Kam na servis?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
artie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 10. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a artie » 28. Nov. 2007 14:57

Računalnik se mi je sesul in rabim kakšnega profesionalca, da mi zadevo popravi. A kdo pozna kak servis, ki ti pride računalnik popravit na dom? Po možnosti čez vikend? ( saj vem, da je tole precej optimistično) :)
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 28. Nov. 2007 23:28

Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
artie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 10. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a artie » 29. Nov. 2007 0:17

Hvala Kepka, ampak saj to sem že nardila. Me je bolj zanimalo, če je kdo že katerega preizkusil. Npr. Sosed? Sem vidla njihove plakate po mestu in pridejo tud na dom.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 29. Nov. 2007 0:21

Jaz mam podobni problem...:( no Pc (prenosnik) dela, ampak...ekran nekaj "blinka" oz. bele crte letijo...a se spona kdo na to? je mozno, da je sel kak kontakt k vragu al bo treba cel ekran menjat?

:/ help, please...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
artie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 10. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a artie » 29. Nov. 2007 0:27

Kolk je pa star monitor? Men je nazadnje en čist odpovedal, ko se je to začelo dogajat. Drgač pa nisem ta pravi naslov..kot vidiš iščem dobr servis :) , ker mi je ostal sam še laptop.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 29. Nov. 2007 0:30

artie napisal/-a:Kolk je pa star monitor? Men je nazadnje en čist odpovedal, ko se je to začelo dogajat.


:eek: ne ki res... aAaaaaa, zdaj grem pa direkt badirat...prenosnik je star 2,5 leti - do zdaj se ni blo tezav, ampak letos je pac tako blesavo leto, da more vse crknit :? ocitno bo treba ekran menjat...300 € mi ne uide :cry:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
artie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 10. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a artie » 29. Nov. 2007 0:47

sAdie, Saj pravim da nisem ta prav naslov....raje kakega geeka vprašaj. a ti poznaš kak servis na domu oziroma servis Sosed?
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 29. Nov. 2007 12:56

zal...za to mam fanta, on meni vse zrihta kar se glede duše PCja tiče :wink:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
artie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 10. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a artie » 01. Dec. 2007 20:35

Evo, sem naročila servis na dom Soseda. Klicala sem jih včeraj in so danes dopoldan že prišli k meni ter mi zadevo uredili. Zlo fajn se mi zdi, da delajo tudi čez vikend, ker jaz čez teden absolutno nimam časa za take stvari, tako da če je kdo v podobni situaciji kot jaz ( malo časa ,ful dela, računalnik pa potrebuje hitro spet v delujočem stanju) jih priporočam, ker so res odzivni in prilagodljivi.
Uporabniški avatar
pcpodpora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a pcpodpora » 03. Dec. 2007 15:05

artie napisal/-a:Evo, sem naročila xxx servis na dom. Klicala sem jih včeraj in so danes dopoldan že prišli k meni ter mi zadevo uredili. Zlo fajn se mi zdi, da delajo tudi čez vikend, ker jaz čez teden absolutno nimam časa za take stvari, tako da če je kdo v podobni situaciji kot jaz ( malo časa ,ful dela, računalnik pa potrebuje hitro spet v delujočem stanju) jih priporočam, ker so res odzivni in prilagodljivi.


Vidš škoda da nisem prej opazil posta, bi ti ponudil en lep popust, ampak važno da maš zrihtano. Če ma pa še kdo probleme pa priporočam kr xxx servis v katerem delam sam. Lp :razz:
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 12. Mar. 2008 22:58

Tudi meni crknil računalnik. Ga peljem na servis, naj bi imel še garancijo, a mi zmutijo, da je crknilo nekaj kar ni pod garancijo, fejst plačam, a škatla ne dela. Ga peljem nazaj, pri njih kako dela, pri meni še vedno ne!! Pokličem kolega, ki se spozna na škatlo. Mi takoj popravi zadevo, in jasno ni bilo v okvari tisto kar so mi menjali na servisu. Ne. da nimajo pojma, še obirajo te za tisto kar sploh ni crknilo. :evil:
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 12. Mar. 2008 23:06

Matjazd poznam to je imela moja sestra iste probleme.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Mar. 2008 7:39

Nevem zakaj takoj ne pokličete znanca...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 17. Mar. 2008 7:49

lol kakšne prikrite reklame.

še dobro da se je tukaj našel tudi nekdo ki dela tam :D kako priročno da je tudi ob vikendih, zato če imaš iste probleme pokliči naslednji vikend!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Mar. 2008 11:13

pcpodpora napisal/-a:
artie napisal/-a:Evo, sem naročila xxx servis na dom. Klicala sem jih včeraj in so danes dopoldan že prišli k meni ter mi zadevo uredili. Zlo fajn se mi zdi, da delajo tudi čez vikend, ker jaz čez teden absolutno nimam časa za take stvari, tako da če je kdo v podobni situaciji kot jaz ( malo časa ,ful dela, računalnik pa potrebuje hitro spet v delujočem stanju) jih priporočam, ker so res odzivni in prilagodljivi.


Vidš škoda da nisem prej opazil posta, bi ti ponudil en lep popust, ampak važno da maš zrihtano. Če ma pa še kdo probleme pa priporočam kr xxx servis v katerem delam sam. Lp :razz:


:rofl: tole pa poznam :D

drgač pa ja PCPodpora (ampak to ni reklama!) pride na dom.Drgač pa jst če se mi kej pokvar al nesem na šiht pa mi tam kakšen od fantov zrihta računalnik ( :D) če je treba kej formatirat/nalagat, drgač pa Mrak computer na Tržaški.
se pa tud jst nex time priporočam za popust
:lach:

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov