ZUMBA

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 16. Okt. 2011 13:16

:roll:

Bila ene parkrat, sam je ne smatram kot "vadbo". Bolj za nasmejat in sprostit.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 25. Okt. 2011 11:48

No, js se pa odpravlam, da vidim kako to zgleda. Po videih sodec zgleda kr zabavno, tko da moram it pogledat :D A mi lagko kera svetuje kam v lj se recimo splaca it, kam hodite, tiste ki hodite? :D
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 26. Okt. 2011 16:56

Jaz hodim na Gimnazijo Ledino-na Resljevi. Mamo pa ob torkih in četrtkih 17.45-18.45. Zelo priporočam :D
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 27. Okt. 2011 6:40

kok je pa kej cena tam? :D
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 28. Okt. 2011 16:22

Za 3 mesce, 2x na teden je 90€. Za 1x na teden pa nevem. Lahko plačaš seveda tudi za 1 mesec ali posamičen obisk.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 11. Dec. 2011 23:53

barbie_girl_85 napisal/-a::roll:

Bila ene parkrat, sam je ne smatram kot "vadbo". .


zakaj pa ne?
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 12. Dec. 2011 11:12

ker je zame premalo intenzivna, ima same "plesne" in nič "športnih" elementov.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 17. Dec. 2011 11:44

barbie_girl_85 napisal/-a:ker je zame premalo intenzivna, ima same "plesne" in nič "športnih" elementov.


Zumba se, kar sem jaz videla res zelo razlikuje. Odvisno je tudi od posameznika, koliko dela (ne mislim nič osebno). Ampak zame je zumba kjer sem jaz hodila, vsekakor zelo intenzivna. Vse v skupini se čisto prešvicamo, tudi tiste, ki so v vrhunski kondiciji.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 17. Dec. 2011 11:54

seveda se prešvicaš, ni pa to merilo za intenzivnost.

Hočem rečt, da sem jst bolj za vadbe, kjer KOMAJ uspem narest, kar se od mene zahteva (mal pred mišično odpovedjo, če se ne tresem in ne boli, ni nič). Pa seveda bolečine v mišicah po vadbi. No, zumba mi tega ni dala.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 17. Dec. 2011 12:48

^^ :ja:

Men je tut čist premalo intenzivna. Men je top trening tak, da skor skor ceu cajt razmišlam, da bi se ustavla, ker mi bo srce vn vrgl oziroma da bi kako ponovitev spustila, ker me mišica že tok zlo peče :P In pol k nardim tak trening in morm 10 minut glavo sušit v garderobi, vem d sm v eni uri nardila ful. Če bi bla zumba res tok intenzivna kokr se oglašuje (da je najboljša vadba za zgubljanje teže bla bla), je recimo Mazzinijeva nebi mogla delat po večkrat na dan usak dan (ker ona res dela usakič 120% in ima tut po 3 zumbe na dan). Zumba je zakon vadba za nekoga, ki ima rad velik plesnih elementov (jst sm recimo totalni antitalent za to miganje z boki - sm šla enkrat za foro s kolegico pogledat, pa sm celo uro razmišlala kok zlo glupo zgledam v špeglu :D ) in ki mu je dost kardio trening, da mau miga. Je pa definitivno premalo, če se mal bolj resno spraviš v preoblikovanje telesa, tut če hodiš večkrat na teden.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 20. Jan. 2012 12:21

Tud jst hodim na zumbo in obožujem to vrsto vadbe, vedno se ful spotim, zmatram, zraven pa še zelo uživam.
Drugače pa obstajajo različne vrste zumbe, ene temeljijo bolj na moči, druge na plesu, vendar sem vseeno mnenja, da je zumba premalo, če se res želiš spravit k preoblikovanju svojega telesa.
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 26. Jan. 2012 15:28

barbie_girl_85 napisal/-a::roll:

Bila ene parkrat, sam je ne smatram kot "vadbo". Bolj za nasmejat in sprostit.

Sej, a ni to cilj vecine zensk pri telovadbi? Poglej katere besede uporabljajo, ko opisujejo to, pa ti je vse jasno.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 26. Jan. 2012 15:33

večina ni enako jst :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 30. Jan. 2012 13:43

Zumba je super zabavna vadba ob kateri se ful spotim.
Marsikateri posnetki, ki se jih najde na internetu so zgolj material za nasmejat, če pa je vaditelj/ica sposobna je tudi vadba lahko konkreten športni zalogaj.

Jaz sem bila pri različnih vaditeljih in tudi vzdušje ter trenutno rezultat se je razlikoval.
Uporabniški avatar
*pikyca*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikyca* » 09. Apr. 2012 12:30

haylee napisal/-a:^^ :ja:

Men je tut čist premalo intenzivna. Men je top trening tak, da skor skor ceu cajt razmišlam, da bi se ustavla, ker mi bo srce vn vrgl oziroma da bi kako ponovitev spustila, ker me mišica že tok zlo peče :P In pol k nardim tak trening in morm 10 minut glavo sušit v garderobi, vem d sm v eni uri nardila ful. Če bi bla zumba res tok intenzivna kokr se oglašuje (da je najboljša vadba za zgubljanje teže bla bla), je recimo Mazzinijeva nebi mogla delat po večkrat na dan usak dan (ker ona res dela usakič 120% in ima tut po 3 zumbe na dan). Zumba je zakon vadba za nekoga, ki ima rad velik plesnih elementov (jst sm recimo totalni antitalent za to miganje z boki - sm šla enkrat za foro s kolegico pogledat, pa sm celo uro razmišlala kok zlo glupo zgledam v špeglu :D ) in ki mu je dost kardio trening, da mau miga. Je pa definitivno premalo, če se mal bolj resno spraviš v preoblikovanje telesa, tut če hodiš večkrat na teden.


Mislim, da je odvisno od posameznika...sploh kako dela! Js vem da pri eni uri zumbe naredim ogormno in ja z zumbo s da izoblikovat telo, preiskušeno :) sicer nisem ekstremni šortnik, ampak dam nekaj na miganje, dobro počutje in telo. Pred zumbo sem redno tekla in zraven mela vaje za moč. Pretekla sem prebližno 7-8 km, polovico v klanc, pa zraven mela vlkjučene vaje za trebuh in roke. Pol sm pa začela hodit na zumbo....3x na teden. In tisti čas se mi je v vseh letih odkar se ukvarjam s športom najbol izoblikoval trebuh. Je pa res, da morš pravilno in intenzuvno migat z boki, in pol je učinek....če pa si bolj trd za ples, pa je učinek definitivno manjši. tut zdaj vidim če se mi ne da in delam boj u izi ni takega učinka, pa tut če koreografijo vidim prvič, je drugače, kot pa takrat ko je že osvojena....
Tako, zumba je dobra kardio vadba!

no, v bistvu pa sem hotla vprašat neki drugega :D in dicer zdaj je na pohodo nova vadba, neki ala zumba, ampak še menda bolj intenzivna in malo drugačna....sem že slišala ime, ampak se ga zdaj ne morm spomnit...mogoče kera ve kako se reče tej novi zadevi :sport:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov