Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki, ...

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 22. Mar. 2007 23:54

purple_rain napisal/-a:Slika


iiii, kok je dobr smeško :D
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 23. Mar. 2007 0:10

A mi res ne zna nobena pomagat :( Počutm se, k da nimam taprauga neta, k morm explorerja uporablat, k je totalno bedn pa pouhn enih vsiljivih reklam :evil:
Dejte no, kaj je loh vzrok, da enga lepga dne mozile kr noče več odpret pa napiše, da je bila pri vzpostavljanju povezave s stranjo sl.start.mozilla.com zahteva zavrnjena :cry: :x Pa nč nism šarla po compu pa kej spreminjala.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Mar. 2007 0:21

muffin napisal/-a:A mi res ne zna nobena pomagat :( Počutm se, k da nimam taprauga neta, k morm explorerja uporablat, k je totalno bedn pa pouhn enih vsiljivih reklam :evil:
Dejte no, kaj je loh vzrok, da enga lepga dne mozile kr noče več odpret pa napiše, da je bila pri vzpostavljanju povezave s stranjo sl.start.mozilla.com zahteva zavrnjena :cry: :x Pa nč nism šarla po compu pa kej spreminjala.


Sori, niti ne razumem preveč tvojga problema. :?
In pa tista stran mene vrže na gugla.
Predlagam re-instalirat mozillo.


Btw, net bo že taprav :rofl: , brskalnik mogoče mal manj. ;)
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 23. Mar. 2007 14:44

@muffin: jst mam tud isti problem. Že cel dan mi noče mozille odrpet :? Vedno mi tole pokaže:

Slika

Prou glupo se počutm s tem IE-jem :?

Sicer pa dvomim da je potrebno mozillo re-instalirat, ker po moje je težava pri njih. Alpa tud ne.... ne vem :nixweiss: Bom še mal počakala, da vidm če pride nazaj.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Mar. 2007 15:07

Men ful ni jasno, kaj vama to nagaja... jz če hočem na sl.start.mozilla.com, me preusmeri na gugla.. :gruebel: (aja, to verjetno pač zato nardi, ker ne more na tisto stran se povezat)

A sam na to stran se vama noče povezat, al sploh nobene noče odpret?

---------


Sej sploh ne obstaja ta stran?
Slika
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 23. Mar. 2007 15:20

Hmm to je pa ful čudn, da enim odpre, drugim pa ne. Jst sm mislila, da je povsod tko...

purple_rain napisal/-a:A sam na to stran se vama noče povezat, al sploh nobene noče odpret?

Ne, nobene strani ne odpre. Npr. jst ko zaženem mozillo, mi pokaže obvestilo, da je prišlo do napake pri nalaganju strani, pol pa kliknem na kšno drugo stran in mi prav tako pokaže isto obvestilo :?

In ne, tud googla ne odpre, nč! Jst bom počakala do jutr če mogoče pride, drgač bom pa probala še enkrat inštalirat mozillo, ker tale IE krrr neeeki.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 24. Mar. 2007 22:59

^^Ja točn tko. Sam po en stran summ, da sm js neki zaj****a, sa m zdej spet nism 100% :? Bom še mau počakala...bomo vidl, upam, da se čimprej uredi, kr tale ie me ubija :tot:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 25. Mar. 2007 16:01

muffin a teb še zmeri ne dela al kaj??? :? Jst sm ta problem takrat še isti dan rešila. V bistvu je bil problem pri antivirusnemu sistemu, kjer je blo pod funcijo internetni ščit onemogočena mozilla. Sicer ne vem kako je do tega pršlo, ker sama tam nikol nč ne brskam, kaj šele da bi kej spreminjala :nixweiss:

No v glavnem, jst sm odprla varovalni sistem. Šla sem pod funkcijo internetni ščit. Potem sem kliknila na nadzor programov, kjer se mi je odprlo tako okence:

Slika

No tam pri firefoxu oz. tam, kjer sem z rdečo označila in nardila rdečo puščico je bilo naštimano onemogoči, kar pa seveda ne sme bit, in sem zato spremenila na dovoli. No in od takrat mi firefox spet dela.

Ti maš sigurno kšn drug program za to, in verjetno so koraki malce drugačni, ampak vseeno probaj neki v tem smislu narest. Se pravi, probaj najt internetni ščit oz. funcijo za nadzor programov, kjer maš verjetno onemogočeno mozillo.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 27. Mar. 2007 21:49

Zdej je kul. Sm še enkrat inštalirala Mozillo pa je začela normaln delat :D pa še najnovejša verzija je. :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Mar. 2007 12:35

muffin napisal/-a:Zdej je kul. Sm še enkrat inštalirala Mozillo pa je začela normaln delat :D pa še najnovejša verzija je. :)


Kaj ne rečeš..

No, lepo, važno, da so odpravljene težave.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 12. Avg. 2007 15:08

A kdo ve, kateri filter ali drug program za blokiranje določenih internetnih strani (z neprimerno vsebino:sex strani) lahko namestim na mozillo? Sem že probala Družinski filter, pa deluje samo za najdi.si, R-filter pa samo za Internet explorer :boese: Mislim, res bi rabla nek filter :juggle:
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 14. Avg. 2007 19:01

Jst uporabljam Noia 2.0 temo, colorful tabs, download statusbar, mouse gestures in SLO črkovalnik.

Internet explorer nisem uporabila že lep čas, drugače mam pa na telefonu in na wiiju nameščeno opero, ki je tud zelo dober brskalnik.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 08. Jul. 2008 11:16

Bom kr kle vprasala..
Se še komu dogaja da se Firefox sesuje???
danes se mi je že 10x ..
Pa se kot dodatek mam gore FireFTP in ko ga hocem odpret se mi restarta PC.. Js res nevem kaj je narobe :)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Lopatka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lopatka » 11. Nov. 2008 11:20

...

napačna tema... plis izbrišite.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov