Račun za mobitel...

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cllaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cllaudia » 21. Dec. 2011 19:41

Pozdravljeni!

Imam eno težavo. Nevem če sem se ravno obrnila n apravi forum, ampak poskusiti ni greh :) Odklopili so mi mobitel (paket đabest), ker predolgo nisem plačala računa. Zdaj ne dolgo nazaj pa sem ga plačala prek klika in sem pač šla na Mobitel, da bi mi ga priklopili. Pa so mi povedali, da še ni sknjiženo, da sem ta račun res plačala. Kako dolgo pa traja da to sknjižijo?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 21. Dec. 2011 20:30

Koliko natančno je to 'ne dolgo nazaj'? Tej postopki znajo trajat nekaj dni (sploh v tej norišnici pred prazniki), dokler oni dobijo podatke, da je bilo plačano. Meni so dvakrat tako odklopili telefon in sem obakrat dobila SMS, naj faksiram odrezek, ko bo položnica plačana, da mi bojo odblokirali. Pa sem šla kar direkt v poslovalnico, tam plačala in čez 5 minut sem že bila nazaj priklopljena :D Pomojem si si izbrala lih najslabšo in najdlje trajajočo varjanto. Hm, a na Mobitelu ti pa niso znali povedat, kako dolgo običajno ta postopek traja?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
cllaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cllaudia » 21. Dec. 2011 20:53

Pred enim tednom sem plačala. Rekli so mi, da naj prinesem dokazilo da sem plačala, pa se mi je lih zdaj nekaj zbrkalo geslo za KLIK in je to trenutno nemogoče. :/ nerodno mi je pa spet it tja vprašat če lahko že plačam za priklop...
Uporabniški avatar
Norika33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Norika33 » 08. Mar. 2012 15:54

mah to moraš klicat direkt v njihovo računovodstvo oz. na sedež mobitela, jaz sem imela podobne težave pa sem dost hitro vse zrihtala!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Mar. 2012 19:58

^^ne vidi tvojega posta, napisanega par mesecev pozneje....ni plačala interneta! :D
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 20. Mar. 2012 13:48

Huda ja, pač punčika ni vidla datuma :)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron