odvisnost od interneta?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Koliko ur na dan povprečno preživite na internetu?

1 uro ali manj
5
5%
med 1 in 2 urama
23
23%
3 ure ali več
72
72%
Skupaj glasov : 100

marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Jan. 2008 14:05

v bistvu nisem ravno skoz na netu.. lahko nekaj npr. pišem, gledam, pa zraven še pogledam na 2 določena foruma, mail and that's it.:) aja pa downloadam musko pa tak :)

aja, odg. na vprašanja

1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri? Ponavadi ja.
2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"? Ne :)
3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi? Uf, to pa pomoje ne dolgo. Z enim penfriendom si nekaj dopisujeva..
4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.? niti ne, ker moje oko ne počije na kakšni spletni strani z novicami, aktualnimi zadevami kot so ..karkoli (kakšni plazi ipd.)
Zadnjič spremenil marypa, dne 12. Jan. 2008 14:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 12. Jan. 2008 14:07

1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri? odvisno od dneva in od stvari ki jih pocnem na racunalniku..
2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"? jezna sem ko neki downlowdam alpa ko moram neki nujno nardit na netu pa da mi zmanjka.. ceprow je to zlo redko da zmanka ( da potrkam )
3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi? ce 1 dan ne prizgem pc sm tko mal zgubljena ker nism na tekocem..
4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.? definitivno se bolj informiram z internetom..
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Mar. 2011 10:28

Tamala_mrha napisal/-a:1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri?
2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"?
3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi?
4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.?


1. ja
2. včasih, če zmanka sredi kakega "pomembnega" chata
3. 0
4. prvo
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Mar. 2011 11:21

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
white swan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a white swan » 22. Mar. 2011 18:03

1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri?
Če sem doma in imam čas, sem ponavadi na računalniku več kot eno uro, sploh če gledam film.

2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"?
Ne :)

3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi?
Če me ni doma, tudi več dni ali cel teden ne pogrešam fb ipd., če sem pa doma pa bi ga verjetno začela po par dnevih...

4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.?
Se mi zdi, da TV ne zaostaja kaj dosti z informiranjem za internetom, vsaj kar se aktualnih novic tiče. Drugače pa izvem na internetu več ostalih stvari, ki niso aktualne, a me zanimajo.

:wink:
„Trije bi lahko obdržali skrivnost, če bi bila dva mrtva.“
Benjamin Franklin
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 24. Mar. 2011 13:34

1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri?
Uff... dosti več ko 2 uri....

2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"?
Ok v tako skrajnost ravno nebi šla. Bolj bi me znerviralo če bi elektrika šla če bi delala kaj za študij (kaka domača naloga naprimer).

3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi?
To pri meni niti ni možno. Že zaradi tega ker morem vsaki dan preverit elektronsko pošto od univerze, ker vsaki dan pošiljajo material ki ga moramo prinest, obvestijo če nam kaj odpade itd. Poleg tega pa zveza na daljavo + skype, tako da že en dan bi težko zdržala brez skype-a.

4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.?
Jaz bi rekla oboje. So stvari ki jih zvem na internetu, in so stvari ki jih zvem od mame, kolegic itd...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 30. Mar. 2011 19:25

1. Ste na dan na računalniku več kot dve uri?
večinoma ja :/
2. Vas ob izpadu elektrike ali nedostopu do interneta zagrabi "panika" oz. postanete nervozni, ker ne morete biti v stiku s "svetom"?
ja
3. Koliko dni v tednu zdržite brez da bi vklopili računalnik in pri tem nimate slabe vesti oz. ste zaposleni z drugimi rečmi?
vsak dan moram na internet
4. Se vam zdi, da ste bolj na tekočem, ko brskate na internetu ali več informacij izveste na delovnem mestu idr., kjer niste v stiku z internetom, mobilnim telefonom itd.?
ko brskam po internetu.

Ja, vem da sem odvisna od računalnika/interneta.
Je pa tudi res, da če smo s frendi kje na morju oz kje ker je res dobro interneta sploh ne pogrešam.
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov