On line igre

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 21. Jan. 2008 11:34

ja ena špranja ti shran 1000 vsakih surovin.. no če je tevton sam 666. tko da se ti jih na začetku splača kr ene par narest.
tadrugo loh nardiš k maš prvo na 10-ki.
drgač je pa p ol dobr da tko porablaš surovine, da ti ne "tečejo čez", se prav da jih nimaš več kot maš špranj, ker ti pol loh vse kar je nad pokradejo.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 28. Jan. 2008 17:24

Ja ta igra travian je čist adijo....
Moj jo je že zelo dolgo nazaj igra ko jo je malo ljudi poznalo pa še to je bla na enem serverju je rekel....zdej maš pa vse sorte...od česških, slovenskih...

No jaz sem se vedno kregala, da nej neha...sredi noči je ustajal in geekal....
Brat njegov je isti...tako, da sta zdej še mene zasvojila...in se bom danes prijavila in začela še jaz... :oops:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 28. Jan. 2008 18:06

Koncno sem tudi jaz v eni aliansi, ampak gnjavim fanta od sestricne, da bi rada bila v njihovi aliansi, pa me se noce vzeti :D

Tigi, you go girl. Ti se samo registriraj. Fajn igrica to.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 28. Jan. 2008 18:11

No sem se že :)
Kje si na katerem serverju?
Jaz sem na 3...
Ja jaz upam, da te vzame ane...Kaj ko bi naredile novo temo in bi se menle tam in ena drugi pomagale?
:)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 28. Jan. 2008 19:28

Uuu, ve ste pa tole resno vzele :D Jaz edino kar igram je sudoku na 24ur.com :oops: :rofl:
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 28. Jan. 2008 19:39

Fuj sudoku :wink:

Ja kull je ta igrica...:)
Jaz se počasi že razvijam pa nisem dve uri gor :)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 28. Jan. 2008 22:28

Haha Travian. It makes baby jesus cry. :cry: Na faksu vse okoli mene geeki na notebookih to delajo pa med predavanji. Se v kaficih blizu faksa slisim pogovore o tem.

Travian je res pointless spil, brez dobrih kratkorocnih in srednjerocnih ciljev. Endless timesink nadgrajevanja.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 29. Jan. 2008 16:13

Tigi napisal/-a:No sem se že :)
Kje si na katerem serverju?
Jaz sem na 3...
Ja jaz upam, da te vzame ane...Kaj ko bi naredile novo temo in bi se menle tam in ena drugi pomagale?
:)


Jaz sem tudi na serverju 3.
Saj je bila ze odprta tema o travianu, pa so jo zaklenili, ces da se lahko o tem pise v to temo :(
Rekel je, da me bo vzel cez 2 tedna, ko bom malo mocnejsa, saj imam komaj 106 prebivalcev, pogoj pa je 400 za vstop v alianso...

Fajn se razvijaj TIGI pa sporoci kako ti gre!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jan. 2008 17:04

Ja enako :)
Kje pa si?
Koordinate;)
Mah lahko bi bla svoja tema...
Jaz sem že prvega napadla :)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 29. Jan. 2008 17:09

Sem na severovzhodu - x98y46 in se Rimljanka. Pa ti??

Ze si napadla? To ze lahko? Jaz se nikogar nisem. Moram ugotovit, kako se to sploh dela.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jan. 2008 18:15

Jaz imam Tevtone...
Ja seveda lahko že napadeš sam tebe nesmejo prvih osem dni :)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 29. Jan. 2008 18:47

No že vem, kako se napada. Čakam zdaj, da se mi naberejo surovine in potem postavim zbirališče. Mislim pa, da je 6 dni, da te nemrejo napadat, ne 8. Saj nima veze.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Jan. 2008 18:59

Mahagonij napisal/-a:Haha Travian. It makes baby jesus cry. :cry: Na faksu vse okoli mene geeki na notebookih to delajo pa med predavanji. Se v kaficih blizu faksa slisim pogovore o tem.

Travian je res pointless spil, brez dobrih kratkorocnih in srednjerocnih ciljev. Endless timesink nadgrajevanja.


pol si pa s FRIja al pa elektro. :D

ja jest sm tut že mal psiho. namest da bi med odmoram letela na čik, grem pogledat če me kdo napada, pa mal poklikam :D

Ne travian ma čist dobre cilje. še posebej na koncu k pride še tačetrto pleme ma takrat bo pa treba dopust vzet pa izpite prestavt:D

sm pa tut jest že opazla da se zjutrej na kofetu, popoldne na kofetu in zvečer na pjači sam še od tega pogovarjamo. :? mal te obsede

jest sm najprej igrala na prumu serverju, pol k se je pa dvojka odprla smo šli pa cela aliansa na dvojko tko da smo tm dost hudi.

sm pa jeset že ene par mescov nazaj odprla to temo pa je bla zaklenena, ker ni blo zanimanja. tko da sem zdej prosila če se loh še enkrat odpre, da naumo smetil tele teme, k nej bi se dajal linke do kratkih online igrc..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Jan. 2008 19:02

Foxy-lady napisal/-a:No že vem, kako se napada. Čakam zdaj, da se mi naberejo surovine in potem postavim zbirališče. Mislim pa, da je 6 dni, da te nemrejo napadat, ne 8. Saj nima veze.


kok časa te ne smejo napadat je odvisno od tega kdaj se na server prjavš. jest sm se na enko dost pozn prjavla k so bli že vsi najbol razviti, sm mela zaščite npr 14 dni. na dvojki kuj na začetku pa mensezdi 3 dni, al je blo tko da je sploh ni blo ker smo itak vsi naenkrat začel.. ne spomnem se, sam za enko sm pa zih.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jan. 2008 20:09

Ja am mislim, da je tm pisalo 8 dni...
Kaj maš isti nick?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov