iTunes

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 01. Avg. 2011 11:47

No, nisem zasledila te teme, so...

Tale moj super programčič sem obsodila na propad. Namreč, zavoljo enega programa sem mogla izbrisat quick time player [tako je povedal google], da je novi program deloval. Potem sem pa hotla zalaufat itunese in mi je javilo, da ne delajo, ker ni gonilnika - se pravi QTP.
Sem ga ponovno naložila, ampak sedaj itunesov in QTP ne znam povezat, da bi tjunsi delovali. A obstaja kakšna druga rešitev poleg te, da vse skupaj zbrišem in na novo naložim [in s tem zbrišem vse playliste, fml]?
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 01. Avg. 2011 11:51

si probala resetirat? kaj das linke do tega kar si naložila?
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 01. Avg. 2011 11:58

lahko si pa shranis playlisto, ponovno instaliras, in importas to staro playlisto če ne gre drugače.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 02. Avg. 2011 13:10

QTP sem naložila z applove strani.

In kak se shrani playlista? Pa upoštevaj, da mi ne odpre itunesov sploh! :D
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 02. Avg. 2011 13:43

By the way, a je možno, da ne odpre zaradi sledečega [to se mi za 0.1s pojavi, če tjunse hočem odpret];

Slika
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 02. Avg. 2011 14:19

itunes shrani muziko posvoje. kaj imas appla ali win? če imas appla imas muziko in playliste v mapi Music/iTunes. tak da jst ti priporocam da mapo iTunes preimenujes v nekaj drugega, potem namestis se enkrat iTunes in potem mapo preimenujes nazaj kot je bila.

samo mislim da to ni bil problem in verjetno ti še vedno ne bo delalo. pomoje je ta tvoj novi programčič namestil ene programčke ki se tepejo sz QTP. kaj QTP ti dela sam? npr tle maš en seznam programčkov s katerimi se QTP tepe: ACE & K-Lite mega codecs package, QT alternative, Storm codec, WinAVI video converter, Mpcstar. kateri je ta program ki si ga namestila na novo?
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 02. Avg. 2011 14:20

ja eko sem lih slikico vidla... neki se ti tepe. kateri je ta program ki si ga namestila? in kaj ti napise ce kliknes tam da bi mela več informacij?
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 02. Avg. 2011 14:25

pa ne tistega z mapami delat... ki problem je da imas neki gor kar ne more bit gor hkrati kakor QTP. in tisto rabis najdet in odstranit.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Avg. 2011 15:55

OT:
shinee napisal/-a:Slika
wtf, bejba, še nisi za mape slišala?? Kašn nametan desktop :D
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 05. Avg. 2011 10:42

@rollin: tist program sm že zbrisala, pa ni nč bolš, jok. Zdaj sem šla spreminjat združljivostne načine pa to, pa se mi zdi, da nekam napredujem. :D

@puprle rain: sem sem, zato pa vse komade in fotke, ki jih zloadam hkrati [kar jih je veliko], zloadam na desktop in jih potem, ko mam čas, analiziram in razvrstim po mapcah. (:

EDIT: vseee kar sem zadnje dni ustvarjala/nalagala/itd sem zbrisala in mi je pr itunesih javilo, da naj jih zbrišem in še enkrat inštaliram. i did that ampak se mi je zdej spet to pojavlo -.-
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 05. Avg. 2011 13:58

ja zato ker je zraven sebe tisti program potegnil dol en drugi program, ki ga ni takrat odstranil, ko si njega odstranla. daj povej kateri točno je ta program ki si ga morala odstranit. (če ni skrivnost) pa poglej če imas na računalniku kakšno od unih zadev ki sem ti jih dala na seznam.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 07. Avg. 2011 20:16

program je original [nisem ga zloudala], je pa ubisoftova igrca. :D potlej sem pa mogla odstranit QTP, da je uni delal. Izmed teh, k si jih naštela, pa nimam nč pomojem, usaj na novo jih nisem loadala.

ta problem je zdaj sicer rešen, do neke mere.

itunesi mi javijo, da rabijo QTP, da laufajo [pa oboje sem na novo prejle naložila!]. prižgem QTP - ni inštaliran [as kej zabit, če mam ikono pa je naveden tut med programi -.-]
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 11. Avg. 2011 14:09

ja če imaš nekaj kar ne more delat hkrati kot qtp. in programi nalagajo tudi druge programe ki jih ti ne vidiš da so se naložili. katera igrica je?
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 18. Avg. 2011 11:21

csi miami.
ne vem kaj je fora, ker je že bila prej naložena [kakšno leto nazaj] pa je vse normalno delovalo...
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 18. Avg. 2011 14:00

ja eko macromedia projection se tepe s quick time player-jem. takrat ko ti igrica ni delala bi rabila se nekaj obkljukat v qtp in naj bi potem delalo. samo zdaj si sla se enkrat namescat tko da imas mal daljsi prroblem...

1. downloadaj Microsoft installer cleanup utility in s tem odstrani qtp, ne nic na roke. pomembno je da odstranis vse datoteke ki imajo v imenu Quicktime - se posebej tiste ki so v system32 mapi.

2. potem namesti nov qtp (samo qtp ne itunes)

3. potem ga poženi in pojdi v preferences obkjukat Safe Mode (GDI only) in Enable Playback of Adobe Flash tracks

in vmes med to proceduro ne prižigaj csi miami niti prej. mislim... najprej resetiraj potem se loti tega. in itunes ni nič kriv... ne dela ker qtp ne dela

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov