Tek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Apr. 2012 11:38

Fant preteče zlahka in redno 21 km, v precej hitrem času. In to Z glabo v ušesih :wink: (po zaslugi super punce, ki mu je kupila iPod :D)
Pa tudi ni ravno mlad, da bi bilo to zanj moderno :wink:

Se pa sprašujem, kdo je enim kol v rit porinil, da so tako tečni. Vsakemu svoje!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Apr. 2012 12:11

tor napisal/-a:Sej vidim v praksi razliko, tisti ki več km pretečejo so brez muske, oni z bolj malo km s slušalkami.

Jaz poznam nekaj maratoncev, ki vedno tečejo z glasbo v ušesih, tako da se mi tole tvoje opažanje zdi malo mimo, sploh, ker to sklepaš na podlagi ene ženske? Če pa na podlagi več ljudi, ki jih poznaš, pa so očitno pač eni tistih tekačev, ki so navajeni tečt brez muzike. Mi je hecno, da je nekaterim še tukaj treba delati znanost iz tega, zakaj nekdo posluša med tekom glasbo, drug pa ne in narediti zaključek, da na podlagi tega, ker nekdo ne posluša žvrgolenje ptičkov, ni dolgoprogaš.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 10. Apr. 2012 0:28

jaz sem po novem maratonc in šopam z muziko. :D če sem v družbi pa s pol muziko (v enem ušesu).
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 10. Apr. 2012 6:41

Jst redko tečem pod 15km, vedno z ipodom. To je čist stvar navade, povezovat poslušanje ipoda s tekačevo formo je pa res mal mem. Moja mt je že dvakrat al trikrat pretekla 80km in to z musko, drgač bi umrla od dolgčasa. 80km se zna kr vlečt :P
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Apr. 2012 7:26

80km preteče? To je od Ljubljane do Celja :). Kapo dol :razz:
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 10. Apr. 2012 10:06

haylee, tvoja mati je đekica!

Jaz pa niti slučajno ne morem met muzike, morem čut, če se kdo ki dere za mano =D
Ne res, se mi zdi, da bi se kr zapletla med lastne noge, če bi mela muziko. Pa še ne vem, kam bi potem mobitel zataknila.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 10. Apr. 2012 13:23

Ja, čist je nora, svaka ji čast :respekt: To hod na te organizirane evente ala "10 ur teka" al pa "12 ur teka" - mislm, da ma 87 km rekord, pa prav, da bi takrt mogoče lah potegnla še mal, da bi blo 100, sam pol neb hodila par dni :) Pridna ful, men se še 21 ne da več kot parkrat na let :P
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 12. Apr. 2012 19:04

Jooj men je pa tolk bedno, ker sm se čez zimo tolk polenila, da se mi nikamor več ne da haha. :D Ampak se bo treba mal potrudt pa spet začet tečt. Drugače pa tečem ene 45 minut. Fajna turca. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 12. Apr. 2012 22:20

21km in vedno z musko...in pol maraton pretečem pod 2ema urama...če bi bla brez muske, umrem od dolgčasa, se preveč vleče, še na fitnesu mam svojo musko
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 12. Apr. 2012 22:25

Jaz imam glasbo rada, kadar tecem zvecer po mestu, pa se to ne vedno. Ko grem lahko v naravo, pa ni sans, da mam mp3 s sabo. Skoda bi bilo preslisat vse tiste zvoke v naravi. Kar se lastnega dihanja tice, ga vecinoma niti ne slisim. Kadar ga, me pa se dodatno podzge.
nanolinka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a nanolinka » 21. Apr. 2012 19:26

Kakšno glasbo pa poslušate med tekom?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Apr. 2012 12:14

Jaz mam ful različno, vmes se najde nekaj komadov celo ful umirjenih, a se jih ne morem naposlušat in ob njih razmišljam, zato pride v poštev tudi pri teku, ker pozabim na čas. :D Večina pa jih je bolj energičnih. Recimo te imam trenutno:
ASIA - Heat of the moment
Deep Dish - Say hello
Lana del Rey - Video games (Club Clique for the bad girls remix)
Sasha Lopez - All my people
Swedish House Mafia - GreyHound
(pa še ene 50 drugih različnih zvrsti)

Od starega rocka do svega i svašta. :D
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 22. Apr. 2012 12:34

Čist vse možno. Tut kak bolj umirjen komad se najde. Večinoma mam pa rajši kakšne bolj plesne al pa rock, recimo precej slovenskega rocka mam (ala Zablujena generacija/BFM itd.), pa kak rap komad (Eminemov album Recovery mi je kul za tek). Drugače si pa tist kar je novga in meni poslušljivega pač gor dam.
Uporabniški avatar
OranGina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 26. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a OranGina » 22. Apr. 2012 12:39

Uporabljate merilce srčnega utripa med tekom? Katere?
Razmišljam, da bi si ga omislila, pa zbiram mnenja kateri so kul, na kaj moram bit pozora...vsaka informacija je dobrodošla:)
Life isn´t about finding yourself....it´s about creating yourself! (George Bernard Shaw)
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 22. Apr. 2012 15:55

http://i1.expansys.com/img/b/204731/gar ... bundle.jpg

Jst mam tole Garmin urco, k ma zravn trak za merjenje srčnega utripa, in sm ful zadovolna. :)
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov