Vodni športi (surfing, wind surfing, kajak, raft...)

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

windgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a windgirl » 06. Dec. 2006 9:18

oooo to je pa tud tema zame :D jst pa tud windsurfam že neki časa in je d best. nič na svetu ne more zamnejati tista filinga na dili z vetrom v jadru :supercool:

drgač pa poleti grem ponavadi srfat za en mesec km, pozimi pa kakšen egipt.med letom pa ponavad vikendi pa kšn dan med tednom če le obveznosti dopuščajo :roll:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Maj. 2007 16:41

Poletje je praktično že tu, zato je treba tud tole temo mal oživet :D
Še mal, pa se začnem učit windsurfat in res komi čakam :P Mela sem se namen to poletje tud wave naučit, sam je prišlo do spremembe kar se dopusta tiče, tko da ne bom mela glih priložnosti
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Maj. 2007 18:43

Js pa letos, če bo šlo tko k je treba, končno sprobam kajt (če pridem kdaj clo do vode, pa ne vem :) ) ... Tole si oblublam že leta, pa kr ne nardim nč konretnga u to smer.

Pa mal bo treba na ski lift u kratkem pogledat, pa kšno novo dilco nabaut (mnja, tut 50 posto dol je še zmer kr dost), pa kšn trik se naučit ...

Srfanje je pa grdo, grdo propadlo in me stisne sam k pomislm na use skp :?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 21. Maj. 2007 22:04

Aloha napisal/-a:Js pa letos, če bo šlo tko k je treba, končno sprobam kajt (če pridem kdaj clo do vode, pa ne vem :) )


uuu js pa lih gledam, če kaj o kitanju govorite :D midva s tipom se spravlama zdej na tečaj v Grčijo s temi slovenskimi psihiči :D komi čakam, sam upam da me ne odpihne :D
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Wild_Child
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Wild_Child » 09. Jul. 2008 0:13

*purple* napisal/-a:v bovcu, oziroma iz žage do trnovega ob soči in še naprej...tam je najbolj zakon...

najboljši je rafting naprej od Trnovega, ampak tja ne vozijo turistov večalimanj, ker je ful nevarno za obrnt čoln...gredo lahko samo individualci-in jaz sem med njimi :D



khm..dej ne nabijat.. kt da res furajo čez katarakt...razn če mislš samo do konca slalom proge...in zakaj že si ti kao neki več k se lah tm furaš?
----------------------------------------------------------------------------------------
jst treniram kajak na divjih vodah, ukvarjam pa se tud z windsurfingom, potapljanjem, podvodnim ribolovom in raftingom. :D
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 09. Jul. 2008 8:15

Meni se od Trnovega naprej sploh ni zdeloprimerno za rafting. Mi smo šli do trnovega, po ženski progi. Res pa da že ful let nism bla tm in ne vem kako je zdaj. :)

Jaz grem pa čez 10 dni surfat! Cant wait!! :D
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 03. Avg. 2008 16:51

sem vodnica canyoninga in raftinga... in mi z vsakim dnem bol dol pada.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Avg. 2008 6:32

Wild_Child napisal/-a:
*purple* napisal/-a:v bovcu, oziroma iz žage do trnovega ob soči in še naprej...tam je najbolj zakon...

najboljši je rafting naprej od Trnovega, ampak tja ne vozijo turistov večalimanj, ker je ful nevarno za obrnt čoln...gredo lahko samo individualci-in jaz sem med njimi :D



khm..dej ne nabijat.. kt da res furajo čez katarakt...razn če mislš samo do konca slalom proge...in zakaj že si ti kao neki več k se lah tm furaš?
----------------------------------------------------------------------------------------
jst treniram kajak na divjih vodah, ukvarjam pa se tud z windsurfingom, potapljanjem, podvodnim ribolovom in raftingom. :D


:D glede na to, da sem odrasla na soči/ob soči ti lahko za vsako skalco skor pokažem kje je katarakt.Tudi na progi do trnovega, kjer se je nemalo brezglavih čehov tudi utopilo.sploh ena skala je še posebej nevarna :wink:

in ja valda kje je tud tko da je treba pridt čez katarakt, samo če znaš, ga lahko spelješ normalno.
zakaj imam prvilegije?ker je ena moja noga iz tam in ker poznam folk+ker moj bratranc ima vse potreben izpite za vodiče teh športov in ker mam možnost it tam, kjer je turisti nimajo in kjer je velik bolj zanimivo ker res ne veš a boš naslednji ride še ostal v čolnu al te bo ven zabrisalo.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 12. Avg. 2008 18:29

[quote="*purple] ker moj bratranc ima vse potreben izpite za vodiče teh športov in ker mam možnost it tam, kjer je turisti nimajo in kjer je velik bolj zanimivo ker res ne veš a boš naslednji ride še ostal v čolnu al te bo ven zabrisalo.[/quote]

Hehe to je zanimivo če te iz čolna zabriše? :D Mene bi blo strah. :P :P

Drugač sem pa od "vodnih športov" zelo navdušena nad kajakom. Čim prej bi se pa rada naučila kajtat. Upam da pride v poštev drugo leto.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Avg. 2008 21:34

ja vse je možno natakih vodah, sploh če je vodostaj visok in s tem povečane brzice.so se tud že obračal s čolni pa čoln dobil čez tri kilometre nazaj pa tko :D
sliši se zabavno, je pa tud precej zabavno.
če pa ne upoštevaš navodil, te lahko pa tud na majhnih brzicah iz čolna zabriše ja.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Avg. 2008 18:01

Še vedno ljubim wake, še zmer sanjam surf, še kr utrujam s kite-om, raft mi ni baš neki, u kajaku bi se pa z veselem zapelala po mal bl diujem terenu :) ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Jagoda_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 23. 10. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagoda_ » 22. Nov. 2008 10:18

jaz sem bla letos poleti en mesec v egiptu kjer smo windsurfali jeeeej :) je blo prec zabavno komaj čakam letošnjo poletje da gremo nazaj :)

bla sem v windsurf šoli prvi in tretji teden in so me res velik naučili, je pa res da sem kr nekaj znala že od prej :)

toplo priporočam vsem kr je reeees zakon čau bau
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 28. Nov. 2008 8:38

^^Zabavno je, vsekakor. Drago ta tudi. :D

Se spomnim, da sem za svojo prvo (rabljeno) opremo celo leto varčevala in še mati je mogla zraven malo pristavit, da sem bla relativno samostojna.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
SchneeEule
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 12. 8. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a SchneeEule » 16. Jul. 2010 13:46

js se spomnm,da sm prvič raftala s šolo na kolpi,je blo tko svinsk mrzlo :? ...naš trojček je prek brzic zmagoslavno priveslal vzvratno :D
There are always a few people doing it in a way weird enough to grab my attention.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 11. Sep. 2011 16:02

letos sem šla na tečaj surfanja in lahko rečem, da grem naslednje leto sigurno ponovno. Res je nor občutek, ko ti uspe ujet valj in se odpeljati do obale :D
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov