facebook

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 01. Feb. 2013 23:52

Če ima zeleno piko to pomeni, da je oseba dosegljiva. Če ima pa zraven telefonček pomeni, da bo sporočilo v primeru da mu/ji kaj napišeš na facebooku dobila ta oseba direkt na telefon obvestilo, da si pisala.

Če pa nimajo nikol zelene pike se najbrž nikol ne vklopijo na klepet ko so na računalniku gor al pa pač niste v istem trenutku gor. Nvm, jaz mam tud na tel. naštimano, klepet pa mam zmeraj izklopljen tud če sem na fb gor tak da verjetno tud pri men kaže skos telefon in nikol zelene pike.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 02. Feb. 2013 13:28

Sej to mi je smotan k nikol ne vem kdaj je kdo dosegljiv, ker ma skoz tisto ikonco za telefon. :? Nikol se ne preklaplja... pri eni kolegici sm pa vidla, da ji zraven piše kolk časa nazaj je bil kdo dosegljiv. Tko, da mi je res čudn. :P
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Feb. 2013 22:29

^^to uro kdaj je bil kdo nazadnje dosegljiv je men lih zadnjič pokazalo ampak samo na telefonu... samo nvm, če ravno tud samo za tiste ki imajo fb na tel., ker na računalniku v klepetu mi ne kaže te ure. Tak da nvm, po mojem je kaka nova posodobitev to spet. :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Feb. 2013 8:25

http://www.bangwithfriends.com/

najdite prijatelje z ugodnostmi na facebooku :D deluje pa tak, da označite s kom bi seksali in, če ista oseba označi tud vas, pošlje ta aplikacija obvestilo obema. super ne? :D jaz sem poklikal skoraj vse fb prijatlce :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Feb. 2013 11:00

Jaz samo v tvoje dobro upam, da ce bos imel kdaj punco, da ne bo brala tvojih postov na tem forumu :D
The world is as you are.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Feb. 2013 11:01

Dioniz napisal/-a:http://www.bangwithfriends.com/

najdite prijatelje z ugodnostmi na facebooku :D deluje pa tak, da označite s kom bi seksali in, če ista oseba označi tud vas, pošlje ta aplikacija obvestilo obema. super ne? :D jaz sem poklikal skoraj vse fb prijatlce :D


lol. to sem vidla ja :D

in? kej sreče? :D
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 17. Feb. 2013 15:57

Zanima me,če res obstaja aplikacija na fejsu,kjr lahko preveriš,kdo je obiskal tvoj profil?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Feb. 2013 16:16

Ne. Vse je fejk sranje, ki potem drugim samo objavlja po zidih, itd...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 21. Mar. 2013 23:27

Rabim vašo pomoč.
Ker mi na moji časovnici že nekaj časa e kaže mojega rojstnega datuma (v nastavitvah imam obkljukano da pokaže cel datum), sem spremenila svoj datum rojstva na današnji dan, ker me je zanimalo če prijateljem sploh kaže kdaj imam rojstni dan. Ko sem ugotovila da ja(preko sestrinega sem šla pogledat), sem želela datum spremeniti v moj tapravi, vendar to ni več mogoče. Ima kdo kakšno idejo kaj naj naredim?
Uporabniški avatar
Trolla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Trolla » 22. Mar. 2013 9:09

Ja vse najboljše i guess :birthday: :cheer: :lach:

Drugače pa (kopirano iz FB)
Note: We have limits in place around the number of times you can edit your birthday. If you recently edited your birthday, you may have to wait a few days before changing it again. Learn more about our Community Standards.
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 12. Apr. 2013 17:40

zanima me ena zadeva v zvezi s facebook klepetom ... meni na klepetu kaže prijatelje, ki so dosegljivi ( imajo zelen krogec ) in prijatelje, ki so dosegljivi na facebooku preko mobitela ( pač znakec mobitel zraven ), mi pa tu pa tam tudi pokaže kakšnega prijatelja, ki nima ničesar zraven ( ne zelenega krogeca, ne znakeca mobitel ... ) skratka ničesar :) Mogoče kdo ve kaj to pomeni ? Je možno, da je na facebooku, ampak ga samo jaz ne morem videt ?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 13. Apr. 2013 10:59

to pomeni da ni dosegljiv
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Maj. 2013 4:13

Med prinatelji sem imela nekoga, ki sem ga sedaj odstranila in tudi blokirala, kar pomeni, da ta oseba ne vidi mojega profila, tudi ce ga isce (ce razumem prav?). Imam pa med albumi sliko, kjer sta oznacena dva moja prijatelja. Ta dva prijatelja sta oba prijatelja z osebo, ki sem jo blokirala. Verjetno lahko blokirana oseba se vedno vidi to doloceno sliko, ker sta onadva gor, ali pac? Ker slika je originalno na mojem profilu, ki ga ne more videt? Kako naj naredim, da ta oseba ne bo mogla videti te dolocene slike, kjub temu, da sta gor onadva?
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 14. Maj. 2013 8:12

js mislim, da že avtomatsko on te slike ne more videti. sem mela en podoben primer, ko sem samo eno sliko blokirala le za eno osebo, pa je blo še veliko ljudi taganih na njej - pa tista oseba slike še vseeno ni videla na nobenem profilu :)
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Maj. 2013 9:46

Hm, kako pa to ves? Mislim, ce je oseba blokirana, najbrz niste v odnosih, da si lahkoi stopila do nje/ga in vprasala, cuj, a ti vidis uno mojo sliko z Petrom pa Matejem iz Gardalanda? :D
Eh, bom rajs kr dol dala slike pa bo.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov