simobil ali mobitel??

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Manca Smolej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Ljubljana Šmartno

Neprebrana objavaNapisal/-a Manca Smolej » 02. Apr. 2010 17:00

Katarina Ribnikar napisal/-a:Simobil :top: (orto u nulo)
siglnal imam kul, plus večina prijateljev ima simobil, tako da se za 10€ na mesec zastonj menino :) najbolj všeč mi je pa seveda 1000 free smsov :)


simobil je zakon :D Mnjami. Še dobr d obstaja tale orto u nuloooo. :D
Uporabniški avatar
Nastja Krivec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rogoza

Neprebrana objavaNapisal/-a Nastja Krivec » 02. Apr. 2010 19:45

MOBITEL! :D bila kar nekaj časa na simobilu in so me kar naprej nekaj zafrkavali... imela sem ta orto u nulo... uporabljala skoraj nič mobitel račune sem dobivala pa vrtoglave domov (70-80€) pa sem preklopila na mobitel in mi je fuuul bolše :D
Uporabniški avatar
Ajda Sitar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajda Sitar » 02. Apr. 2010 22:32

Odvisno od tega kaj se ti bolj splača. Oboje je skoraj isto (cenovno). Jst sem na Simobilu, zadovoljna, čeprav ima fant Mobitel (imam vključeno opcijo 201 in porabiva vse minute), ampak se mi že vseeno splača ostat pri tem.
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 02. Apr. 2010 23:18

Meni je Simobil fuul supr. 10 eur na mesc pa nič mi ne fali :D Čeprav ma fant mobitel in je to kr težko - nazj se držat ampak ok.

Mi je pa ful baad kr je en kup mojih prjatlc/sošolk tak, da jim simobil računa storitve, ki sploh ne obstajajo in dobivajo račun po 90 eur kr iz jasnega :S

Tiste, ki se upajo it vprašat kaj se grejo so do zdj kr mele tak, da so jim to fse skp odbili, kr ni melo nobene osnove. Ene so pa take, da so raj tiho in plačujejo viške pač :S

Tak da po tej točki mi je simobil kr neki, kr tak nekej šušmarijo s tem svojim sistemom.
Ampak kr ja nimam teh problemof me ne moti. Če bi jih pa mela bi šla pa direkt na Mobitel - majo signal tm kjer ga simobil nima, pa še s dragim bi lahk več govorla :D ampak do takrat.....orto f nulo :flehan:
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 03. Apr. 2010 23:50

Meni se zdijo stvari pri obeh zelo podobne. Pri nas ima cela družina (in veliko bližnjih) Simobil, zato sem seveda za Simobil. :)
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 04. Apr. 2010 12:17

Več let sem imela Simobil Orto v Nulo, zdaj pa imam Mobitelov Itak. Iz mojih izkušenj je Mobitel neprecenljivo boljši.
Uporabniški avatar
Maruša Habot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Maruša Habot » 04. Apr. 2010 12:53

Sama sem na začetku imela Mobitel in sem kasneje prešla na Simobil. Mislim, da je tale orto v nulo zakon. 15 evrov na mesec in skoraj nikoli mi ne zmanjka minut in smsov. No so že bili kdaj kakšni ekstremi :)
Uporabniški avatar
klavdy33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 11. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdy33 » 16. Jul. 2010 19:04

Jz votam za Mobitel, zrd bolšega tehničnega omrežja, tud cenovno se mi zdi sprejemlivo ker nikol nism mela nobenih težav z njimi in njihovimi storitvami, poleg vsega imam pa skoraj vse bližnje s katerimi se največ slišm na Mobitelu.
We're young, we're fine... let's do some damage!
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 15. Avg. 2010 10:35

Jaz tudi.
Sprejmem malce višjo ceno naročnine, ker imam v zameno zanesljivo omrežje
in profesionalen odnos, kadarkoli sem v stiku z uslužbenci. Thumbs up!
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 03. Maj. 2012 21:12

Namen mam preiti na Tušmobil, ker je kombinacija naročniškega paketa in željenega telefona precej ugodna v primerjavi s Simobilom in Mobitelom, a me zanima kako ste zadovoljni s Tušmobilom?? Je pokritost omrežja (signal) dober po celi Sloveniji in v tujini (več ali manj), ali se ne more primerjat s kakim mobitelom ter simobilom?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov