The Sims

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 02. Apr. 2010 23:37

uff...simsi :D
Začelo se je pr teti s Sims, končalo pa pr Sims2, simsPets, SimsDeluxe (-ta je naj kr združuje Nightlife i Sims2 tak d res lah delaš karkoli)... xD hihi

Ampak zdj jih že dolgo nism igrala...iz neznam kerga razloga, jih na compu ne zazna več, na prenosniku pa še kr :S Sam prenosnik je večinoma pr seki k študira v MB.

Drgač pa so pomoje res prehudi. Ko so ble kake počitnice k maš malo več fraj cajta (al si ga pa vzameš, kr si pač poredn ta dan xD) je supr.
Se spomnem, sm mela eno družino iz nule na prababice z hišo in nasledstvom 200.000 simoleonov (al karkol) in še tiste življenjske cilje mi je ratalo izpolnt. Zgleda sm si res vzela cajt :D je bla pa prehuda familija hehe
Uporabniški avatar
Manca Smolej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Ljubljana Šmartno

Neprebrana objavaNapisal/-a Manca Smolej » 03. Apr. 2010 0:31

Jah, sm bla tut jz včasih prav obsedena z simsi in remi stvarmi.Res je kul in zanimivo. uni človečki, k jih pol hraniš, jim izbiraš službo in jimm iščeš partnerje. Wiupiu. Enkrat si bom ponovno naložila Simse 3, imam doma celo original. ^^
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 03. Apr. 2010 9:05

men so simsi še vedno vredu. Mam od novih use, seveda iz interneta, da nebom res ki gnara davala za to da bom igrala neko igrico ki se jo naveličam po enem tednu pa jo pol sam včasih igram. Imam pa zdj the sims 3 pa oba dodatka.
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 19:13

Mene ta igrica navdušuje že od prvega dela dalje. je tudi edina igrica, ki jo imam na računalniku. 3. je res zakon!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Apr. 2010 20:35

Lani poleti sem jih pa res skoraj ves čas igrala :) Se mi zdi, da sem bila že kar malo zasvojena... Potem sm se pa mela dost za učit pa dost sm vn hodila in sem potem kar pozabila na igrco. Moram zdej spet kej začet igrat :wink:
Uporabniški avatar
Maruša Habot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Maruša Habot » 04. Apr. 2010 12:54

To je edina igrica, ki jo sploh igram ali sem jo kdaj koli igrala. Pri enki sem imela skoraj vse dodatke.
Zdaj mi je pa trojka čisto zakon. Problem pri tej igrici je edino, ko te not potegne in ji lahko igraš tudi več ur skupaj.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 04. Apr. 2010 12:58

Ja trojka je genialna. Čeprov bi blo fino met še kakšno drugo mesto... Zanima me, kakšna bo 4ka? Zanimiv je tale dodatek World Adventures, ko gre recimo žena na počitnice na Kitajsko, pa tm zapecaš enga Kitajca, pa doma rodiš kitajskega otroka, pa možu ni nč čudno. Hahaha :D Sam jst dostkrat kode uporablam, k se mi ne da čakat:)
Uporabniški avatar
Maruša Habot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Maruša Habot » 04. Apr. 2010 13:28

No ta dodatek si še morem dodat.
Zadnjič spremenil Maruša Habot, dne 03. Okt. 2018 13:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Hailey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 3. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Hailey » 04. Maj. 2010 16:08

moja najljubša igrca. :D
igram jih že.. uf, več ko ene pet let pomoje. prisegam na dvojko - ftw! igrala sm tut trojko parkrat pa mi ni blo tak všeč, pa tut računalnik je mel kak mb premal rama, tak daa. dvojka so mi pa res kul.

igram z dodatki; pets, glamour life stuff, seasons, nightlife - mela sm še open for bussines in apartment life, trenutno pa sam z nightlige (deluxe ;D)

aja, in brez motherlode ne gre :D

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov