Blog - novodobna senzacija?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Pišeš blog?

Da
31
46%
Ne
36
54%
Skupaj glasov : 67

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 06. Sep. 2007 11:31

Berem nekatere bloge na rtvslo in na siolu. Berem samo znane blogerje (Crnkovič, Košak ...)
Dopuščam možnost, da je tudi med milijoni anonimnežev kdo, ki piše pametno in zanimivo, ampak res nimam toliko časa, da bom cel dan visela gor in iskala iglo v senu.
Sama ga pa ne pišem.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
*etty*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 17. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *etty* » 08. Sep. 2007 14:18

Nimam slabega mnenja o blogih. Sama ga sicer ne pišem, ampak preberem kšnga od tistih ki jih poznam. Pa tud od nekaterih forumašic tuki: recimo od jagodke85, MIGRENE in bejbike.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Sep. 2007 9:44

Men pa nebi mogl bolj dol viset, če sem zaradi tega, ker pišem blog attention whore... tut prov vsak ima pravico do svojega mnenja kot imam tudi jest pravico, da se na to mnenje poserjem :)
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 13. Sep. 2007 13:53

Jz bloga zaenkrat še ne pišem, ampak je samo vprašanje časa kdaj ga bom začela ... trenutno se mu na dolgo izogibam, ker vem kakšne so lahko posledice. Če bi imela okrog sebe ljudi, ki bi mi bilo prav da berejo bi ga pisala, ne bi pa mi bilo prav da ga berejo vsi in ga pišem neosebno, ker nikoli ne bom pozabila kaj se je zgodilo Pomaranči ... če bi hotla bi blog zaklenila, ampak mislem da se ga še nekej časa rajš ne bom lotila pisat ...

Drugače pa bloge z veseljem berem in jih redno spremljam vsej deset ... tako da kar pišite, bo več za brat! :D
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 18. Sep. 2007 8:38

Hah, ful mi je smešno, ko berem tole vse od začetka ... Sploh takšno enostransko označevanje blogerjev in metanje v en koš. Blog je pravzaprav samo eno simpl orodjece, s katerim ljudje delajo, kar jim pade na pamet ... eni težijo (verjetno tko, ko v pravem življenju :), drugi pišejo poezijo, tretji razglabljajo o družbeno-političnem dogajanju ... Meni se zdi totalno ku, da lahko vsak pove kar hoče, pa ne rabi met ful keša, da bi delal časopis, če ima kaj za povedat. Če si dober bloger, te bodo brali, če si slab, boš pa šljakal sam zase ... in če je to samoterapija, ki pomaga, aleluja, meni tudi prav ... Blogi so kul :D
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 18. Sep. 2007 11:48

Kaj je pa blo sploh s Pomarančo :?
Men je pa blog kul, čist neki zame. Ker je net in lahko gor delam kar hočem, lepim slike do onemoglosti al pa karkoli. Pišem nepovezane stavke in blebetanja pa seveda dodajam youtube posnetke. :)
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 23. Sep. 2007 20:01

ej, ideja: povejte, keri je vaš najljubši blog ... jaz sem zmer na istih, pa mogoče kaj razširim svojo blogosfersko obzorje :D

no, meni te bitchskweetke zažigajo: http://bitchskweet.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Celeste
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Celeste » 30. Sep. 2007 18:06

Fajn da ima folk sploh inspiracijo kaj takega za pisat.
Meni osebno se niti ne da tipu odgovorit kako je blo na faksu :D
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 01. Okt. 2007 14:37

Mene pa zanima, zakaj mi je kar od enkrat izginilo ozadje na blogu?? Sedaj so se pojavile gune grde žabice. :eek:
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 01. Okt. 2007 16:13

Komaj zdaj sem prebrala vsa ta mnenja. :D Pa res nisem vedela da večina ljudi gleda tako kritično na 'mene', hehe. :D No ja... vsak ima svoje mnenje ali kako že. O tem, kako nimam lastnega življena in svoje frustracije lahko zaupam le spletu - ne bi komentirala. :D

Sem pa opazila in se naučila marsikaj zanimivega, odkar pišem blog. V bistvu se večina ne zaveda, da bloga ni tako enostavno pisati. Zato tudi človek brez lastnega mnenja ne more napisati dobrega bloga. Razlogi za bloganje so seveda različni, vendar bi jaz nekako na zadnje mesto postavila željo po pozornosti. Če svoje misli in pisarije postavim vsem na ogled, ali to pomeni da sem slaba oseba, ki si želi pozornosti? Ne, je pač moj hobi. Sem vesela če me kdo prebere in pokomentira, me pa prav nič ne boli, če to ne bo nihče naredil.

Vsekakor ti bloganje da nekakšen vpogled v to, kako dober in zanimiv si pri pisanju lahko. Spoznaš svoje meje, ustvariš si lastno mnenje o različnih stvareh predvsem - naučiš se stati za svojim mnenjem in ga primerno argumentirati. Če pa se komu to zdi potrata časa, pa ima seveda popolnoma proste roke, da počne kaj pametnejšega.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
kizzy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kizzy » 03. Dec. 2007 19:35

Rada prebiram bloge, ki imajo kaj pametnega za povedati (so poučni, zanimivi, humorni) in niso samo neki čustveni izlivi...

...no kar me pa zanima je pa, glede na to da se z blogi večkrat kratkočasim, če poznate kakšen fajn popotniški blog? blog kakšnega slovenca, ki je po svetu?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Dec. 2007 22:22

v angleščini, ampak blog slovenca, ki se je preselil v ugando

http://www.edirisa.org/index.php?section=3
Uporabniški avatar
Flammable
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 24. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Flammable » 06. Dec. 2007 22:56

ga pišm občasno, kadr mi je dougčas :D
1,2,3,4 tell me that you love me more..
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 10. Dec. 2007 22:03

Sem nek cajta pisal, pa nehal...pa zopet začel, a znova nehal.
Ne pišem več, potrata cajta; pa tud bi biu kt dr. Moljka v NMK, bi se verjetn začeu ment sam s sabo. :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 12. Dec. 2007 23:37

jaz ga ne pisem (nisn moderna :lach:), rada pa kdaj preberem kaj se dogaja z osebami, ki so mi zanimive...AMPAK TIASHA je zablokirala vse dol in ne morm vec brat :cry:

se dobro, da vem od bejbike pa Bučke naslov, ostalo pa ne morm vec...ne najdem naslovov :cry: :cry: :cry:
I love SISLEY& RW

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov