Kateri laptop priporočate?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 09. Avg. 2013 18:14

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 09. Avg. 2013 18:56

na viruse si pa čisto pozabil anede? Nič ne omenjaš kako zelo je navaden računalnik občutljiv na viruse in koliko "servisov" računalnika je potrebnih ravno zaradi virusov in malwarov. Pri applu tega praktično ni medtem ko je na navadnem računalniku tega kolikor hočeš. In ljudem se včasih ne ljubi nosit svojega računalnika vsake 2 meseca k "serviserju sosedovemu mulcu za 20eur".

No lej, ti svojim strankam svetuj svoje, jst pa na podlagi svojih izkušenj svetujem svoje. Verjamem da imaš bogate izkušnje.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 09. Avg. 2013 19:53

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 12. Avg. 2013 0:51

jup, meni nikakor ne uspe nabasat na te viruse. pa mam zastojnsko aviro gor, pač glih da neki mam.

neki v tem rangu bo naslednji prenosnik. če ne bodo do takrat, ko js pridem do dnarja, pogruntali že česa ful novega.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 12. Avg. 2013 9:13

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 19. Avg. 2013 21:24

Pri nakupu prenosnika je obvezno podaljšanje garancije na 3 leta! Uradni servisi (še posebno za HP) si namreč po preteku garancijskega obdobja ne zaslužijo tega imena.

Kdor pa želi loviti poglede si naj namesto Maca raje kupi gejmerski prenosnik Alienware. Uporaben je tudi za manj pomembne stvari kot so igre. :)
Zadnjič spremenil Flavij, dne 19. Avg. 2013 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 19. Avg. 2013 21:27

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:15, skupaj popravljeno 1 krat.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 19. Avg. 2013 23:03

Flavij napisal/-a:Pri nakupu prenosnika je obvezno podaljšanje garancije na 3 leta! Uradni servisi (še posebno za HP) si namreč po preteku garancijskega obdobja ne zaslužijo tega imena.

Kdor pa želi loviti poglede si naj namesto Maca raje kupi gejmerski prenosnik Alienware. Uporaben je tudi za manj pomembne stvari kot so igre. :)

Lol, Alienware je skoraj tako metanje denarja skozi okno kot Apple.

Ce hoces igrat igre (ali delati kaksno resno delo, ki potrebuje racunsko moc), si kupis stacionarni PC in ne neko kravo od prenosnika.

In seenkrat lol na quotean post Flavija. Ravno to je poanta AVjev, da se redno posodabljajo. Potem je isti k***c, kot ce nebi imel instaliranega AVja. A popravkov za OS tudi ne namescas, ker ti PC zabije internetno linijo, ko jih prenasa in se upocasni/ni uporaben, ko se namescajo?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Nov. 2013 14:37

yoga od lenovo ma luškan koncept.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 04. Nov. 2013 14:56

Meni pa moj dell čudovito služi zadnjih 6 let in upam, da mi bo še naprej :D
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 20. Jan. 2014 18:35

trust napisal/-a:Ja na 256mb rama


Ne boš verjel, ampak to se dogaja tudi na računalnikih s 512MB.

Že res, da je imel marsikateri 'brand name' računalnik v osnovi samo 256MB, vendar pa pri nas tako podhranjenih računalnikov načeloma niso prodajali.
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Jan. 2014 8:46

Eh, znamka/denar ki ga porabiš za računalnik ni merilo kvalitete.
Pred 4 leti sem kupila računanik v Hoferju (da, prav ste prebrali - Hoferju) totalno leve znamke za 400eur, slab mesec kasneje je kupila cimra HPja z istimi (oz nekaterimi celo malček slabšimi) specifikacijami za skoraj 700eur. Na žalost nisem seznanjena, če ima še vedno isti računalnik, ampak jaz ga imam, služi mi več kot dobro (ne uporabljam nekih zelo zahtevnih programov, ampak večina novih igric gladko dela na njem).
Tako, da jaz sem zadovoljna :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 26. Jan. 2014 16:18

Moj stric je do zdaj tudi vse računalnik kupil v Hoferju pa je ful zadovoljen, pa še 3 leta garancije maš
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 28. Jan. 2014 18:54

Sarissima napisal/-a:Eh, znamka/denar ki ga porabiš za računalnik ni merilo kvalitete.
Pred 4 leti sem kupila računanik v Hoferju (da, prav ste prebrali - Hoferju) totalno leve znamke za 400eur, slab mesec kasneje je kupila cimra HPja z istimi (oz nekaterimi celo malček slabšimi) specifikacijami za skoraj 700eur. Na žalost nisem seznanjena, če ima še vedno isti računalnik, ampak jaz ga imam, služi mi več kot dobro (ne uporabljam nekih zelo zahtevnih programov, ampak večina novih igric gladko dela na njem).
Tako, da jaz sem zadovoljna :D


Se strinjam. Jaz vsakemu priporočim Hoferjeve računalnike, vendar pa se malokdo pusti prepričati. :(
Sicer cene v primerjavi s konkurenco niso več tako ugodne kot nekoč, vendar pa imajo vsi Hoferjevi računalniki že v osnovi 3-letno garancijo, ki jo je potrebno pri večini drugih znamk doplačati.


Sarissima napisal/-a:...(ne uporabljam nekih zelo zahtevnih programov, ampak večina novih igric gladko dela na njem)...


V bistvu ravno igre spadajo med najbolj zahtevne programe! :D
All is vanity, nothing is fair.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov