S katerim športom se ukvarjaš? [ZT]

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kateri šport?

Smučanje
30
12%
Bordanje
32
12%
Drsanje
1
0%
Tek
48
19%
Kolesarjenje
40
16%
Rolanje
33
13%
Plavanje
21
8%
Ples
49
19%
Tek na smučeh
3
1%
Skupaj glasov : 257

Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 25. Avg. 2004 18:15

ali se katera aktivno ukvarja s kakšnim športom?
Jaz sem bila včasih totalna anti športnica zdaj me je pa družba potegnila v svet športa in sem čist zasvojena. Če ne drugega vsak dan vsaj tečem, štirkrat na teden pa mi ne uide fitnes. Počnem pa tudi vse ostalo, kolesarim, rolam, plavam,...

To temo odpiram ubistvu zato ker poleg tega da športam se rada tud o tem pogovarjam in menjam izkušnje. Celo olimpijske igre gledam.
Če bi mi dve leti nazaj kdo reku da bom tako živela bi mu rekla da je zmešan :lol:
Uporabniški avatar
Bamby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bamby » 25. Avg. 2004 18:29

Ja jaz se že odkar pomnim ukvarjam s športom...nikoli nisem zdržala samo pri enem športu in sem v bistvu zadovoljna da se ukvarjam s športom res samo zase in ne za kakšne medalje pa to...sem imela želje ko sem bila še mlajša in sem plesala in plesala... :) zdaj pa kakšna aerobika,plavanje in tako... šport pa obvezno!!!mora bit!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 25. Avg. 2004 18:37

jaz tut bla cis anti za sport :oops: pol pa sem sla en x za hec pogledat na en trening kickboxinga pa sem cis v to not padla.ful doro za rekreacijo :hearts: pa smucanje pozimi uhz,superca.pa malo sobni bajk.Drugace pa mi je najbol anti tekanje :anonym: res se wedno z muko spravim najvecjo (ce se) sam je pa dober obcutek ko naredis nekaj za sebe:)
Uporabniški avatar
Kitty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitty_ » 25. Avg. 2004 18:42

jst pa fitnsea sploh ne štekam kk je lohka komu to zabavn? mam pa ful rada rolanje, tek, kolesarjenje pa plavanje
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 25. Avg. 2004 19:09

povejte kako so vas spravli v sport!?jz bi tut rada not padla,pa nevem kako!se mi ne da,nimam casa....no to so izgovori!sm ANTI sport!help
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 25. Avg. 2004 19:18

Jst pa hodm zdej vsak dan lavfat, pa kolesarm včasih, rolam...kej tazga bl na izi, ne bi se pa mogla skos z enim in istim športom ukvarjat!
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Avg. 2004 22:49

Jaz sem pa že dolgo nisem bolj aktivno ukvarjala s športom. Drugače pa sem vse do konca srednje šole bila ful aktivna, sedaj na faxu pa le igram odbojko za fax.
cool_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 8. 2004
Kraj: somewere i belone

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_girl » 25. Avg. 2004 23:14

jz treniram aerobiko, drugač pa rada rolam, tud kolesarim obožujem plavanje.
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 26. Avg. 2004 8:10

Jst sm pa do pred dveh let aktivno trenirala ples (show dance), pol sm pa zarad poškodbe kolena morala nehat. In zdej že iščem moj šport... Lansko leto sm 3x na teden godila na tae-bo ampak to ni to, bom letos kej druzga probala. Zdej sm pa začela zutrej laufat ampak me tale vreme zajebava... Kako nej se pripravim da bom šla ob šestih zutrej po dežju laufat? Kakšni predlogi?!?

Drgač mam pa zadnje cajte hude lenobe in se mi dobesedno nč ne da delat... :(
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 26. Avg. 2004 8:13

Hmm jst nism lih športni tip človeka, ampak drgač pa polet fulll rada rolam, pozimi pa obvezno kkšna aerobika, čeprou sm zadnje čase zllloooo lena... :razz:
Drgač pa kr spremljam različne športe po tv-ju...
Tadeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tadeja » 26. Avg. 2004 8:41

Jaz se že praktično vse življenje 'športam'. trenirala sem odbojko, karate, ples... drugače pa pozimi ful rada smučam, pa tek na smučeh, poleti tenis, rolanje, čez leto pa se aktivno ukvarjam z aerobiko, in vsaj 5X na teden grem na fitnes :mukkies:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Avg. 2004 9:15

Jst sm pa res čista anti športnica. Niti ne pomislm ne na to, da bi se mi dal švicat kje v fitness centru al pa kje na aerobiki.
Res, pa da se včasih poleti spravim na rolarje, pa še to mogoče kaka krajša pot.
Športa tud ne spremljam ne. No edino, če res nimam druzga dela, pa je po TV sam šport, pol se pač prisilim (pa še to ponavad vmes zaspim :lol: )
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 26. Avg. 2004 9:26

jaz sem bila včaih bolj aktivna športnica kot danes. trenirala sem atletiko, gimnastiko, drsala sem, hotla sem trenirat fuzbal, samo ga še ni bilo (pa itak mi ata ne bi pusto, "ker to ni šport za punce"). zdaj pa samo še hodim dosti, pa rolam včasih.tek sovražim. na fitnes pa tudi ne hodim.
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 26. Avg. 2004 11:18

jaz se pa trenirala atletiko pa sem mogla zaradi zdravstvenih razlogov nehat.... in pol dolgo nisem smela nič-še telovadt pr športni ne... zdej mi je pa končno ratalo in hodim vsak večer za urco pa pol rolat al pa v gozd tečt... pozimi pa smučam :razz:
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 26. Avg. 2004 13:46

enč napisal/-a:jaz sem pa trenirala atletiko pa sem mogla zaradi zdravstvenih razlogov nehat.... in pol dolgo nisem smela nič-še telovadt pr športni ne... zdej mi je pa končno ratalo in hodim vsak večer za urco pa pol rolat al pa v gozd tečt... pozimi pa smučam :razz:


:eek: :eek: :eek:
Ammm....u piko isto kot pr men...atletka pa to... :) Ok, sm jst ne hodm zdj rolat, ampak raj igram košarko al pa odbojko al grem pa na kolo, pozim pa glih tko smučam (ampak še vsen ne morm preveč zard zdravstvenih razlogov).

LP!
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron