Rally

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Spremljate rally?

Da.
0
Brez glasov
Ne.
0
Brez glasov
Občasno.
1
100%
Skupaj glasov : 1

Uporabniški avatar
Melani
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Melani » 18. Sep. 2007 19:29

hitrostne dirke so krajše, in brez sovoznika, ker si voznik lahko zapomni pot
ellizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 30. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ellizabeth » 01. Jan. 2008 16:16

tigi a ti se ukvarjaš z rallyom?

kako to spoloh začet? a je edini pogoj da si star nad 18 in imaš vozniški izpit al kaj?
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 11. Apr. 2008 20:40

ellizabeth bol pozno izveš odgovor ampak... Rally se začne vozit pri 18 letih, če je že imaš vozniški izpit, gorske - Ilirska bistrica, Rogla,.. pa 16 let dalje. Ampak od 16-18 leta samo Seicento, potem pa kar dopuščajo finance.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Apr. 2008 14:56

dj še kej takih informacij... :ja:
jez sm isto čist divja (baje), pa me zanima kje je kšna taka cesta kje bi se dal mal prtisnt... tko ovinki pa dost pregledno... :freude:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 12. Apr. 2008 17:20

Cena :D Ja jaz ti lahko govorim za enega najcenejših dirkalnikov - Yugota. Samo 1 guma nova je približno 150 eurov +, rabiš pa minimalno 8 gum ( 4 suha steza,4 dež) jaz imam recimo še za vlažno cesto gume. Potem je treba imet posebna oblačila, ki ne gorijo vsaj 30sekund, če slučajno goriš v avtu..še bi lahko našteval.. Drugače pa takih cest, za izživljanje je bol malo v Slo.,ker so kazni prevelike :) Jaz sem doma iz bližine Škofje loke, pa tukaj je nekaj cest, kjer so bol malo policaji. Drugače pa pridi na kakšno tekmo :)
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Apr. 2008 18:20

ja kdaj pa bo kej za vidt :P ... se da zment d me peleš 1 krog? d mi mal adrenalinčka dvigneš? :scherzkeks:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 12. Apr. 2008 18:49

Kar se vožnje tiče,jaz vozim gorske in imam samo 1 sedež.Drugače pa se lahko na msn-ju zmenimo pa te bo že nekdo peljal kakšen krog, ker sedajle bo nekaj voznikov počasi imelo razne treninge, ker bo v okolici Ljubljane kmalu rally.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Apr. 2008 18:51

:jump: :jump: ok bomo se zmenil... :jump:
res? kje v okolici lj, pa kdaj? :cool:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 12. Apr. 2008 20:41

Rally bo v Ljubljani 9. maja. Vem, da bo štart na gospodarskem rastavišču, potem pa bo prva hitrostna preizkušnja na stadionu od Ilirike, nakar se vozniki selijo v okolico Logatca, Idrije,.. Drugače pa vpiši se v šolo dirkanja, 1 dan predavanj in vožnje je okoli 300 eurov, tam pa te pelje eden najhitrejših voznikov v Evropi Vladimir Stankovič s prototipom(neke vrste formula).
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 24. Jan. 2011 11:05

Igrica je legendarna, bo sigurno še prišla na spored, v živo pa si rally še nisem ogledala.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov