Smučanje vs bordanje vs ...

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 10. Jan. 2008 18:56

Zaenkrat samo sankanje :D . Upam pa da v bližnji prihodnosti bordanje. Zdaj delam na tem da najdem nekoga, ki bi me naučil.

Poškodb ni, vem pa da ko smo še bli v vrtecu in smo meli tako plastično lopato za sankanje sem se enkrat v eno žensko zaletela, ki je stala na progi in sem jo prevrgla.
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Jan. 2008 19:48

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jan. 2008 20:08

Nia :eek:, a ti si mene, enga maleckega pa še enga dedija zbila zanč in pobegnla s kraja nesreče?!

Hecam, ampak nekontrolirano dirkat pa lih ni treba :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Jan. 2008 20:16

[q
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 17:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jan. 2008 20:28

Hihi :) , na Cerknem me ni blo že par let, pred tem sm pa kr ene tri sezone dost gor furala ... opozorim, če pridem, da nauš smuka užgala :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jan. 2008 20:30

Objavi na forumu prej ko boš na Cerknem, da bom bolj pozoren na kšno smukačico.... :P

Drugače je pa na Cerknem katastrofa kar se gužve tiče...ob sobotah in nedeljah sploh ni za hodit gor, ker je taka gužva, da se sploh ne da normalno smučat... :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Jan. 2008 20:32

^^ ja gužva je kr so tok sodobne sedežnice da tok masivno folk gor spravlajo in pol je gužva na progi.
med tednom je treba jit.. moj fant gre v soboto vrjetno, jst pa delam, tko da nemorm.. vrjetno bom šla kšn dan med tednom kr mam že enkup kart za porabt..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jan. 2008 20:57

Jp, to je pa res ... Kokr se spomnem je bla zmer enormna masa folka u vrsti za sedo, sam se je pa vedno presenetlivo hit gor pršlo (una spodna šestseda recmo), posledično se je pa usa ta masa pol "naenkrat" dol spustila ... Waaa, mraulišče :/ .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 10. Jan. 2008 21:06

jaz tudi smučam in to že od 7 leta, imam pač srečo ker je moj stric učitelj smučanja tako da svojo "ljubezen" do smučanja prenesel tudi name in na sestro... poskusila sem tudi z bordom ampak ostaja zvesta smučkam :wink:
Uporabniški avatar
little bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 19. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a little bee » 10. Jan. 2008 21:13

jst sm bla na smučkah že zlo zgodej. za to se morm še posebej zahvalt mojmu starejšmu bratu, k me je pazu k sm jst vozila smuk (po ekstra strmih pobočjih :wink: ), kasneje plug in se nazadnje navadla lepo smučat. starša namreč nista glih smučarja... vsekakor sm pa vesela, da znam smučat in tud zlo rada smučam, sam en veeeeeeeelik problem je pr smučanju-smučarske karte so (zame) absolutno predrage!!! če bi ble mal cenejše bi se zihr še kej večkrat znajdla na smučišču.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 10. Jan. 2008 21:16

smučam. sem bordala vmes ene 4 sezone in znam bordat, ampak nekak me preveč zmatra in nimam dost kondicije, zato sm šla nazaj na smuče. :D na katerih sm tut hitrejša in s hitrostjo se prava uživancija šele začne... :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jan. 2008 21:34

V Cerknem je katastrofa od kar je postavlena 6-seda Počivalo. Prej ko je bla una stara 2-seda se je spodi nabirala gužva, je blo pa na progah manj gužve, kar je za moje pojme boljše kot pa sedaj, ko je 6-seda hitra kot hudič in spelje folk na hitro gor, je pa potem na progah gužva za ponort... :evil:
Na Cerknem je problem da imajo zelo sodobne naprave, pa premalo hektarjev prog... :?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 11. Jan. 2008 12:52

Mi bomo tut šli smučat v Cerkno, kr ma Mercator neko akcijo z njihovimi nalepkami. Pa pol ful mal pride dnevna karta.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 11. Jan. 2008 14:29

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 17:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 11. Jan. 2008 15:13

Smucam se.. sicr zanemarjam zadnje case zarad bordanja..
In pa bordam ze dobri dve leti.

Smucanje sem se kot majhna naucila v smucarski soli, bordat pa sama. :D

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov