Težave z ugašanjem prenosnika

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
klavdy33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 11. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdy33 » 21. Jul. 2010 21:30

boom_boom*¸ napisal/-a:Hey!

Mal obujam tole sto let staro temo :)

Torej, še vedno imam isti prenosnik ( glej prvi post ), le da je zdaj ... crknil. Mislim, zažene se, pokaže se tisti logo od HP-ja, nato gre še malo naprej ( tisto da napiše kaj ima ta računalnik ) nato pa rata vse sivo in se nikamor več ne premakne. Ko poskušam na novo naložiti windowse, se računalnik ugasne ( verjetno zaradi pregrevanja ). Bo pomagalo, če ga razstavim, spucam, formatiram ( izgubila bom ogromno podatkov, jok :cry: ) in nanovo naložim windowse? Mam pa že par let nek CD, na katerem je gor XP Professional, pa mi ga je vedno ratalo naložiti brez problema, zdej pa neki noče. Al lahko naredim kaj drugega? Servis in nov računalnik trenutno ne prideta v poštev :?


Vstavi CD z Windowsi pa restartej komp in k se ti začne izpisvat tist kar ima komp bla bla bla, prtisn F12 al pa F10 (se tud izpiše na ekranu "press F10 (al kokrkol že) for boot system" al neki tazga...) pa na tak način lahko povozš windowse če je napaka slučajn u software-u...pa pazi da ne formatiraš če tega nočeš :))
We're young, we're fine... let's do some damage!
Truesdale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Truesdale » 07. Dec. 2022 15:21

If your laptop won't turn off, try these steps:
1. Check for updates
2. Restart your device
3. Reset your device
If none of these work, reach out to customer support.
Please provide Andesrsen with a contact number or email address so that one of our customer service representatives can reach out to you directly.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov