SIOL, AMIS, T2, ....

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Katerga od internetnih operaterjev uporabljate vi?

SIOL - telekom
36
78%
AMIS
10
22%
Skupaj glasov : 46

Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 07. Avg. 2008 9:39

A ma mogoce kdo tustelekom...uglavnem bivsi voljatel. Mal sem gledala ponudbe pa se mi ta zdi se najbolj ugodna za 1Gb, ker vec itaq ne rabim.

Samo nevem a dela tako kot je treba al ne, uglavnem hocem se znebit siola, ki je svinjsko drag v primerjavi z ostalimi.

Skoda k T2 ne vlece pri nas. Za 1km so nas zafrknil. :evil:
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 10. Avg. 2008 10:58

V anketi manjka kar nekaj opcij.

Sicer pa imamo trenutno T2 in je popolni polom. Jeseni se bomo s cimrami najbrž prestavile na Siol, ker so trenutno pač najbolj zanesljivi. Če ne verjamete poskusite enkrat kontaktirat T2-jevo pomoč naročnikom. Ali pa raje ne, če ne bi bili radi cel dan slabe volje potem. :?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Avg. 2008 11:04

Siol pa misliš d aje ok?Jst sm mela ful velike probleme z njimi, poleg tega pa mi tud net ni delal tko kot bi mi mogu in sploh niso znal "popravt".

drgač pa je čist odvisno koga maš in kje si in kako ti lovi.weni majo z določenim operaterjem ful dobre izkuššnje, drugi pa čist slabe :?
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 10. Avg. 2008 12:46

Tryanna napisal/-a: Če ne verjamete poskusite enkrat kontaktirat T2-jevo pomoč naročnikom. Ali pa raje ne, če ne bi bili radi cel dan slabe volje potem. :?


Jaz imam pa čisto obratno izkušnjo. Hotela sem se naročit na siol, pa se me tko dolgo nateogvali, na koncu sem čakala na zvezo več kot dve uri in sem znorela in še isti trenutek klicala t2. Tam je pa vse teklo kot po maslu in sem bila zadovoljna ful.
Uporabniški avatar
mojamadonna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 15. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mojamadonna » 15. Avg. 2008 19:26

Jaz pa uporabaljam kablski internet in moram rečt, da je zelo dobrodošla sprememba po Siolu.
Sometimes you have to be a bitch to get things done (Madonna)
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 15. Avg. 2008 22:31

Mi imamo Siol, pa smo zelo zadovoljni. Kadarkoli sm klicala pomoč naročnikom, so bili zelo prijazni.
Imamo pa zato slabe izkušnje z Amisom. Pred kakšnimi 3. leti, ko smo imeli še klicni dostop in smo se zanimali za ADSL, so nam vsi govorili, da to pri nas ni mogoče. Na Amisu pa so nam rekli, da se lahko naročimo. Vse naj bi bilo že zmenjeno, podpisali smo že neko pogodbo, ko so nam povedali, da ne bo nič, da se pri nas to ne da. :evil:

Potem, ko so v naši vasi uredili povezavo, smo tudi mi dobili možnost dostopa do interneta in ker so nam to sporočili s Telekoma, smo se pač odločili za Siol. Po manj kot enem letu (pogodba se sploh še ni iztekla) smo dobili optično omrežje in tako imamo sedaj spet 4 mesece zastonj internet. :D
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 20. Avg. 2008 10:43

jaz mam siol in sm zaenkrat še zadovoljna. moj pa ma amis in ni niti malo zadovoljn. se je že kr nekakjkrat mogo skregat z njimi da so pošlihtali zadevo. in bo tud on zai raje na siol prešalto.
Uporabniški avatar
*Penelope*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 5. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Penelope* » 22. Sep. 2008 10:54

A ima katera tri paket od siola?kako je zadovoljna?A orenosnik ko ga dobiš je za kej?
LP
Davor161
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 11. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Davor161 » 28. Sep. 2008 18:00

Prenosnik je vreden 1eur, kaj več pa bol težko, gre za prenosnik nižjega cenovnega razreda (Celeron, če komu kaj pove).
Zadnjič spremenil Davor161, dne 28. Sep. 2008 22:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 28. Sep. 2008 18:43

Poznam še nekaj ljudi, ki imajo procesorje pod 1GHz in so čisto zadovoljni, tako da je zelo odvisno kako zahteven je kdo. Jaz bi recimo imela ta prenosnik za faks, ker bi se malo manj sekirala, če mi ga ukradejo itd.
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 20. Nov. 2008 10:20

ej kaj pa ta novoletna siolova akcija - laptop acer aspire one?

Procesor: Intel Celeron Atom N270 1,60 Ghz
Zaslon: LCD NLED8, 8,9 inčni, 1024 x 600
Spomin: 1 GB (2 x 512 MB)
Trdi disk: 160 GB; 5400 RPM
Operacijski sistem: Windows XP Home
Brezžična mrežna povezava: wireless B, G
Dimenzije: 240 x 170 x 29 mm
Teža: 1.260 g
Originalna slovenska tipkovnica


kaj mislte, za 16 evrov na mesec (dve leti), a je kul za eno povprečno študentko?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 20. Nov. 2008 12:22

Satya: Ma...to dajo ena jajca od računalnika v akcijo in jih pošibajo ven...saj itak jih napol zastonj dobijo :wink:

Drugače pa ja mi je všeč tale tema...ker sem imel pred kratkim težave z internetom.
Imam pa celi trg preštudiran:
Skratka kabla se izogibajte kot pes mačke, ker je najdražji in najmanj dobiš zanj...druga opcija je adsl....tretja najcenejša in najhitrejša je pa optika!

pri meni je problem ker imam samo kabel...hotel sem imeti adsl, ker optike še nekaj časa ne bom videl, čeprav živim v centru mesta v Ljubljani :roll: ...
Oddam povpraševanje ali imam lahko adsl in odgovorijo mi da lahko...najcenejši ponudnik za moje zahteve hitrosti interneta je bil amis...in dobim odobritev in na koncu po dveh mesecih ko sem bil brez neta(kajti kabel sem odpovedal prepričan da bo to ena dva tri uštimano) ugotovijo da moj telefonski priključek nima povezave do omarice glavne od telekoma(telefona stacionarnega ne uporabljam že huhu časa). Do investicije da bi šel na lastne stroške od glavne omarice do mojega stanovanja vleči žice mi pa ni...glede na to da se je enkrat ta strošek že vračunal v ceno stanovanja...ampak telekom itak pravi zdaj, da je to interna inštalacija in ne stvar telekoma in da takrat je to ptt delal kao in blabla. In da to žico je očitno nekdo nase prevezal..sem rekel ok...potem bom te žice potrgal ven iz zida ker "kao" ni nakamor zvezano pa briga me potem kaj se zgodi, če potrgam ne vem komu vse žice ven? Mislim poden od podna...je še tisti od telekoma rekel da se je to vse po kavbojsko delalo in da noben sploh nima načrtov kako te žice gredo in kako ne..in so dvignili roke.
No in sem šel spet na kabel potem in najdražjo možno opcijo na trgu.
Razmišljam da bi celo od simobila ali mobitela vzel internet ker so cenovno na isti ravni kakor ponudniki kabelskega omrežja.
Ali se bom pa odselil v neko stanovanje, ki ima možnost optike, haha :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 20. Nov. 2008 12:31

Niti pod razno. Zaslon je takšen, da niti seminarske ne bi mogla spisat kot se spodobi, kaj šele kak film pogledat ali v miru po netu posurfat. Saj ne morem verjet, da na 1 giga RAMa in 160 giga placa dalo 9 palcev monitorja. :?
Osebno sem mnenja, da se tile 8,9" računalniki ne bodo prijeli. Tako kot se je z GSMi pokazalo, da manjše kot so niti ni praktično delat.

Če nimaš več kot 16 € na mesec (kar na koncu znese 384€), raje počakaj na kako drugo akcijo. Če pa maš 384€ v kosu, dodaj še 50€ in si privošči 15,4" zaslon (najcenejšega sem našla tule) ;)
Imaš, da me vikaš!
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 20. Nov. 2008 13:28

Kaj pa ta nova akcija Trio za 30 evrov? A kdo ve kaj točno vsebuje? A to so tud kakšni televizijski programi zdraven?
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 20. Nov. 2008 13:28

Kaj pa ta nova akcija Trio za 30 evrov? A kdo ve kaj točno vsebuje? A to so tud kakšni televizijski programi zdraven?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov