Ste seznanjene s kakšno študentsko rekreacijo v MB?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mimi22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi22 » 18. Maj. 2013 10:01

Pozdravljene vse punce!
Pišem prvič, saj sem v zagati. Namreč v lanskem letu sva se s fantom iz Ljubljane preselila v Maribor. Sama sem iz Celja in v Ljubljani sem imela službo, krog prijateljev in dobro družabno življenje. Sedaj v Mariboru pa samo ''ždim'' doma in sem se tudi zredila. Rada bi se spravila v pogon, pa nimam niti ene prijateljice ali znanca v Mariboru in ne poznam ničesar.

Torej bi naprosila kakšne Mariborčanke za pomoč. Rada bi začela s kakšno študentsko vadbo ali pa bi rada spoznala kakšno kolegico za rolanje ali kaj podobnega tu. :)

Pa že vnaprej vam hvala za nasvete in odgovore.
ninchy1987
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ninchy1987 » 18. Maj. 2013 18:33

Sicer nisem Mariborčanka (živim pa v MB-ju trenutno), ampak tudi jaz bi potrebovala koga za športat, malo za družbo ker sama se ne spravim kam :(
Mimi22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi22 » 18. Maj. 2013 18:41

Super :) pa poznaš kaj kar se dogaja na področju športa v Mariboru. aerobike al pa kej podobnega, meni načeloma je čisto vseeno kaj, ker bi se samo rada nazaj v pogon spravla. :) kot sm rekla lahk pride v poštev tudi kako rolanje al pa kaj takega (glede na to da je to zastojn rekreacija) :D
ninchy1987
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ninchy1987 » 18. Maj. 2013 18:49

Jaz načeloma za te vodene skupinske vadbe nisem, zdaj trenutno sem bolj na hitri hoji okrog treh ribnikov :)
Drugače si pa lahko pogledaš na spletni trani Zdrava zabava, če bi te kaj zanimalo ali pa UŠC Leona Štruklja.
Mimi22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi22 » 18. Maj. 2013 18:58

Super dobra ideja ta hitra hoja :D lahko greva kdaj skupaj če si za, pa če seveda že nimaš družbe. Drugač v kerem delu Mb-ja pa stanuješ?
Sicer pa na zdravi zabava sem gledala že, pa mi nekako nič ne potegne :( ne vem a sem tako zbirčna al kaj je :)
ninchy1987
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ninchy1987 » 18. Maj. 2013 19:01

Js sem s centra MB. Drugače meni je na Zdravi zabavi cool badbinton, samo mi je bedno plačat al pa si kupit izkaznico potem pa ne bi hodla :) Pa itak lahko v parku kje igraš..
Mimi22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi22 » 18. Maj. 2013 19:08

Ja badminton je men tudi ok, sam ja, tak kot si rekla brezveze plačevat. No če boš kdaj za badminton, sprehod, rolanje itd. sporoči. Js se z veseljem odzovem :) ker pa sama nikogar tu v Mb-ju ne poznam na žalost :/
Uporabniški avatar
L'enfant Terrible
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a L'enfant Terrible » 20. Maj. 2013 9:43

Drugače imajo na UŠC še bolj ugodno badminton. Če je vsaj ena študentka, pride za 1× tedensko 10€/mesec/igrišče (3× tedensko pa 20€). Torej, če sta dve, 5€ na osebo. Izkaznica je pa 10€ in jo tudi potrebuje samo ena.

To je pa drobiž za dobro rekreacijo.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov