Nintendo Wii

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 03. Dec. 2009 13:53

misswho napisal/-a:
obliterator napisal/-a:Wii je od vseh konzol najbolj energičen in skrajni čas je bil.
Po mojem mnenju najboljša konzola na tržišču.
Na drugi strani pa je to edina konzola pri kateri se lahko resno poškoduješ. Moj primer: Wii tennis---forehand---4 šivi :lol:
Še par zabavnih linkov:
http://www.wiihaveaproblem.com/
http://www.wiiinjury.com/

kaj? mahaš s konzolo (=loparjem) in se treščiš, razbiješ, poškoduješ? strašno! :eek:


Kolega ga je kupil kakšen mesec in glede na to da imam velik LCD televizor smo pri meni naredili Wii party :D
Kot sem že dejal je pri igri tenisa prišlo do poškodb. Pustimo počen kontroler že v prvem nizu :oops: . Moja boljša polovica je hotela zaključiti partijo z močnim udarcem ki ga je zaključila v moji arkadi.
To je to. :D :D
Kljub temu še vedno menim da je to trenutno najboljša arkada na tržišču.
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 03. Dec. 2009 13:53

Ups double post :)
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 03. Dec. 2009 14:12

misswho napisal/-a:@sunflower: tole je bilo več kot izčrpno. :) tenkju.
glede na napisano, sva se zdaj odločila kar za wii. tudi zato, ker je najin tv že malo star in da ne bo treba še v ta nakup.
zanimajo naju predvsem športne igre in družabne. to je verjetno vse na razpolago, ne?
kaj sploh dobiš v "osnovnem" paketu? (če se recimo odločiva za nakup nove.) in kako je s tisto ploščo za telovadbo? je to že zraven?
kolikor sem gledala, zadeva sploh ni poceni ... in če moraš stvari še dokupit. jaojao. je kakšna akcija kje? ;)
ful hvala za odgovore!


Kot rečeno, toplo ti polagam na srce da pojdi na Bolho in kupi rabljeno konzolo. Dodatna oprema za Wii je kar draga, zato se ti splača prihranit vsaj pri konzoli. Če imaš srečo, lahko najdeš kak oglas, kjer ljudje prodajajo zraven že kaj dodatne opreme (npr. dodaten kontroler, že čipirana konzola, kitara za guitar hero ...), tako da prideš skozi kar poceni. Moja sestra je kupila rabljenega Wiija, pa se mu nič ne pozna :)

Kar se tiče osnovnega paketa, notri je Wii, pa mislim da še en kontroler (torej on tadolgi za v desno roko in ta mali za v levo roko xD) in igra Wii Sports (to je ono, ko se greš lahko tenis, boks in golf).

Športnih iger je kar nekaj ja, ker se jih da na zelo izkoristiti (npr. snowboarding, če imaš ono wii fit desko). Družabnih pa tudi :D Meni je bila med družabnimi super ena, ne spomnem se zdaj točno kako se reče, pri kateri imaš cel kup različnih smešnih nalog (delaš se, da vrtiš hula obroč, briješ ovco, ...), ki trajajo vsaka ene par sekund. Ti napišem tu, če se spomnem imena.

Ono desko kupiš posebej z igro, reče se ji Wii Fit. Je kar draga. :?
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 05. Dec. 2009 15:04

jaz sem igrala bowling pa tenis, pr bowlingu se skor nč ne premikaš, pr tenisu sem pa kr zašvicala :D
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 08. Dec. 2009 10:15

wii! zdaj imam celo možnost, da pridem do wii-ja zastonj - ok, z malo truda. in še sprobam ga lahko na celi seriji dogodkov: http://www.facebook.com/event.php?eid=189407833993&ref=ts
bova z dragim cruisala po celi sloveniji in igrala - mogoče celo kaj zmagava, in to brez treninga. (igra se tenis.) kar začnite s treningi!
:D
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 08. Dec. 2009 14:23

Haha, luštna fora. Škoda, ker ni tekmovanje v Guitar Herotu :D
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Dec. 2009 14:38

sicer pa smo mi imeli wii doma .. skoraj 2 leti nazaj se mi zdi .. brat si ga je kupil in ga potem čez nekaj časa prodal, da si je lahko kupil psp ... in zdej si ga spet želi :roll: ah ja, sploh nevem zakaj ga je prodal .. pa sm ga tako prepričevala naj ga ne :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 09. Dec. 2009 21:16

Ampak res, prodajat je pa prov škoda, če že kupiš. Zdej, če slučajno menja ponudnika, si ga lahko pri SiOLu lahko umisli, al pa gre špilat na ta turnir. Midva bova šla tut pogledat. Mislim, sej ne, da imam kakšne šanse, k tenisa pa še nisem na Wii-ju igrala, ampak kaj me pa stane – tenis pa znam ;) Pa luštno bi bilo zmagat, tako božičkastno presenečnje – najprej Wii, pol pa mrkneva še na Roglo za en vikend - Poleti sva bila gor je bilo takooooooo fajn! :D
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 09. Dec. 2009 21:35

Pa imaš še razlog, za izlet v Ikeo, kaj se hoče. :lol: Nesreče se vedno dogajajo z razlogom – bistveno je, da si ob tem pokuril vsaj 50 kalorij :twisted:
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 11. Dec. 2009 11:55

kobilica, a sta šla že kaj pogledat na tekmovanje?
danes je v lj v city parku vip turnir. kdor hoče, gre lahko premagat petra polesa. če je kdo iz ce lahko lopar prekriža z jolando čeplak in v mb s 6pack čukurjem. težka odločitev, kam danes it.
nagrade so RES super - wii in rogla, kaj hočeš boljšega. :cool:
kokiii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kokiii » 11. Dec. 2009 16:43

Me prov firbc matra! Midva greva sigurno pogledat :) Meni je Wii zakon. Midva sva ga imela tudi sposojenega + tisto ploščo WiiFit in sva se vsak dan zabavala :) Sicer je pol zmanjkal časa (faks + služba je hudič), ampak v prihodnosti ga sigurno nabaviva, če ne drugega se mi zdi to super za otroke, da razvijajo motorične sposobnosti in reflekse brez streljanja in klanja..
LaDolceVita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 27. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LaDolceVita » 04. Jul. 2010 23:47

mene pa zanima ce mogoce kdo ve, kaj se bolj splača kupit oz kaj je boljš, wii we sing ali karaoke revolution? Kaj priporočate? Razlika v ceni je minimalna, ne vem v čem se razlikjeta

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov