SIOL, AMIS, T2, ....

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Katerga od internetnih operaterjev uporabljate vi?

SIOL - telekom
36
78%
AMIS
10
22%
Skupaj glasov : 46

misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 28. Nov. 2008 13:16

Jz sm tud že odgovarjala na tole nagradno igro Siola... Upam, da kej dobim... Nov laptop bi mi čist prov prišel... Pa tud česa druzga se ne bi branila;)
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 28. Nov. 2008 13:18

^^ ne ne laptop je že zame rezerviran :lach: , sem tud v nagradni igri.
konc ot
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Moa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 5. 2007
Kraj: Nekje na Štajerskem

Neprebrana objavaNapisal/-a Moa » 11. Dec. 2008 8:42

Mi smo si dali nardit Siol Trio paket. Internet 20/20Mbs (ful hiter, sem zadovoljna), optična tv s polno programsko shemo (včasih jih malo signal zajebava), telefon in še kabelsko tv za povrh. Optična tv je za lcd televizijo v dnevni, kabelska pa v "otroški". Ko na optiki zmanjka signala preklopimo na kabelsko in nisi nikoli brez televizije :). Tako, da sem nasplošno zadovoljna, cena pa je 44€. Pa laptop je srednje klase, je pa čist ok za brskat po netu ali pisat v wordu.

Lp
Uporabniški avatar
Moa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 5. 2007
Kraj: Nekje na Štajerskem

Neprebrana objavaNapisal/-a Moa » 11. Dec. 2008 8:43

Mi smo si dali nardit Siol Trio paket. Internet 20/20Mbs (ful hiter, sem zadovoljna), optična tv s polno programsko shemo (včasih jih malo signal zajebava), telefon in še kabelsko tv za povrh. Optična tv je za lcd televizijo v dnevni, kabelska pa v "otroški". Ko na optiki zmanjka signala preklopimo na kabelsko in nisi nikoli brez televizije :). Tako, da sem nasplošno zadovoljna, cena pa je 44€. Pa laptop je srednje klase, je pa čist ok za brskat po netu ali pisat v wordu.

Lp
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 17. Dec. 2008 10:34

dva kolega (parček) sta pred časom v tisti akciji vzela ta laptop za en evro, in potem so ufl zamujali z dostavo, ker jih je zmanjkalo - in zdej sta ga končno dobila, in to full boljšega ker unga modela pač ni blo več. res mata zegen! :) pohvale siolu..
Uporabniški avatar
Maybelline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 3. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maybelline » 10. Jul. 2009 14:43

Uporabljam T2, res ful dober. Pred tem sem pa imela SiOL.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Jul. 2009 10:01

T2.
Groza od groze zadnje čase. Tv šteka, net vn meče alpa kr štekne use skp in 15min ne dela, pa spet dela, pa spet ne.
O podpori tm pa nebi govorila, tiste smrkovce naduvane usazga posebi 2x okol kepe da pade mal dol z oblakov :roll:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov