toshiba, dell, sony

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 15. Okt. 2009 16:13

Toshiba je dost kul.

Sam si še najraj sposodim fotrovga Mac-a :cool:
When Life Gives You Questions, Google has Answers.
Uporabniški avatar
Leyla_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyla_ » 22. Okt. 2009 13:57

mam vaiota 2 leti in dela popolno. takrat sem dala res 1400€, ampak mi ni žal. poznam kar nekaj ljudi in še nihče ni reko, da je kar koli crknilo, kar pa ne moreš rečt za toshibo.
če misliš na dell barvno kolekcijo, odsvetujem. dell je ok, ne pa ta nizki razred.
hp pa ne bi komentirala.. sem lani delala v enem podjetju, kjer smo jih prodajali. mnogo preveč reklamacij glede na ime, ceno itd. da bo ironija še večja, sem mami svetovala, da ga kupi :roll: ampak za njo je ok.. še podaljšana garancija (to mi pa vsekakor je všeč pri HP), pa je.
je pa sestra tudi kupila vaiota :)
"Jag är ingen bott Jag är en väldigt, väldigt vacker tjej"
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 22. Okt. 2009 14:05

zmeraj mi je bilo čudno da so barvne kolekcije dražje.. ne vem kaj jim je problem in zakaj mora biti leptop ravno črn, če je pa barvast je pa to neka posebna edicija... saj so avti/hladilniki/... tudi različnih barv. pa noben ni obravnavan kot brezvezen če ne kupi ravno črnega megana.. saj je lahko uporabno + lepo.. :)
B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 22. Okt. 2009 16:23

densy napisal/-a:zmeraj mi je bilo čudno da so barvne kolekcije dražje.. ne vem kaj jim je problem in zakaj mora biti leptop ravno črn, če je pa barvast je pa to neka posebna edicija... saj so avti/hladilniki/... tudi različnih barv. pa noben ni obravnavan kot brezvezen če ne kupi ravno črnega megana.. saj je lahko uporabno + lepo.. :)



sej ga lahko tut polepiš al pa ubodeš take kjut nalepke za lepiča in ga mal polepšaš. Kokr vem niso neki ful drage, pa še menjaš jih lahko.
When Life Gives You Questions, Google has Answers.
B3jb1ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a B3jb1ka » 22. Okt. 2009 16:23

densy napisal/-a:zmeraj mi je bilo čudno da so barvne kolekcije dražje.. ne vem kaj jim je problem in zakaj mora biti leptop ravno črn, če je pa barvast je pa to neka posebna edicija... saj so avti/hladilniki/... tudi različnih barv. pa noben ni obravnavan kot brezvezen če ne kupi ravno črnega megana.. saj je lahko uporabno + lepo.. :)



sej ga lahko tut polepiš al pa ubodeš take kjut nalepke za lepiča in ga mal polepšaš. Kokr vem niso neki ful drage, pa še menjaš jih lahko.
When Life Gives You Questions, Google has Answers.
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 24. Okt. 2009 13:16

hvala za komentarje! mislem da sem se še bolj navdušila nad sony-em! :)) :razz:
Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 26. Okt. 2009 13:21

Kar se mene tiče je Vaio precej precenjen. Spet se lahko pove veliko o tem kako je lep in stajliš..... ampak drag.
Če primerjamo ceno z kvaliteto pa Toshiba vedno zmaga. Sploh če pogledamo njihova Satellite serijo.
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
Uporabniški avatar
klavdy33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 11. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdy33 » 16. Jul. 2010 19:07

Vaio je super, samo predrag, kot nasplošno sve stvari od Sonya :)
Toshibe se pregrevajo, sama jo imam, in nasledn laptop vsekakor ne bo Toshibin. Sama bi se odločila za HP, k večini (punc) ni všeč zrd designa, AMPAK so zdj končno tud neki dal na videz in so novi laptopi prou sexy :love:
Poleg tega pa mislm da HP za svojo ceno ponuja največ kvalitete.
We're young, we're fine... let's do some damage!

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov