Plavanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
powerpuff
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a powerpuff » 01. Sep. 2008 9:22

Uuu, ce se koga zanima, sm nasla neki ful hudga :eek: klik sicer to pise za lansko leto, upam, da bo letos tud, jaz grem zihr :D
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 01. Sep. 2008 11:11

o, kaj takega bi tudi jst! če se kaj najde za letos, prosim povejte. :P
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Sep. 2008 18:35

Miss September napisal/-a:Vedno plavam tako dolgo, da sem že čisto utrujena in več ne zmorem... Še raje bi pa trenirala plavanje, ker mi je res všeč in ker je pač zelo zdravo in dobro za postavo. Bazenov pa sploh ne maram.


Heh, kje bi pa trenirala, če ne maraš bazenou? Banja je malce prekratka, čeprou se da z bojlerja fajn skočt :D .

Lilli, javi se za učne ure :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
black
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a black » 01. Sep. 2008 18:38

Jest živim v vodi :) ... kolega mi je letos rekel, da perfektno režem vodo, pa mislim da sem v manjših tekmovanjih med prijatelji bil vedno zmagovalen :). Žal, to počnem samo na morju, se pa poskušam potolažit s penečo kopeljo, kar je najbližje temu v ostalem delu leta.

Upam, da bo še kakšen septemberski vikend morsko navdihnjen. Do petka je še 4 dni, upam da bo vreme čez vikend ok za plavat :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Sep. 2008 18:46

Heh, kako pa kej škrge uzdržuješ? :P

Men je u morju prava muka plavat (edin ob bonaci), preveč nevarnosti (pred leti me je motor gumenjaka faliu za pou metra :eek: ), pa še naraunost ne gre :D .

Se mi pa tkole polet na morju, kadar grem zutri al pa zvečer mem kšnga bazena, kjer ni še/več natlačenih kopalceu, vedno zalušta urce umirjenega "prevažanja" gor-pa-dol ... Pa dvomm, da bi se dal kje zment, da bi me zutri kdo prej spustu not. Bo treba počakat na lastno vilo z bazenom :razz: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 01. Sep. 2008 18:52

Aloha napisal/-a:Heh, kje bi pa trenirala, če ne maraš bazenou? Banja je malce prekratka, čeprou se da z bojlerja fajn skočt :D .

Hehe vem. :D Sej zato pa ne treniram. :D
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
black
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a black » 01. Sep. 2008 18:53

Aloha napisal/-a:Heh, kako pa kej škrge uzdržuješ? :P


Tko da ne kadim, ampak sm še vedno dvoživka :) ... nimam dost prakse, da bi zdržal pod vodo več kot tisto slabo minuto.

Aloha napisal/-a:Men je u morju prava muka plavat (edin ob bonaci), preveč nevarnosti (pred leti me je motor gumenjaka faliu za pou metra :eek: ), pa še naraunost ne gre :D .


Jest sm mel pa letos kr veselje. Kar parkrat sem preplaval do enga bližnjega otoka, parkrat pa pol še iz otoka ven par 100 metrov, ko so bili še eni ful kulski meter valovi. Nočno kopanje je pa itak zakon, k sploh ni valov običajno :)

Aloha napisal/-a:Se mi pa tkole polet na morju, kadar grem zutri al pa zvečer mem kšnga bazena, kjer ni še/več natlačenih kopalceu, vedno zalušta urce umirjenega "prevažanja" gor-pa-dol ... Pa dvomm, da bi se dal kje zment, da bi me zutri kdo prej spustu not. Bo treba počakat na lastno vilo z bazenom :razz: .


Počakat? Sama od sebe se ne bo zgradila, pa za luknjo za bazen bi verjetno rabu tud mal dinamita da razbije skale, pa en rovokopač. Kako točno delujejo uni počitniški bazeni, kateri nimajo odtokov?

Meh, kar nebi vročina vn pobrala, bi pa mat, ko bi šla zalivat vrt.

Bomo rajš rental :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Sep. 2008 21:54

Ali mogoče katera ve kje na Gorenjskem organizirajo kakšen tečaj plavanja za odrasle?
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 22. Sep. 2008 10:43

Glede na to, da sem doma 5 minut od morja, sem celo mladost preživela v vodi. Od sredine maja do sredine septembra sem bla skozi v vodi. :D

Zares plavat sem se pa učila šele na faksu, ko sem za telovadbo izbrala plavanje.

Od takrat plavam vsakič, ko se začne sezona plavanja v bazenu. Plavat v morju mi je mimo, ker je vedno preveč razburkano.
Plavam 2x na teden, odplavam 200m prsnega za ogrevanje, 1000-1500m kravla in spet kako dolžino prsnega. Po navadi nardim še kako dolžino delfina. Hrbtnega ne plavam, ker preprosto ne znam it ravno. :D
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 22. Sep. 2008 17:36

kam pa hodite plavat, v kere bazene?
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 23. Sep. 2008 8:21

Jaz hodim tja kjer je. :)

V Žusterni mam pod domom dva, če se le da, grem v olimpijskega. V Ljubljani sem hodla na DIF, ko sem pri dragem grem v Ajdovščino (kjer je bazen dolg neverjetnih 20m).
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 23. Sep. 2008 20:42

sanjaanja napisal/-a:Ali mogoče katera ve kje na Gorenjskem organizirajo kakšen tečaj plavanja za odrasle?


na strani od Plavalnega kluba piše da oni imajo plavalne tečaje tudi za odrasle, ampak piše da je stran v obnovi

Klik
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 19. Jan. 2009 14:35

Malo stara tema, ampak vseeno...
Tut sama sm ternirala plavanje in mam super spomine (državna tekmovanja, prjatli, žurke, treningi). Pol me je pa začel metat pa mi je šlo na živce, da nimam nič časa zase in za prjatle - vsak dan treningi, skos zmatrana še od vožnje, med vikendi tekme. Mal sm sicer razmišljala, d mi bo žal, če neham... Sem pa šla potem na gimnaziji v dijaški dom tko d ni blo nč več s tem. To je mogu bit kr šok za moj telo in se je tut mal poznal. :)
Uživam še vedno, kot je že Aloha rekla je fajn kdaj kakšnemu "frajerju" pokazat, kdo je glavni :grinsevil: al pa koga natunkat. V morju sem včas še ful plavala (ko sva mela z bratom polet na morju še treninge al pa tekmovanja z očijem), zdej pa nimam več očal pa se ne počutm fajn, čeprov gledam pod vodo. Pa še moj ni lih nek plavalec... Lenoba ena! Ko sem na bazenu, navadno še vedno naredim par dolžin pa kak šprint in se počutm super... Mmmm... Kondicija je pa kr šla, ker je drugi športi, s katerimi se ukvarjam, ne zahtevajo tok.
Je pa še vedno fajn, če me kdo, ki me ne pozna oz. kaka nova prijateljica vpraša, kaj treniram, ker mam baje športno postavo. Jah, taki komplimenti včasih pašejo. :oops:
Bom pa šla na faksu plavat, ker odbojka te ne zmiga dost... Na difu je bazen superca!
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 22. Jan. 2009 12:00

^^Bazen je super, ja. Pa nabasan tudi.
Samo se človek navadi na vse. :D
Imaš, da me vikaš!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Jan. 2009 23:44

Jst ful ful rada plavam. Sicer znam samo žabco pa hrbtno (drugega se nism nikol učila), ampak sm ful hitra in z lahkoto premagam kšne tipe. Letos se bom verjetno na faksu vpisala na plavanje, al pa bom šla kr sama na kšn plavalni tečaj, ker bi se rada naučila še delfina pa kravl. Moti me pa pomankanje bazenov v Ljubljani (če izvzamemo raznorazne namakalne površine ala Laguna). Glede na to, da je v Ljubljani skupi z dnevnimi migracijami okol pol milijona ljudi, sta dva notranja bazena absolutno premal. Sej baje da bojo enkrat do 2013 obnovil Ilirijo in Kolezijo :roll:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov