Tek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 23. Apr. 2012 11:43

Ko bom mela mal več dnarčka si bom omislla kj takga, ampak preko spleta iz tujine, ker v Slo je predrago:
http://www.agp-pro.si/polar/RS800/rs800CXbikePTE.htm

Sem si iz tujine naročila Polarjev kolesarski števc in dala velik mn:
http://www.agp-pro.si/polar/CS500/cs500.htm

Aja, drgač pa predlagam, da si omisliš uro, ki bo mela tolk fukncij, kot jih dejansko rabiš. Ker nekateri modeli majo že res ogromno in če se ti ne da zajebavat z vsem tem in ti recimo določeni podatki ne koristijo, je brez veze preplačat uro.
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 25. Apr. 2012 10:18

haylee napisal/-a:http://i1.expansys.com/img/b/204731/garmin-forerunner-110-womens-pink-bundle.jpg

Jst mam tole Garmin urco, k ma zravn trak za merjenje srčnega utripa, in sm ful zadovolna. :)

Kje pa si jo kupila in koliko si plačala zanjo? :) Jaz rabim eno kar se da enostavno uro z merilcem srčnega utripa, in to je to, ker več ne rabim.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Apr. 2012 10:38

športna ura Garmin

V iskalnik odtipkaj športna ura Garmin (seveda če bi prav tako), drugače pa na splošno športna ura z merilcem (ker to rabiš), pa vrže ven zadetke.
Zadnjič spremenil Sunshine, dne 25. Apr. 2012 11:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 25. Apr. 2012 10:46

^^ :ja:

Obstajajo tud dost dražji Garmini, sam za moj rekreativni tek je tale več kot preveč. Meri pa srčni utrip, kilometre, povprečno hitrost, vsak trening shranjuje, treninge lahko preneseš na računalnik, pa ti na zemljevidu izriše pot kjer si tekla, računa porabo kalorij (glede na srčni utrip in težo/starost, ki ju vnesš v osebne nastavitve). Men je res ful fajn, sva pa enkrat s kolegom k ma enga ful drazga Garmina, ki mu meri še naklone pa ne vem kaj use, ki naj bi imel res zanemarljivo napako, merla pot po kateri tečemo, pa je blo med mojo in njegovo uro manj kot 200 metrov razlike, kar je pri 16ih km praktično nič; taka napaka lahko nastane že zard tega, ker dve osebi ne morta tečt po čist isti poti.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 25. Apr. 2012 18:36

Takoj ko hoces, da ti ura vsaj priblizno natancno meri tudi razdaljo, cena resno poskoci. Ce te zanima samo srcni utrip, se splaca pogledati za merilci znamke Sigma.
V nasprotnem primeru se pa odloci, kaj od merilca pricakujes, da lahko das nekaj modelov in znamk v ozji izbor. Vsak bo najverjetneje hvalil svoj merilec, ker ima z njim najvec izkusenj. No, jaz imam sicer trenutno Garmin FR 405 (ko sem ga kupila, 110-ka zal se ni obstajala), ampak ko bo sel v pokoj, se nameravam vrniti na Polarja in foot pod.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Apr. 2012 19:11

snezinka* napisal/-a:Ko bom mela mal več dnarčka si bom omislla kj takga, ampak preko spleta iz tujine, ker v Slo je predrago:
http://www.agp-pro.si/polar/RS800/rs800CXbikePTE.htm

Sem si iz tujine naročila Polarjev kolesarski števc in dala velik mn:
http://www.agp-pro.si/polar/CS500/cs500.htm

Aja, drgač pa predlagam, da si omisliš uro, ki bo mela tolk fukncij, kot jih dejansko rabiš. Ker nekateri modeli majo že res ogromno in če se ti ne da zajebavat z vsem tem in ti recimo določeni podatki ne koristijo, je brez veze preplačat uro.


http://www.sport-tiedje.de/de/Polar-Pul ... n-71032387

tule se splača...preverjeno!:)
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 26. Apr. 2012 15:25

^^ Ja, js sm tle kupla, po Jochijevi predlogi.

Drugač je pa ok tut tle pogledat: http://www.bike-discount.de
(Sam nism gledala al majo sam kolesarske al tut druge)
EBX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 25. 5. 2012
Kraj: SLOVENIJA

Neprebrana objavaNapisal/-a EBX » 04. Jun. 2012 14:52

mp3 predvajalnik narejen za tekače-poglej, naroči in se pridruži več stotim zadovoljnim uporabnikom v Sloveniji...

EBX mp3 predvajalnik je odličen, lahek in nosljiv (ni moteč) med tekom...
EBX slušalke - super so !
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Jun. 2012 13:01

jaz si nemorm predstavljat teka brez merilca :(
vedno me zanese če nimam meje in prehitro tečem pol :?
drugače pa ja.. obsedena s tekom, vsaj 1 urco na dan, drugače sem tečna. fejst.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 14. Jun. 2012 14:15

A kej veste kje se da kupit uno stvarco za na roko pa da si daš iPod pol not? :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
ena_rožca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 16. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ena_rožca » 16. Jun. 2012 17:54

kje pa kej hodite tečt v LJ? Jaz hodim po novem v Mostec ampak ga ne poznam ravno dobro in se zato nekje tam, kjer se gre prot živalskemu obrnem in grem še do tivolija in pol nazaj gor v Šiško. A kdo ve za kakšen krog tam? sem pa čula da se da do živalskega it pa po drugi strani nazaj ..
Take chance. Make a change. And breakaway.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jun. 2012 18:02

Meni ql pot je bila vedno pri Žalah (pot spominov in tovarištva) čez drevored, poljske poti in potem nazaj pri Pop tvju,lahko pa spet čez drevored nazaj.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 18. Jun. 2012 7:08

ena_rožca napisal/-a:A kdo ve za kakšen krog tam?


Iz Šiške tečejo čez sedem mostičkov v Tivoliju. Divgneš se do bivšega hotela Bellvue (nad Halo Tivoli) in nadaljuješ po makadamski poti (ena te pripelje do "pasje poljane" oz. hriba, kjer je pozimi sankališče), druga makadamska pot pa je bolj strma že na začetku in prideš na križišče, kjer greš levo za sedem mostičkov, desno za Mostec, naravnost za Rožnik). Da pride prav do Mosteca ali Rožnika je še nekaj razcepov vmes, pot je označena.
Ko prideš v Mostec greš skozi in prideš na večno pot, kjer greš levo in prideš do živalskega vrta in potem lahko kar nadaljuješ pot ob Tivoliju in prideš nazaj v bližino jezera v Tivoliju.
V Tivoliju so tudi trim steze, kjer te vmes čakajo table z navodili za vajo.
_sly_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 14. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a _sly_ » 25. Jun. 2012 9:36

Jst ponavad tečem, na rožnik, potem ko se pride do tiste gostilne na rožnik,zavijem desno za živalski vrt, in tečem skozi ob cesti po tisti poti do šiške in nazaj do tivolija. Ponavad grem tudi sam na rožnik, pa nazaj po isti poti, vendar po gozdu do tistega mesta kje so leseni hlodi za telovadbo, pa nazaj. Učas pa tudi šmarna pade-seveda peš :)
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 13. Dec. 2012 23:46

Meni se je parkat po teku zgodilo, da sem dobila tako ostro špikajočo bolečino v glavi, lih za par minutk (in nikoli med tekom, zmeraj potem). Kdo ve, kaj bi to pomenilo? Sem že razmišljala omenit zdravnici...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov