skype..

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 24. Mar. 2007 16:45

hja no eni pa poiščemo inf.na googlu,preberemo in za vsak slučaj še tu kaj vprašamo da vidimo če obstaja še kaj kar smo mogoč spregledali... :roll:
tak da ne met takih brezveznih komentarjev če nimate za povet kar same ŠE ne vemo al pa za pomagat, se nerabite oglašat..pol se spet gre tema o tem ka en misli pa ka drugi misli čist po nepotrebnem...no tolk je moje mnenje o tem....

hvala vsem ki ste pomagale z inf...torej na voipu lah kličeš zaston na stacionarca za 5min al kak???

mam pa eno (mogoče za koga butasto) vprašanje...
kje si sploh voip dol potegneš...ker da enih 500linkov,pa programov za downloadat pa nevem keri je čist pravi???program mislim :wink:
res mi nič ni jasno....hvala za pomoč!! (zvoncica,kater program maš ti????)

lp
Zadnjič spremenil kravzlbavc, dne 24. Mar. 2007 17:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Mar. 2007 16:51

Jooojjj babe ste tečne :D

Tm k sprašujejo kako si kocine pobrit pa kako si trpalnce pobarvat, vsi na veselo dogovarjajo ... Jst k pa neki sprašujem o zadevi, k res nimam pojma o njej in to priznam ... me pa mal da ne napizdite, da naj grem guglat ... super res! :wink: Zato pa mamo forum na katerem debatiramo ... Điii!!

Prpl rejn kar se pa klicov tiče pa najinga odnosa pa sam kva :eek: Sploh ne štekam kaj si sicer hotla povedat, ampak okej.
Jst sm že na začetku napisala, da bi ga rada za neko posebno priložnost poklicala tko kot je on mene in sm pač začela razmišlajt o skypu ... To je to.

Sam sej ... vateva! :wink: Bom poiskala sama vse ostale informacije ...
Pa če sm zato lena, ker tuki sprašujem za informacije ... pol pa tut, ja mislm svašta :roll:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Mar. 2007 17:13

tjaša slo-tech, kjer ti nobeden en bo odreku pomoči :wink: brezveze tukej spraševat, škoda živcev :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 17:18

Hehe, dej prosim ne mi ličil pri računalnikih omenjat :rofl:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 17:22

kravzlbavc napisal/-a:mam pa eno (mogoče za koga butasto) vprašanje...
kje si sploh voip dol potegneš...ker da enih 500linkov,pa programov za downloadat pa nevem keri je čist pravi???program mislim :wink:
res mi nič ni jasno....hvala za pomoč!!


Ne rabiš downloadat nobenega posebnega programa

To use Voip, all you need is:

* High speed internet service (like cable or DSL)
* A credit card account w/ a US or Puerto Rico shipping address (no PO boxes)
* A touch-tone phone





....oh, kolk sm jz zoprno neuporaba, res, se grem kr stran vržt.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 24. Mar. 2007 17:26

purple_rain napisal/-a:....oh, kolk sm jz zoprno neuporaba, res, se grem kr stran vržt.


Ne sekiri se :lach: ti povem iz lastnih izkusenj, da se ne obrestuje, samo vsake tolko cajta mal vn pades, pa je. Dokler enacijo instaliranje programa in tovrstne informacije, ki jih dobis na netu s tistimi, ki jih dobis o puljenju kocin ni pomoci :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 17:32

kepka napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:....oh, kolk sm jz zoprno neuporaba, res, se grem kr stran vržt.


Ne sekiri se :lach: ti povem iz lastnih izkusenj, da se ne obrestuje, samo vsake tolko cajta mal vn pades, pa je. Dokler enacijo instaliranje programa in tovrstne informacije, ki jih dobis na netu s tistimi, ki jih dobis o puljenju kocin ni pomoci :D


Slika
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Mar. 2007 17:34

Btw jst tega ne enačim, samo se mi zdi pa ful nesramno, da neki vprašam in me takoj napičkijo punce, ki več vejo od mene na to temo, namest da bi pač lepo povedale kaj in kako ... A je tok težko, se pač ne razumemo vsi na računlanike in na loudanje stvari in podobno ...

Tko, da to da smo lene in ne vem kaj še vse ... lah mal zadržite zase pa pač povejte po domače. Jst tut če grem tisto brat kar mi piše na guglu, se ne znajdem prou dost, zato sm pa tut prosila že na začetku, da mi nekdo pove po domače ...

Hotla sm pa samo povedat to, da naj še vse tiste k majo totalno bedna vprašanja o kocinah in podobno pošiljajo na gugl, pa lah forum kr zapremo, k se ne bomo mel o čem več pogovarjat, bomo sam še na gugl vse utipkaval pa bo ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 17:48

Je blo dost po domače povedano in tud dosti linkov podanih..
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 24. Mar. 2007 17:50

purple_rain napisal/-a:
kravzlbavc napisal/-a:mam pa eno (mogoče za koga butasto) vprašanje...
kje si sploh voip dol potegneš...ker da enih 500linkov,pa programov za downloadat pa nevem keri je čist pravi???program mislim :wink:
res mi nič ni jasno....hvala za pomoč!!


Ne rabiš downloadat nobenega posebnega programa

To use Voip, all you need is:

* High speed internet service (like cable or DSL)
* A credit card account w/ a US or Puerto Rico shipping address (no PO boxes)
* A touch-tone phone





....oh, kolk sm jz zoprno neuporaba, res, se grem kr stran vržt.



hm...hvala za pomoč drugače
sam zvoncica je nepisala DA ZLOVDAŠ PROGRAM DOL KO TI ZMANKA KREDITA...to si js razlagam koda obstaja nek program pa to...zato sprašujem :wink:

ta link ki si mi ga pa ti dala pa rabiš telefon.pa DENAR..al pa js ne razumem dovol ang..js pa rabim to zastojn..v tem je point... pa hvala vseen..

kepka...mater si zabavna ja...kdo enači kako depiliranje kocin pa loudanje programov...očitno ti..hm...
NEVEM ZAKA POTEM OBSTAJA TEMA O RAČONALNIŠTVU NA TEM FORUMU če misliš da se znajo babe(ti pa tebi podobne očitno) pogovarjat samo o dpiliranju pa čeveljčkih pa itd...no pri tem js nerabim pomoči,vem kar hočem in sm čis zadovolna...
sploh nevem ka dajete neke butaste komentarje in se zaj kregamo, če pa sem samo lepo vprašala ZA POMOČ..

se vidi da je babji forum ker babe so nasploh hinavske in drugih enostavno ne morjo pustit pr miru....

no zaj pa res...zanima me ker program ma zvončica,al karkoli,če to ni program..al pa kera druga, da lahko 5min kličeš zaston..tk ko je napisala zvončica!

pa hvala nasploh za kakršnikoli pameten in predvsem temi RELEVANTEN odgovor!!

lp
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 24. Mar. 2007 17:56

[offtopic] Vem, tiasha. Ampak moras nekako razumet, da je vecina teh vprasanj v oceh tistih, ki znamo uporabljat iskalnike, (zdaj bom dala banalen primer) nekako takih kot "omg, ne znam si lakirat nohtov, kaj naj storim" - tako bi si pa ziher ti mal prvoscla :D Vzemi pac vsak nasvet za pozitiven - glej nekaterim se je dalo namesto tege googlet in so ti nalepli link. A ni to prijazno? Pa kaj ce recejo zraven se, da si lena.[/offtopic]

Sicer je pa *purple* ze dala link do slo-techa. Ampak tam so se dosti bolj zajedljivi, ce postavis glupo vprasanje :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 18:00

kravzlbavc napisal/-a:no zaj pa res...zanima me ker program ma zvončica,al karkoli,če to ni program..al pa kera druga, da lahko 5min kličeš zaston..tk ko je napisala zvončica!


Ti sprašuješ za VoIP, Zvoncica je pa govorila o skype-u.
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 24. Mar. 2007 18:09

Zvoncica napisal/-a:Voip super deluje, ga uporabljam, če se ravno spomnim. Pač zlovdaš si program,mislim da imaš po 5 min zastonj, pol ti prekine. in pač še enkrat pokličeš. Ko ti zmanjka kredita, meni ga še ni, si pač še enkrat inštaliraš program.


Skype: Imaš neko dobroimetje, ki ga plačaš najbrž s kartico prek interneta. To je vsaumetnost ;)

Pa ful luškani skype telefončki obstajajo :razz:


hm mislim da to ne govori o skypu,ker je potem posebej napisala za skype...
:D še vedno ne vem odg...

drugač pa kepka...
ka se ti zdi bol glupo vpr.: kak si lakiram nohte da se ne popackam, al kje downloadam skype?? :? :D

sej ni finta v glupih vpr.sam če slučajno vidiš temo o nečem,zaka bi se zabavav iskat po googlu(nekateri niti adslja nimajo mogoče pa dovgo traja) ampak pač v tej temi vprašajo to ker tisti ki to zaneslivo vejo bojo zihr brz problema napisali odg al pa tud link dali-vseeno več kot nič...

jas sem pregledla vse o skypu,voipu...vse tiste linke ki mi jih je takoj na začetku napisala purple_rain mislim da... sam vseen vprašaš mogoč kdo ve še za kaj druga in pove tud izkušnje...temu so forumu tud namenjeni a ne...

tak da mislim da je napadat koga da je len res mal nesramno...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Mar. 2007 19:19

Okej hvala punce ... :wink:
Bom jst mal poguglala pa mal pobrskala pa ni hudič da nam neki nardila :D Sej sploh ni panike ...

Pa brez zamere, ajm a litl bit krenki tudej, dont esk vaj :P :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 24. Mar. 2007 20:23

Hehe, drage moje, kera hoče Voip, nej mi pošlje na ZS mail, pa ji ga bom poslala, ker ga mam slučajno na mailu. MAte pa dol na linku tudi, čkje se ga zdownloada. Seveda je to program, tako kot Skype. Tist k je purple rain napisala, je pomoje samo nek splošen način, kaj potrebuješ za prenos zvoka. Voip program je pomoje poimenoval po temu protokolu za prenašanje zvoka.

BTW jaz imam oba, tako Voip kot Skype. Sam jih ful redko uporabljam :)



To use Voip, all you need is:

* High speed internet service (like cable or DSL)
* A credit card account w/ a US or Puerto Rico shipping address (no PO boxes)
* A touch-tone phone


Ne vem iz kje je tole potegnjeno... jaz sem klicala zastonj in z navadno slušalko, kar eno cheap.


VOIP DISCOUNT: http://www.voipdiscount.com/en/index.html

tiasha: na prvi strani imaš vse države, kamor se lahko kliče zastonj. Je tudi Španija,sam če nima stacionarca... mogoče boš pa rabila za kakšne druge klice. Mislim, da je voip cenejši kot skype za na mobitele klicat...

sam ne morem pogledat ker se ne spomnim mojega gesla za logirat se, ker sem na svojem rač, pa se mi zdele nekam mudi.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov