Torrent?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Apr. 2012 11:56

^^za toolbar je lahko več možnosti:
1.desni klik nanj, poglej če je kje vidno ponujena opcija za uninstall ali pa kakšen options/settings in tam not poglej
2.poglej v nastavitve brskalnika, pod dodatke/extensions/add-ons
3.(windows-i) control panel, add/remove program
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 11. Apr. 2012 12:26

nogavicka napisal/-a:
Sugar_baby napisal/-a:Jst sm bolj antitalent ta računalnike tko da bo to vprašanje bolj glupo :D ampak vseeno.

Sm se prijavila na partis.si in ko sem kaj zloudala, sem pustila da se kasneje tudi oddaja oz dala na sejanje oz kakorkoli temu rečete...upam da veste kaj mislim. Vendar pa moram imeti razmerje med zlowdanim in oddanim več kot 1. Meni pa to ni ratalo in so mi napisali, da če tega ne bom povečala, mi bodo zaprli račun. Kako lahko to razmerje povečam oz oddam še več. Nisem še nič brisala ali karkoli pa mi gre vseeno to očitno zelo počasi :? plis help


mene tudi tole zanima..:/


En na izi nasvet kako ne boš odstranjena iz partisa. Riskiraj plac na disku in si potegni en huge (okoli 40 gigabajtov) freelech. Razvrsti torrente po velikosti in potem potegni enega ful popularnega (ki ima največ leecherov/pijavk) dol in ga večno seedaj. Ne zbriši ga nikoli dol. S tem boš naredla to, da boš si potegnila dol torrent in ti ne bo štelo nič downloada, ampak samo upload. In zato, ker je popularn torrent ti ga bo nonstop na polno sejalo/seedalo in ti lepšalo razmerje in te ne bojo ukinjali. Pa nasploh mej največ časa kar je možno odprt torrent klient in ne briši torrentov ven dokler ti ne zaseje vsaj do razmerja 1 (torej da uploadaš tolko kolko je posamezen torrent velik).
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron