Prva pomoč za računalniške nevedneže #2

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2014 16:03

Hmmm, na računalniku je pisava na fb uber majhna. Ostale strani zgledajo v redu. Čekirala sem povečavo strani in je normalno, 100% (kot povsod drugje).

Kaj bi lahko bilo še narobe?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Sep. 2014 16:23

ctrl+0?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2014 17:42

Ne pomaga :nixweiss:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Sep. 2014 20:03

Zbrisi browser cache.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2014 20:40

Še kar nič... Ampak gledam da je tudi pisava neka spremenjena... Bom prav printscreenala....
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Sep. 2014 20:42

Na mojem laptopu (in povsod drugje) je velikost in oblika črk pri "Prispevek je uspešno poslan" in "0 novih sporočil" enaka... Na fb je še bolj očitno...

Slika
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Sep. 2014 0:11

Za kateri browser se pa gre (pogooglaj, ce ima se kdo podobne tezave)?

Si poizkusila z reinstalacijo le-tega?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Sep. 2014 9:10

Chrome. Imamo doma 4 računalnike, vse s kromom, pa na nobenem ni podobnega problema...
Sem probala nastavit še velikost pisave v nastavitvah za chrome, pa ne pomaga. Bom res probala na novo inštalirat. Upam da pomaga.
Hvala wasd :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 10. Okt. 2014 16:33

Fonti so problem. Helvetica Neue, najbrž. Poskusi najt font in ga odstranit, pa poglej če bo bolje.

http://www.hanselman.com/blog/Installin ... rmful.aspx
!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Nov. 2014 18:50

Kaj naredit če ruter stalno javlja tole napako? Na cca 10 min se kar disconnecta, in mi kaže da so omrežja na voljo a se ne poveže avtomatsko nazaj. Ko probam kliknit in se povezat ročno mi javi da me ne more povezat??


Slika
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 11. Nov. 2014 11:30

Sarissima napisal/-a:Kaj naredit če ruter stalno javlja tole napako? Na cca 10 min se kar disconnecta, in mi kaže da so omrežja na voljo a se ne poveže avtomatsko nazaj. Ko probam kliknit in se povezat ročno mi javi da me ne more povezat??


Slika


Jaz ga velikokrat izklopim, čakam 3 minutke in pol vklopim. Ponavadi mi nato začne delat, včasih pa moram tudi 2x ali 3x to ponoviti. Upam, da ti uspe ;)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 11. Nov. 2014 12:00

Reštartiram ga vsakih 10 min :/. Ne pomaga :/
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 11. Nov. 2014 17:01

Se to dogaja samo z tvojim racunalnikom ali vsemi napravami, ki so povezane na ta usmerjevalnik?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 11. Nov. 2014 18:56

Cimri isto. Pa smo.ga meli do zdej doma, povezanega s pametno televizijo pa ni blo problemov.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 11. Nov. 2014 21:22

Zdaj, ce je to wifi povezava, je mozno, da ga kaksen drug signal (routerj) zajebava.

Poguglaj opis tezave in model tvojega routerja. Mogoce je kdo imel podoben problem.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov