The Sims

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Jun. 2009 12:51

mycosmogirl jaa.. :D če si rock zvezda imaš potem koncerete in zaslužiš 1500 na koncert.. se ti sploh ne splača delat. pa ful imaš enih izzivov. najina sina pa bosta športnik in kuhar/biznismen (to se še kregava :lol: - jaz mu nabijam cooking skills, fant ga pa skos na tekoči trak daje, da bi bil nabildan :D)
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 10. Jun. 2009 14:48

Opa, sam življenjski stil rock zvezde je precej buren, tko, da kar mal popazi na tegale tvojga moža :D :cool:

Joj, sliši se res dobr vse! Jest sem zato, da je kuhar!! Ne boste nikol lačni!! :gruebel:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Jun. 2009 16:04

moj mož je že umru, jaz sem pa samo še stara pisateljica :lol:

zdej naju je počasi že vse minilo..
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 11. Jun. 2009 10:54

A pol si tko kokr tiste stare mame, ki hude ljubezenske romane pišejo? :D Ja, moža je pa zgleda rock lifestyle pokopu :)

Hehe, a že? Hitr je to...
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 11. Jun. 2009 11:15

Ja.. nastimaj jim daljse zivljenje.. Imas kratko, normalno, dolgo in epic.
Dolgo = 90 dni (simckovega zivljenja).

epic pa 120 ce se ne motim.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Jun. 2009 11:56

ja saj sva imela, samo potem se nama pa ni dalo imeti tako dolgo mlade otroke :D
pa tudi ene par dni sva skoraj cel dan igrala.. pa se postaraš.
ja jaz sem pa kot ena stara pisateljica tam za kompom.. samo še un starinski pisalni stroj bi morala imeti :lol:


aja, pa zadnjič sem imela žurko za roj dan od sina in potem sta na žurki kar dva(!) soseda umrla.. pol je pa folk na koncu rekel, da je bil hud žur.. pa kar un smrtko s koso je kos torte vzel :rofl:
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 02. Avg. 2009 17:57

Hyades napisal/-a:Ma ja... sej ko bo dejansko trojka prisla ven bodo tudi dodantne custom made stvari prisle, tako da kar se tega tice se ni za se sekirat..

Super je, ker s tem ko najdes doloceno stvar (npr razlicne hrosce) 'odklenes' dele mesta in se ti prikazejo..

Najbolj tecno je pa njihov cas dela + spanje, meni se zdi nenormalno dolg.. :D
kak to misliš odkleneš dele mesta?? :eek:
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 02. Avg. 2009 18:00

Hyades napisal/-a:Ja.. nastimaj jim daljse zivljenje.. Imas kratko, normalno, dolgo in epic.
Dolgo = 90 dni (simckovega zivljenja).

epic pa 120 ce se ne motim.
jaz sem eni moji dalap ojest life fruit pa kr noče in noče umret, pa ma že kr nekaj časa ono življenjsko črtico napolnjeno. (life fruit narediš z visokim gardening skillom pa z iskanjem semen(za 4 jurje kupiš pri life aspiration collection helper) in pol pač čakaš kaj bo ven prišlo, LF je pa rumena hruška s helikopterčkom :D )
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 02. Avg. 2009 22:20

Em, samo eno vprašanje ... a mate vi original igrco, ker jst nimam nobenga dela mesta odklenjenega, čeprou sm zbrala že skor vse možno ... no ja, sej mam v kratkem namen kupit original :P
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 03. Avg. 2009 22:23

jst sm tut vedno hotla simse igrat. :) trikrat sem si jih poskušala zloadat, ampak mi nikoli niso delovali, pol sem prepričevala mami, če mi jih kupi, ampak so se ji zdeli predragi ... zdej pa še vedno mislim, da nism prestara za igrco. :cool:
mi lahko kdo prepeče in pošlje (če se komu da)? :oops:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 04. Avg. 2009 10:37

Nikoli nisi prestara za Simse! :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Avg. 2009 10:55

n4stk4 napisal/-a:jst sm tut vedno hotla simse igrat. :) trikrat sem si jih poskušala zloadat, ampak mi nikoli niso delovali, pol sem prepričevala mami, če mi jih kupi, ampak so se ji zdeli predragi ... zdej pa še vedno mislim, da nism prestara za igrco. :cool:
mi lahko kdo prepeče in pošlje (če se komu da)? :oops:


Na partisu 100% delajo. Samo jih moraš znat namestit (bolje če npr. brata, fanta prostiš).

Js sm jih skoraj obsedeno igrala ene 3 dni, zdej me pa čist minil in jih že skoraj 1 mesec nisem.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 07. Avg. 2009 19:50

jej, kupla sm simse dons. trojkico. in jih trenutno nalagam. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Avg. 2009 5:14

Eno vprašanje: Kako svojo družino preseliš v novo hišo?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 09. Avg. 2009 18:01

Evo, the sims 3 so mi bp delovali en dan, zdej pa se mi na vsakih 10 minut zaprejo, ugašat moram računalnik, v glavnem ne delujejo, tako kot bi se spodobilo. Glede na to, da se za igrco precej globoko pogleda v žep, sem pričakovala malo boljše delovanje, ne pa to bedno ugašanje na deset minut in podobne stvari, ki se dogajajo.

Probleme pa ima itak ogromno uporabnikov sims 3, ampak še vedno ne vem česa naj se prej lotim. Računalnik ustreza vsem merilom (ram: 1,99GB, prostega placa imam vsega skupaj okrog 120GB, itd). Za delovanje pa bi naj izklapljali antivirusne programe, nadgrajevali grafične kartice, neke video gonilnike ... skratka, če vse to seštejem je tako, kot da bi kupila dve igrici sims 3. :?

Je imel kdo podobne probleme in jih je na kakršenkoli način rešil. Pri nas imamo dva računalnika, ker je en precej star, zapolnjen in ima premalo rama, sem igrco naložla na prenosnik (ki ustreza merilom), en dan je delala, potem pa nič več. Šteka mi v building mode, do buying mode pa danes nisem niti uspela priti, ker mi je zaštekalo že v live!!! katastrofa-

kaj naj?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov