Razbito steklo na HTC-ju

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Laika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 27. 6. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Laika » 20. Avg. 2013 22:01

Lep pozdrav vsem.
Imam HTC One X, ki mi je padel na tla, tako da je steklo popolnoma razpokano. Tako hudo je, da steklo pada v čisto majcenih drobcih ven in sem se že urezala nanj. Je normalno delujoč, touch deluje, le steklo je popolnoma uničeno, skoraj ni možno prebirati po telefonu. Ker ga nočem še bolj uničit, sem ga spravila v škatlo do naslednje plače.
Sedaj pa me zanima, kam nest tak telefon na popravilo? Lahko tudi k privatniku, ker me kasnejša garancija ne skrbi preveč, želim le, da bo narejeno brezhibno in bo telefon normalno delujoč po servisu. Sem iz Maribora (P.S.: pa tudi da je čim bolj poceni?).

Pozdravček vsem! :)
Bodi bivša, ki bo vse prihodnje spravljala ob pamet. :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 26. Avg. 2013 18:05

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2013 18:07

Meni so na servisu rekl, da je 140€ menjava :? ker se pri mojem kao ne da sam steklo, treba celoten ekran. Tako da sm z razbitim že 4,5 mesce :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Avg. 2013 18:17

tud men se je razbil na S4ki (podobna kvaliteta in cena kot tvoj) in sem ga nesoi na mobitel kjer sem ga vzel in mi je reko da ga prekrijem z zaščitno folijo in se ne bo več lomil dalje, okruški mi ne bojo delali problemov pa še 280 evrov za menjavo ne bom rabo dat. seveda ni isto kot pa met celega nepoškodovanega ampak če te ne moti tistih nekaj razpok na ekranu je folija zelo dobra rešitev.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 26. Avg. 2013 18:22

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:37, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Avg. 2013 18:23

eni kolegici se je pred kratkim na samsungu razbilo steklo.

novega je kupla na ebayu, povprašala malo med svojimi moškimi kolegi in našel se je nekdo, ki ji je zadevo zrihtal za 40€.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2013 18:25

Je par inženirjev poskušalo enega drugega istega razkopati, pa ni šlo (če bi mojga, bi steklo ven padlo). Tak da sm raje z razbitim, kot pa brez, ker privoščit si novga lih ne morem.

Folija pa pomaga ja, čeprov tud ti delčki počas nehajo ven padat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov