starši & internet

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 15. Dec. 2008 21:39

Tryanna napisal/-a:zdaj pa še ultimativno vprašanje: bi dodali svoje starše med prijatelje na facebooku? :)

Mislim, da se mi nikoli ne bo treba ukvarjati s tem. Dvomim, da bodo moji starši kdaj na Facebooku. Pravzaprav dvomim tudi, da bom jaz kdaj gor ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 15. Dec. 2008 21:47

Tryanna napisal/-a:zdaj pa še ultimativno vprašanje: bi dodali svoje starše med prijatelje na facebooku? :)

Jaaaaa. :D
Uporabniški avatar
Flammable
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 24. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Flammable » 15. Dec. 2008 23:36

Nebi jih dodala.Mam kr dost maminih prijateljev in prijateljic in sorodnikov,ki so na fejsbuku,ker tooolk stari spet niso.
Drgač pa mami zna dost ker rab za službo,čeprou v brskanju po netu glih ne blesti..
fotr je pa pač preprosto genij :)
1,2,3,4 tell me that you love me more..
Uporabniški avatar
andrejav88
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 29. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejav88 » 16. Dec. 2008 11:22

Jih nebi dodala itak sploh ne vesta kaj je to facebook :D
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 16. Dec. 2008 13:09

Ha ha, oči ma lih od prejšnega vikenda Fejsbuk, tko da sva že frenda :rofl:
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 03. Jan. 2009 18:52

Ata zna v osnovni meri uporabljat word, maile prebere in čekira svoje strani, npr. finance in 24ur, pa z mapami zna nekak upravljat. Pa mislim, da bi znal tudi kaj na netu poiskat, ampak mu dela verjetno nekaj težav.

Mami ni tolk za to...smo ji naštimali mail, ampak od enega do drugega branja že vse pozabi vmes. Največ težav ji delajo priponke, tk da je treba za vsako znova kr zraven sedet, pa lepo počasi ji vse razložit...včasih se kr boji miško prijet, taki šlatek je :)
Neta pa ne zna uporabljat, mislim, da niti ne prepozna oblik, kot je npr. okence za kaj not vpisat, ne skapira, da je to za to, da nekaj napišeš not...al pa tam, ko se ti rokica pokaže, da je to link, itd...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 03. Jan. 2009 19:18

lih dans sm potrdila prošno za prjatlstvo od fotra :lol: mene je skor s stola vrgl k sm to vidla :lol:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 04. Jan. 2009 11:09

positive vibration napisal/-a:Mami ni tolk za to...smo ji naštimali mail, ampak od enega do drugega branja že vse pozabi vmes. Največ težav ji delajo priponke, tk da je treba za vsako znova kr zraven sedet, pa lepo počasi ji vse razložit...včasih se kr boji miško prijet, taki šlatek je :)

Neta pa ne zna uporabljat


Pr nas se je tud mati začela ukvarjat z netom, zaenkrat je na stopnji, da zna pražgat računalnik, prit na svoj mail, se prjavt notr, pisanje in branje mailov obvlada :twisted: najraj vid, če se ji pošilja slikce, čist pade pol notr v gledanje teh fotk, je pa tud tko, da velikokrat vmes velik pozab in pol ji je treba spet vse razlagat.
Pa čist jo zmeša, če se enkrat na prenosniku prjav na mail, drugič pa na svojem namiznem računalniku, ker "je vse čist drgaaaač" :roll:

Neta pa tud še ne pozna.
Fotr - nič. :D
Teiiaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Teiiaa » 05. Jan. 2009 21:32

no..mami zna osnovne stvari
npr. word kr obvlada...
mail tut obvlada..
zna pobrskat za podatki, ma tut msn..
:lol:
no, za očija pa ne vem-ne živimo skupaj, ampak mislim da ni kaj preveč navdušen nad računalniki. :(
stari starši pa za računalnike in te stvari niti slišat nočjo
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 15:37

Fotr ne zna PCja niti upalit.
Mati pa ga za silo zna uporabljat. Se še lovi po mailih in po spletu, ma načeloma ji gre prav ok.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Feb. 2009 17:00

Ojoj....moja mati bi mogoče še kaj znala, ampak se noče naučt, ker pravi, da ji je še tisto kar mora u trgovini znat too much preveč....

Fotr je pa....massive fail kr se tiče računalništva... :steinigung:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 11. Feb. 2009 19:36

Tryanna napisal/-a:zdaj pa še ultimativno vprašanje: bi dodali svoje starše med prijatelje na facebooku? :)
Definitivno ne. Ker se mi zdi čudno, nočem da pol berejo oslarije ki si jih pišem z kolegi :D Ne vidim smisla... sej živimo skup, matr :D

Drugače pa sta mojadva tako-tako. Mama je bol za osnove, se še uči :D
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 11. Feb. 2009 20:53

Oči je car in se spozna na računalnike bl k marsikdo - od začetka dela z njimi in čeprav v delovnem času dela le z nekaterimi programi obvlada še vse ostale... Pr ns za računalnikom sediš od malega - začel se je z Miškino malo šolo, Hugotom in Aladinom, tko d sm že v osnovni vedla več od večine tipov. Oči tut v prostem času dela na računalniku, ga ma za hobi, čeprov mami zmer razlaga, da račune vod pa take fore... Je bil precej vesel, k sm računalničarja dam prpelala, sploh k majo še rač. podjetje doma - lih dons sta mela spet ene debate, kaj bo moj zrihtov. :D

Mami dela v javni upravi in obvlada računalnik, tok kot rab v službi. Zdej so dobil ful mlade sodelavke in so si vsi naštimal msn. Mam jo gor, sam dostkrat jo kr ignoriram, k mi pol piše d nej cune obesm pa skuham, pa...

Oba mata ful veselje svojim potomcem pošiljat mejle in včas se kr mal naveličaš. Mami ma une bedne "lepe misli", oči pa uporabne informacije pa kake fajn nagradne igre.
Fajn se mi zdi, da se spoznata, ponosna sm nanju ker sta na splošno človeka, ki se rada učita nove stvari...
Fejsbuka si še nista omislila, mislim da si ga niti ne bosta. Ne vem, če bi jih dodala, najbrž ne, konec koncev je gor zabava pa zafrkancija s kolegi. Ne da bi me blo sram, sam pač to je en moj krog prjatlov, v katerega ne spadata. Sej se doma vidimo. Mogoče bi ju potem, ko se preselim, da vidita, kaj se dogaja z mano. :)
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 11. Feb. 2009 20:57

Moja pa obedva obvladata vse kar ma povezavo z netom... oba mata msn, maile redno dobivam od njuju... mati še celo sanja, da bi mela facebook :eek: Ata pa je pravi geek in non stop špila travian :o
V glavnem smo modernizirana familija, hehe :D
Uporabniški avatar
Tamceek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 13. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamceek » 12. Feb. 2009 0:14

Moj ati oblada internet v nulo, obseden je z Ikariamom, je tud na netlogu, hoče tud na facebook it, samo ga jaz prepričujem da je brezvezni :lach: čeprav ni :P Mami pa gre samo na 24ur novice prebrat tolko da vidi kaj se dogaja po svetu :)
..just wanna dance, wanna go insane...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov