snowboarding

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 06. Jan. 2009 19:57

Js sem razumela, da si napisala, da je samo bordanje drago. :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Jan. 2009 20:04

No, sama oprema se men niti ne zdi tak strošek (glede na to, da jo kupš za par sezon - fashion freaki in tisti, k si ne dovoljo lanskega modela dile/smuči izvzeti), tisto, kar najbl nanese so karte, pa seveda pot in kšna malca.

Cene kart so ubijalske, sploh na naših smučiščih, kjer mi skor 30 eurou niti slučajno ne odtehta tistih kratkih, razritih prog, mraulišča okol sedežnic in razni muzejski primerki dvosed :? . Hvala lepa.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jan. 2009 20:34

Maš prav ja... Čeprav jaz si sama še na žalost ne morem privoščit it npr. na Kaprun (kjer je res lepo in fajn za smučat/bordat), ker bi me preveč koštala pot (sploh če grem sama, mi Nihče ne more pokriti stroškov bencina :D) pa še vse ostalo. Če pa bi se šli cela familija (trije, sestra že nekaj let več ne borda), pa bi nas itak stalo kot enotedenske počitnice v Grčiji na višku sezone. :D No, mogoče pa kdaj... Važno, da sploh lahko kje bordam in smučam. :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Jan. 2009 20:42

Jst načeloma tut ne hodm furat (za en dan) nekam, kjer je pot dalša od urce pa pou ... Cilala sm na bližnja austrijska in italijanska smučišča. Sama itak nikol ne grem, če sm z družbo, so stroški minimalni, kr si jih razdelimo, če grem s fantom, ne plačam nč (lani sm bla ceu srečko, kr tut ene same karte nism rabla plačat :) ).

Če bi mela na izbiro več dni na naših smučiščih al pa kšnga mnj na tujih, bi zbrala slednja. Kr vedno, ko se pozn popudne pelem domou, mam tist prijetn občutek res dobr izkoriščenga dne, česar pa mi (prevečkrat) fali na poti domou s slovenskih ...

Med tednom je še u redu, kr saj gužve ni, za vikend me pa že leta pr ns niso vidl.

Pa da se razumemo, sm vedno vesela, da se gre furat, ne glede na smučišče, ampak kadar mam izbiro, grem sigurn čez mejo.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 08. Jan. 2009 9:10

Cene naših smučišč se gibljejo okoli 20€, Avstrijska so po 30 in več, italjanska pa še pikič dražja. Če prišteješ še stroške vožnje, ni cenovna razlika med našimi in tujimi lih minimalna.
Je pa res, da če se lahko nekoliko švercaš na račun drugih tega niti ne opaziš. Hvalabogu, bi tudi jaz furala tujino čez celo leto. :D

Čez božič smo bli na Kobli in sem bla presenečena nad urejenostjo smučišča in nad tem kolko malo gužve je blo.
Edini res velik minus so ble prastare sedežnice s starostjo višjo od moje. Je blo kar muka it nanje in vsakič tuhtat kaj vse gre lahko narobe. :?
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Jan. 2009 9:27

Oh, okol 20?! Ja, tista smučišča z dvema vlečncama, ostalo je pa bliži 30-ki ...

In ja, VEM, kakšni so stroški u kompletu, nč bat (men se še vedno bl splača, pa če use sama plačam), če pa dobiš karte, kr delaš teste smuči, če poznaš ljudi, k na jesenicah karte prodajajo (in ti dajo popust), ... se men to ne zdi "švercanje" :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 12. Jan. 2009 10:11

Evo, spraula sm se na bord in morm rečt, da ( no če odštejemko dvakratni padec na trtico, in enkratni padec v ribo, pa še kšne par padcev na kolena-tuko, da mam zdej kolena pouna modric hehe ) mi je kr šlo, edina težava je, da se ne znam ustavit-kako je treba zabremzat? :D ker jest sm zabremzala tuko, da sm se vrgla na kolena :D

hvala!
MR.Free
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 12. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a MR.Free » 12. Jan. 2009 19:42

bord je super...enjoy it a lot...
Free in mind, free in movement.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Jan. 2009 20:18

*ka!a* napisal/-a:Evo, spraula sm se na bord in morm rečt, da ( no če odštejemko dvakratni padec na trtico, in enkratni padec v ribo, pa še kšne par padcev na kolena-tuko, da mam zdej kolena pouna modric hehe ) mi je kr šlo, edina težava je, da se ne znam ustavit-kako je treba zabremzat? :D ker jest sm zabremzala tuko, da sm se vrgla na kolena :D

hvala!

Jah težko je to razložit... bi ti bilo lažje pokazat. ;D Jaz se ustavim tako, da se z bordom postavim pravokotno na progo (se pravi, da ne morem odletet dol) in se s telesom malo nagnem nazaj, bord pa s tem malo "privzdignem", če si predstavljaš kako to izgleda. Z ustavljanjem nimam več problemov, bolj se mi je težko furat do konca proge brez enega samega padca (zavoji mi delajo še nekaj preglavic). Upam, da kmalu to bistveno veščino osvojim. :wink:
jestinuc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jestinuc » 18. Jan. 2009 22:00

Trenutno se učim bodrat in mi zlo dobro gre...še ene 3krat grem na smučišče in bom znal! :D
:)smučanje je uživancija:)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 18. Jan. 2009 23:39

Js se bom letos tut ponovno spraula na bord, ker zarad poskodbe ene 4leta nism bordala. Se je lubi ponudu da mi bo mau pomagu se spet naucit, ker mam mocn obcutk, da mi nau slo najbols :P Bomo vidl kako bo slo :D
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 19. Jan. 2009 11:47

no tud js sm se nekak sama naučila ustaulat in obračat, in včerej sm se 1. v življenju nasploh spustila po smučišču in srečno prispela do cilja, pol sva šla pa po smučišču še ene parkrat in je blo superfinofajn.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 27. Jan. 2009 2:11

Js svojga bordka se nikol nism dala sama zrihtat (robniki ipd.) pa ne vem kam nej ga nesm (ja vem, razvajena deklica sm :P). Ksn predlog?
piiqc.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a piiqc. » 19. Feb. 2009 9:40

bordam letos že 9 leto in sm še zmeri čist navdušena :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Feb. 2009 14:07

legally blonde napisal/-a:Js svojga bordka se nikol nism dala sama zrihtat (robniki ipd.) pa ne vem kam nej ga nesm (ja vem, razvajena deklica sm :P). Ksn predlog?

Mogoče tja kjer si ga kupila? Vsaj moji sestri so ga zmeri tam porihtal.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov