Pink Laptop

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 20. Feb. 2006 16:11

wow... čist se je razkurla!

ampak jst še zmerej ne vem kje se taki lap topi dobijo k ga je mela una včerej bemu no
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 20. Feb. 2006 17:23

No tale je čist babji :D Slika

Drgač pa povprašaj po kakšnih računalniških trgovinah. gotovo obstaja tudi kakšna podobna roza različica.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 20. Feb. 2006 17:58

Če bi se kej spoznala bi se tud na strica googla spoznala. Glej vsi ki smo se zgražal smo ti samo dobro hoteli. Verjetno ti nismo neki laiki pametovali, ampak folk ki se dejansko spozna na to stroko. In se nam zdi sick da nekdo kupi kos opreme glede na barvo. Če ga rabiš za šminkirat ti predlagam da si rajši pink torbico kupiš.
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 20. Feb. 2006 18:07

aja js sm zdej laik k sm napisala tole sm in nism šla takoj na googla? :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
mislm res ... nimam besed, zakaj pa so potem forumi če ne zato da si pomagamo med seboj??! in še enkrat povem, da nisem prosila za info o zmogljivosti pa hitrosti ampak o barvi, ker OSTALO bom zbrala potem ko bom imela ROZA PRENOSNIKE zbrane u ožjem izboru in potem bo prišlo na vrsto pa ostalo! sporočim ko ga kupim Z VSEMI INFORMACIJAMI pa sej tut pol boste vse spluval in po svoje razumel, jebiga :twisted: :twisted:
Fit Beyba
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 20. Feb. 2006 18:14

cotkica napisal/-a:No tale je čist babji :D Slika


:rofl:

Se opravičujem za popolnoma nepotreben post, sam ta slikca je pa res nooo :rofl:
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 20. Feb. 2006 19:28

ker se selim na svoje (stanovanje s sostanovalko), mi bo prišel bolj prav laptop in to pomeni da ga mislim uporabljati tako za zabavo kot tudi za študijske potrebe (moj spremljevalec na predavanjih) kasneje pa verjetno tudi za službene zadeve. in zakaj si ne bi, če že kupujem laptopa s svojim denarjem pomislila tudi na barvo? trenutno zares razmišljam le o "stilski preobrazbi"kompa :razz: me zelo mika ... ne vem, moram razmisliti. tudi tisti oranžen /pa zeleni, modri in roza pa newem kakšni vse/ od Applea (blondinka s harvarda 1) mi je zelo všeč.. :razz: :razz:
Fit Beyba
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 21. Feb. 2006 21:23

t4m4l4 napisal/-a:ker se selim na svoje (stanovanje s sostanovalko), mi bo prišel bolj prav laptop in to pomeni da ga mislim uporabljati tako za zabavo kot tudi za študijske potrebe (moj spremljevalec na predavanjih) kasneje pa verjetno tudi za službene zadeve.


sicer nisem mislila sploh komentirati, ker je Lyla ze vse povedala in ker se mi zdi prevec bizarna tema (v temi o kremah tudi ni nikjer napisano "ja jaz pa kupujem topato kremo zato ker ma ful hudo skatlco pa ker ma pinki pokrovcek") ampak ce mislis uporabljat racunalnik tudi kasneje v sluzbene namene - bi se res v sluzbi pojavila z necim takim? :D
sicer pa, ce bi imela res svoj racunalnik izdelan tako, kot bi ti hotela da izgleda, lahko pises kakemu entuzijastu, kot so na bit-techovi spletni strani, ki predelujejo racunalniska ohisja v vsemogoce :D

t4m4l4 napisal/-a:in zakaj si ne bi, če že kupujem laptopa s svojim denarjem pomislila tudi na barvo? trenutno zares razmišljam le o "stilski preobrazbi"kompa :razz: me zelo mika ... ne vem, moram razmisliti. tudi tisti oranžen /pa zeleni, modri in roza pa newem kakšni vse/ od Applea (blondinka s harvarda 1) mi je zelo všeč.. :razz: :razz:


mogoce je to problem, ker gledas samo na barvo - ce bi vedela, kaksen racunalnik hoces bi ti morda bolj zares lahko kdo pomagal.
:)
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 21. Feb. 2006 22:40

Pa saj problema sploh ni. Njen denar je in njene prioritete. Pa ce ji bo pasalo s smirgl papirjem rit si brisat,...her business.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 21. Feb. 2006 22:56

FemmeFatal napisal/-a:Pa saj problema sploh ni. Njen denar je in njene prioritete. Pa ce ji bo pasalo s smirgl papirjem rit si brisat,...her business.

WORD! :lol:
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 22. Feb. 2006 12:32

VSE KAR LOHK REČEM JE : :loldev:
drgač pa.. ja u službi bi se tud pojavljala z nečim takim zakaj pa ne sej bom delala v družinski firmi :P in me baš briga kaj si bojo mislil :roll:
se ne mislm družbi prilagajat.. sploh pa nism nikol gledala na to; joj kaj bojo pa drugi rekl.. tko btw- žalostno da nekateri še vedno gledajo na to in si ne upajo biti TO KAR SO ... :x
Fit Beyba
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 22. Feb. 2006 13:48

Z laptopom v nevemkakšni barvi res ne pokažeš kaj si. Sicer pa če ti sede roza laptop bo najbolje, da pregledaš linke ali pa greš enostavno v računalniško trgovino in jim poveš svoje želje, ker denar itak ni ovira kot praviš in zmogljivosti računalnika pridejo na vrsto po barvi laptopa bo to najboljša rešitev.
Lohk pa kupiš samolepilne nalepke, pa ga sama dodelaš,kot je tebi všeč in da boš s tem pokazala to kar si.
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 22. Feb. 2006 14:19

a smem prosit da se ta tema zaklene?
Fit Beyba
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 22. Feb. 2006 20:45

Eni ste res malo preterali tule. Saj tudi hlače nosimo zato, da nas ne zebe v rit v prvi vrsti, pa zato še vseeno večino zanima tudi, kako zgledajo. Zakaj bi bilo kaj narobe, če hoče imet nekdo sebi všečen laptop???
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 22. Feb. 2006 20:51

kr.ena napisal/-a:Eni ste res malo preterali tule. Saj tudi hlače nosimo zato, da nas ne zebe v rit v prvi vrsti, pa zato še vseeno večino zanima tudi, kako zgledajo. Zakaj bi bilo kaj narobe, če hoče imet nekdo sebi všečen laptop???

:biggthumpup:
lyla, zato ker se mi zdi že preneumno da bo vsak pristavil svoj piskrček in povedal nekaj "inovativnega" :roll: kar po njihovo uboga deklica z inteligenčnim kvocientom kokoši ne ve in jo je treba nasploh "razsvetliti" z globokoumnimi izjavami ... :twisted:
Fit Beyba
ivana orleanska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 5. 10. 2004
Kraj: tupatam

Neprebrana objavaNapisal/-a ivana orleanska » 22. Feb. 2006 21:26

pusti žensko pri miru, za svoj keš si kupuje, naj kupi kar sama hoče!

če ji ne veste svetovati kje dobi pinki comp bodite tiho pa se ne delajte pametne!!!
naj je moj post zadnja smet v tej temi!!

žal tudi jaz ne vem kje se dobi

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron