

kak je pa drugače kaj s tušmobilom? slišim vedno različne informacije o njem, da nekaterim je super, nekaterim ni. Ceno paketov majo men odlično oz. nekaj podobnega kot je prej mel simobil in me je res začela zanimat kot alternativa simobilu.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 02. Jul. 2013 14:03

^ najbolje, da pokličeš tja in vprašaš, kako je na stvari. Sicer pa je še vsepovsod bila možnost, da lahko odplačaš, sam te pač pride dražje, kot če bi počakal do konca (vsaj v mojem primeru je bilo tako).

Sama pa imam sedaj en mesec Tušmobil in sem ful zadovoljna. Sicer se mi je enkrat zgodlo, da me je med pogovorom vrglo iz omrežja, ampak se mi je to prej tudi pri Mobitelu dogajalo. Edino kaj pač morš pazit, je to, da si omrežje ročno naštelaš in daš na Tušmobil, v nasprotnem primeru ti lahko ''preveže'' na Mobitel in ti namesto zakupljenih količin porablja oz. nabija dodatne minute. Ampak na to te itak opozorijo na začetku.
V glavnem ... men je zakon, s tem paketom 15 evrov plačujem manj, pa še več zakupljenih enot mam. Kaj češ lepšega!
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 04. Avg. 2013 14:06

Mogoče kdo ve, če pri tušu obstaja kakšen paket za okoli 15€ na mesec pa, da je še kak telefon zraven, hvala
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 04. Avg. 2013 19:41

a nimajo več te akcije za 15 evrov, kjer imaš 1500 enot smsov, minut, interneta?
sicer pa dvomim, da je še kje tako ugodna opcija... edino z manj enotami :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 05. Avg. 2013 9:02

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 11:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 05. Avg. 2013 20:50

zakaj ne vzamete Big Bob (kadar je akcija) ? 1000min in 1000 sms za 9,90eur je pa res zastonj...če vzamete še internet 1GB je to zraven še 5eur. Pa je vsaj Simobilov signal, ne pa nek Tušmobil.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov