gmail

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 08. Nov. 2011 23:00

^Unsubscribe?
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Nov. 2011 23:47

LZ, men posreduj! :D

drgač pa ja, to kar CaliLove pravi (to boš pa ja znal najt na dnu mejla))
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 09. Nov. 2011 1:51

purple rain, na desni sem mislila ja :D
Kako to, da po novem ko greš gledat poslano pošto, ali pa ko ti kdo odgovori na mail, se ne vidijo šumniki? Pri starem gmailu ni bilo teh težav. :gruebel:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Nov. 2011 11:57

^^huh, čudno.

Sicer pa, mene moti naslednje (:D) :
-tisti seznam na levi (inbox, chats, ..) je sitn, ker "skače" oz. ni vedno v celoti viden
-ukazi na vrhu strani (zbriši, označi,...) niso več opisni, ampak so slikce, to mi je pa res krneki
forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 09. Jan. 2012 17:15

mene pa zanima ali je mogoče na gm ailu naštimati da ti drug uporabnik gmaila nemore pošiljati emailov? da lahko kakšen e-mail naslov nekako blokiraš
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jan. 2012 18:30

^^ step-by-step slikovni prikaz
(ni lih blokiranje, gmail tega ne podpira, tole pač zbriše mejle preden jih ti uspeš vidt)

Zdej se pa že nauči guglat, no :P
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Jan. 2012 22:02

Kako se odjaviš od mailov, ki jih pošiljajo eni kolegi, saj vsakič, ko kaj organizirajo, vidim ta njihov klepet (v bistvu ne kot klepet na gmailu, ampak gre za običajne maile)? Je morda ta pošta povezana s tem, da sem še vedno v njihovi google skupini in zato dobivam te maile? Sem že iskala kje bi se dalo odjaviti od te skupine, pa nisem nič našla ...
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 29. Feb. 2012 8:54

Se komu sanja kako je oz. bo (od četrtka naprej) s tem gmailom, ki bo povezan še z guglom in youtube-om? V Financah sem ravno danes prebrala, da je treba počistit neko zgodovino dosedanje uporabe gmaila in googla. A to mislijo zgodovino na splošno (katere strani sem obiskala minuli mesec recimo) ali obstaja kakšna zgodovina tudi na gmailu? :? Baje se po četrtku več tega ne bo dalo zbrisat, zdaj pa mi ni nič jasno! Da ne bojo še tu neke fore, ko kasneje izveš, da ima nekdo že lep čas na vpogled kakšne osebne podatke.
Uporabniški avatar
Alena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 26. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Alena » 29. Feb. 2012 9:01

Klikni zgoraj na naslov maila in na zasebnost, potem pa na spletno zgodovino (v desnem stolpcu). Še enkrat klikneš na spletno zgodovino levo zgoraj in te vpraša, če želiš zbrisati dosedanjo zgodovino ter potrdiš.

Drugače pa nimam najmanjšega pojma, kaj so se spet lotili spreminjati, ker je vse precej dvoumno. To, da internet oz. upravljalci spletnih strani operirajo z našimi osebnimi podatki ter podatki, ki jih iščemo preko googla, je itak že jasno, kaj bo pa zdaj drugače, pa ne vem. Ne maram posodobitev, ker se potem moram vedno znova navajati na novo podobo in iskati stvari, za katere sem prej točno vedela kje so.
Pameten človek ne pove vsega, kar misli, a misli vse, kar pove.
(francoska modrost)
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 29. Feb. 2012 9:07

Tule imaš navodila, kako zbrisat zgodovino z Youtuba in Googla:


-YouTube

- Google
Zadnjič spremenil Shimmie_, dne 29. Feb. 2012 13:55, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Feb. 2012 11:55

Ampak:
Note that disabling Web History in your Google account will not prevent Google from gathering and storing this information and using it for internal purposes. It also does not change the fact that any information gathered and stored by Google could be sought by law enforcement.

With Web History enabled, Google will keep these records indefinitely; with it disabled, they will be partially anonymized after 18 months, and certain kinds of uses, including sending you customized search results, will be prevented.

vir

Torej to brisanje se men zdi rahlo brezpredmetno..da se pač uporabniki mal boljš počutimo? Itak pa sledijo in zbirajo podatke tudi če guglaš "neprijavljen" v njihove storitve.


Remember when google's motto was "don't be evil"?..

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov